ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход

Registration date : 20.07.2008

Плажен Волейбол Empty
ПисанеЗаглавие: Плажен Волейбол   Плажен Волейбол EmptyПет Май 15, 2009 2:32 pm

Откриват официално новия сезон на M-Tel Beach Masters на 19 май
Официалното откриване на сезон 2009 на турнирите по плажен волейбол M-Tel Beach Masters се проведе на 19-ти май от 11 часа пред (при хубаво време) или в (в случай, че вали) „Хилтън” хотел в София.
Повече за състезанията ще можете да научите от шампионите на България по плажен волейбол за 2008 г. за мъже Невен Нешев и Николай Колев и избраните за най-секси състезателки – Диана Малинова и Елена Михайлова. Събитието се провежда със съдействието на Българска Федерация Плажен Волейбол.
На събитието ще присъстват още Андреас Майерхофер (Макетинг Директор на M-Тел), Боян Георгиев (Изпълнителен Директор ZTE Corporation CEE) и Дарина Стоянова (Изпълнителен Директор Хенкел България).
scorpio
scorpio

Age : 30

ПисанеЗаглавие: Re: Плажен Волейбол   Плажен Волейбол EmptyНед Юни 28, 2009 3:51 pm

Колев и Нешев спечелиха турнира M-Tel Beach Masters в Кърджали

Николай Колев и Невен Нешев спечелиха втория турнир от веригата M-Tel Beach Masters в Кърджали.
Любимците на местната публика, които са звездите на Арда (Кърджали), победиха на финала Борис Янков и Милен Стоянов с 2:0 (21:18, 21:18) и спечелиха първото място, както на турнира в Пловдив.
Третото място остана за волейболистите на ЦСКА Цветан Христов и Емилиян Мирчев – Батерията, които победиха на малкия финал Тодор Маринов и Валентин Димов с 2:0 (23:21, 26:24).

Registration date : 19.07.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Плажен Волейбол   Плажен Волейбол EmptyСъб Авг 08, 2009 7:39 pm

Три победи за Делчо Раев и Златан Йорданов в първия ден на Балканиада плажен волейбол до 20 години

Две двойки представят България на започналото днес в Аспровалта (Гърция) балканско първенство по плажен волейбол до 20 години, съобщава официалният интернет сайт на Българската федерация по волейбол.

Делчо Раев/Златан Йорданов тръгнаха шеметно в състезанието с три поредни чисти победи в Група "A" и вече са сигурни полуфиналисти преди последните мачове в групата утре сутринта. "Лъвчетата" победиха последователно Сулемез/Карамете (Турция), Кангалидис/Резк (Гърция) и Бала/Мехединцяну (Румъния) с по 2:0 и водят убедително в класирането без загубен гейм. Преди полуфинала утре им предстои още един последен мач от Група "A", в който ще срещнат Каплани/Наколи (Албания).

Другата българска двойка Георги Иванов/Георги Топалов обаче записа две загуби днес, но все още има шансове за влизане в четворката. В Група "B" българите загубиха от домакинската двойка Митас/Аристопулос с 0:2, като в първия гейм резултатът беше 22:24, а после и от турците Палтаоглу/Балтачиоглу с 1:2, като и тук първият гейм подмина кота 21 и завърши при 21:23. Ако утре Иванов/Топалов победят сърбите Николич/Бубуль, а гръцката двойка надвие турската, ще се получи въртележка, в която е възможно нашите момчета да излязат на второто място в групата за един евентуален български полуфинал.

sportal.bg
tan4eto0
Лудо Фенче
Лудо Фенче
tan4eto0

Age : 29

ПисанеЗаглавие: Re: Плажен Волейбол   Плажен Волейбол EmptyНед Авг 09, 2009 2:02 pm

Делчо Раев и Златан Йорданов на полуфинал срещу сърби на балканското по плажен волейбол, Георги Иванов и Георги Топалов отпадат

Делчо Раев/Златан Йорданов завършиха без загубен гейм на първо място в Група "A" на приключващото днес в Аспровалта (Гърция) балканско първенство по плажен волейбол до 20 години, след като разгромиха с 2:0 (21:10, 21:8) и албанската двойка Каплани/Наколи, съобщава официалният интернет сайт на Българската волейболна федерация. На момчетата от Кърджали остават още два мача днес. Най-напред те ще срещнат на полуфинал сръбската двойка Николич/Бубуль - втори в Група "B", а в зависимост от изхода на този двубой "лъвчетата" ще играят на финала или в мача за третото място. В другия полуфинал ще се срещнат Митас/Аристопулос (Гърция) и Бала/Мехединцяну (Румъния).

Другата българска двойка Георги Иванов/Георги Топалов загуби и третия си мач в Група "B" и остана на последното четвърто място в групата. Те бяха победени именно от сърбите Николич/Бубуль с 0:2 (13:21, 13:21) и приключиха с участието си в състезанието.

sportal.bg
scorpio
scorpio

Age : 30

ПисанеЗаглавие: Re: Плажен Волейбол   Плажен Волейбол EmptyПон Авг 10, 2009 4:21 pm

Плажните Лъвчета станаха балкански вицешампиони за юноши

Делчо Раев / Златан Йорданов станаха вицешампиони на Балканския полуостров по плажен волейбол до 20 г. на завършилия в Аспровалта (Гърция) шампионат на БВА. Кърджалийската двойка достигна до финала на Балканското първенство без да загуби нито един гейм, след като и на полуфинала постигна чиста победа срещу Николич / Бабуль (Сърбия) с 2:0 (21:16, 21:13). Очакванията, че плажните Лъвчета няма да имат проблеми и на финала с румънците Бала / Мехединцяну, които вече бяха победили в предварителната Група A, обаче не се оправдаха. Подкрепяни от малка румънска агитка, съперниците на Раев / Йорданов спечелиха първия гейм с 21:18. Със същия резултат, но в своя полза, във втория гейм българите успяха да вкарат финалния двубой в драматичен тайбрек. В него обаче се наложиха румънците с 15:12 и спечелиха балканската титла за 2009 г. Раев / Йорданов останаха втори, а на третото място се класира сръбската двойка. Втората българска двойка Георги Иванов / Георги Топалов завърши на седмо място.
scorpio
scorpio

Age : 30

ПисанеЗаглавие: Re: Плажен Волейбол   Плажен Волейбол EmptyПон Авг 24, 2009 11:19 am

Български триумф на Балканиадата в Албания

Българските двойки изпълниха програмата максимум на Балканското първенство по плажен волейбол във Вльора (Албания). При мъжете финалът беше изцяло български, а Русена Сланчева / Диана Малинова станаха шампионки при жените. Новите балкански шампиони при мъжете пък са Константин Митев / Мирослав Градинаров, които победиха Теодор Маринов / Валентин Димов в спора за титлата на адриатическия плаж.
В четвъртфиналния си мач тази сутрин плажните Лъвици изненадващо загубиха първия си гейм от нисичките албански сестри Чосе, но после всичко си дойде на мястото - 2:1 (16:21, 21:13, 15:7). Трудна беше и полуфиналната битка срещу сръбкините Исаилович / Благойевич. След като спечелиха първия гейм, българките допуснаха да се стигне до тайбрек, в който обаче победиха убедително - 2:1 (21:17, 18:21, 15:11). Така се стигна до големия финал срещу симпатичната гръцка двойка Дилавери / Пападопулу. Сланчева / Малинова надиграха безпроблемно своите съпернички в първата част, но във втората гъркините успяха да дръпнат с 4:0. С фантастична игра и вслушвайки се в точните съвети на момчетата от мъжките ни отбори, Лъвиците постепенно стопиха разликата, за да се наложат в крайна сметка с 2:0 (21:17, 22:20) и да ликуват с титлата. Освен щастлива шампионка, Русена Сланчева днес е и щастлива рожденичка на 23 години.
Константин Митев / Мирослав Градинаров стигнаха безпрепятствено до балканския финал без да загубят дори гейм. След вчерашните си две чисти победи в предварителната група, днес бъдещите шампиони спечелиха четвъртфинала си с Масковиц / Леля (Румъния) с 2:0 (21:16, 21:16) и полуфинала си с Гьотепе / Гьотепе (Турция) с 2:0 (21:15, 21:17). Другата българска двойка Теодор Маринов / Валентин Димов имаше малко затруднения в четвъртфиналния мач срещу сърбите Иванкович / Младенович. След нелека победа с 26:24 в първия гейм, кърджалийци бяха сломени във втория с 14:25, но в тайбрека всичко си дойде на мястото - 15:13 за Лъвовете. В полуфинала Маринов / Димов постигнаха безпроблемна победа срещу Бездроп / Мухаремович (Босна и Херцеговина) с 2:0 (21:17, 21:18), за да се стигне до големия български финал за балканската титла при мъжете.
Получи се един истински сблъсък между титани. Митев / Градинаров демонстрираха много силна игра в първия гейм. Водеха в резултата почти до края на втория, но Маринов / Димов бяха по настоятелни и успяха да обърнат за 25:23 и да вкарат финала в тайбрек. Под аплодисментите на публиката, лютата битка продължи и в последната част, но Митев / Градинаров не позволиха на младия Валентин Димов да дублира и при мъжете балканската си титла от първенството за младежи до 23 г. Те се наложиха с 2:1 (21:17, 23:25, 15:10) в красив и изпълнен с феърплей финал, който беше истински венец на тоталния български триумф в Албания.

bg
tan4eto0
Лудо Фенче
Лудо Фенче
tan4eto0

Age : 29

ПисанеЗаглавие: Re: Плажен Волейбол   Плажен Волейбол EmptyВто Сеп 01, 2009 12:51 pm

Националното първенство по плажен волейбол от турнирите М-Тel Beach Masters ще се проведе в София

В периода 4 – 6 септември пред НДК в София ще се проведе Националното първенство по плажен волейбол. Участие в турнира ще вземат общо 12 мъжки и осем дамски отбора, а победителят ще спечели титлата „Шампион на България за 2009 година“! Това е последният четвърти турнир, с който ще се закрие тазгодишния сезон на M-Tel Beach Masters.
Инициативата за обучение на млади таланти носеща името M-Tel Beach Masters Kids ще продължи и в София. Деца от волейболните клубове в София и региона ще имат възможност да научат повече за техниките на плажния волейбол от треньори и професионални състезатели. Програмата включва подготовка и обучение на 5 септември от 18 до 20 часа и турнир от 8 до 10 часа на следващия ден. M-Tel Beach Masters Kids се осъществи за първи път на територията на град Кърджали и това ще бъде второто му издание.
Веригата турнири по плажен волейбол M-Tel Beach Masters се провежда за трета поредна година на територията на България. Турнирът се организира със съдействието на Столична община и генералното спонсорство на М-Тел. Партньори на инициативата са също редица частни компании и различни медии.

ВХОД СВОБОДЕН на всички турнири.
Подробна информация и снимки преди и по време на турнирите можете да изтеглите от web-страницата на M-Tel Beach Masters:
WWW.MTELBEACHMASTERS.COM

sportal.bg
scorpio
scorpio

Age : 30

ПисанеЗаглавие: Re: Плажен Волейбол   Плажен Волейбол EmptyНед Сеп 06, 2009 7:00 pm

Мирослав Градинаров и Константин Митев спечелиха M-Tel Beach Masters

Мирослав Градинаров и Константин Митев станаха национални шампиони по плажен волейбол, след като на финала на M-Tel Beach Masters се наложиха над Невен Нешев и Николай Колев с 2:0 гейма.
Така към балканската титла двамата прибавиха и националната. Радостта на Градинаров е двойна, тъй като днес му се роди син. За големия успех победителите взеха 4000 лева от наградния фонд.
Първа при жените е интернационалната двойка Ивелина Чолакова и Забине Свобода (Австрия), които надделяха над Ася Динова и Виктория Йовчева с 2:0 гейма. Чолакова и Свобода пък получиха 2700 лева.
Призьорите бяха наградени от легендата на българския волейбол, както бе представен, Пламен Константинов.
Финали:
жени
3-о място:
Диана Малинова и Русена Сланчева - Камелия и Офелия Малинови (съпругата и 13-годишната дъщерята на Атанас Малинов, пристигнали от Бергамо специално за турнира) - 2:0 (21:19, 21:17)
1-о място:
Ивелина Чолакова и Забине Свобода (Австрия) - Ася Динова и Виктория Йовчева - 2:0 (21:12, 21:16)
мъже
3-о място:
Милен Стоянов и Борис Янков - Кирил Хаджиев и Делчо Раев - 2:1 (21:15, 20:22, 15:13)
1-о място:
Мирослав Градинаров и Константин Митев - Невен Нешев и Николай Колев - 2:0 (21:19, 21:18)

Registration date : 07.09.2009

ПисанеЗаглавие: Re: Плажен Волейбол   Плажен Волейбол EmptyЧет Сеп 10, 2009 10:04 pm