Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Мнението ви за женския отбор

Go down 
+3
LiLityyy
(((: Ваня :)))
KaNikO
7 posters
АвторСъобщение
KaNikO
Волейболистка
KaNikO


Брой мнения : 332
Registration date : 16.07.2008

Мнението ви за женския отбор Empty
ПисанеЗаглавие: Мнението ви за женския отбор   Мнението ви за женския отбор EmptyЧет Юли 17, 2008 7:58 pm

Какво мислите за женския национален отбор?
Имат ли шанс в скоро време да настигнат по успехи мъжете?
И ще се открият ли скоро и нови таланти? 8)
Върнете се в началото Go down
http://www.forum.slavishow.com/
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Мнението ви за женския отбор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за женския отбор   Мнението ви за женския отбор EmptyЧет Юли 17, 2008 8:03 pm

Мисля, че израстнаха много в последните години и имат добри резултати.Малко са засенчени от мъжете, но няма как, винаги е така!
А ние сме талантлива волейболна нация и мисля, че ще се родят още много таланти, който ще ни радват занапред lucky
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
LiLityyy
Фенче №1
Фенче №1
LiLityyy


Брой мнения : 1915
Age : 31
Registration date : 15.07.2008

Мнението ви за женския отбор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за женския отбор   Мнението ви за женския отбор EmptyЧет Юли 17, 2008 8:21 pm

VolleyFenka написа:
Мисля, че израстнаха много в последните години и имат добри резултати.Малко са засенчени от мъжете, но няма как, винаги е така!
А ние сме талантлива волейболна нация и мисля, че ще се родят още много таланти, който ще ни радват занапред lucky

Подкрепям! :yes
Върнете се в началото Go down
adit0
Фенчето на волейбола :)
Фенчето на волейбола :)
adit0


Брой мнения : 341
Age : 30
Registration date : 16.07.2008

Мнението ви за женския отбор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за женския отбор   Мнението ви за женския отбор EmptyЧет Юли 17, 2008 8:36 pm

Млад, но талантлив състав! Има голямо израстване в отбора през годините и за мен успехите тепърва предстоят! bg bravo :smile Успех! lucky
Върнете се в началото Go down
volleyball_matei_fan

volleyball_matei_fan


Брой мнения : 80
Age : 30
Registration date : 25.07.2008

Мнението ви за женския отбор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за женския отбор   Мнението ви за женския отбор EmptyСъб Авг 02, 2008 9:19 pm

Момичетата са много талантливи и както по-горе сте казали успехите тепърва предстоят ! lucky
Върнете се в началото Go down
sisito___

sisito___


Брой мнения : 22
Age : 31
Registration date : 04.08.2008

Мнението ви за женския отбор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за женския отбор   Мнението ви за женския отбор EmptyПон Авг 04, 2008 12:24 pm

Израстнаха доста в последните няколко години.Има доста млади и талантливи момичета и се надявам за напред да достигнат резултатите на мъжете,че и повече :yes
Върнете се в началото Go down
http://pinkbg.com
fenkaaaaaaa

fenkaaaaaaa


Брой мнения : 71
Age : 32
Registration date : 14.07.2009

Мнението ви за женския отбор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за женския отбор   Мнението ви за женския отбор EmptyПет Сеп 04, 2009 5:02 pm

За съжаление мнението ми за женският отбор е ,че са светлинни години назад в всяко отношение от успехите на мъжкият ни национален отбор и едва ли скоро ще имаме такива успехи при тях,гледах загубите и победите от световното, ами какво да ви кажа положението е трагично 1 победа и 5 загуби за какво си говорим изобщо....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Мнението ви за женския отбор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнението ви за женския отбор   Мнението ви за женския отбор Empty

Върнете се в началото Go down
 
Мнението ви за женския отбор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР :: ЖЕНСКИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР-
Идете на: