Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Брой мнения : 1450
Age : 31
Registration date : 22.08.2008

Левски Сиконко - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Левски Сиконко   Левски Сиконко - Page 8 EmptyЧет Ное 12, 2009 6:31 pm

Възхищавам се на Георги Братоев тази година в Левски.
scorpio
Пушка,липсваш ни!
scorpio

Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Левски Сиконко   Левски Сиконко - Page 8 EmptyПет Яну 22, 2010 9:28 pm

Левски с обрат в Кърджали

Страхотен обрат в един мач,който на пръв поглед изглеждаше с предизвестен край-Арда-Левски Сиконко. След 2 убедителни гейма за домакините,Левски показаха,че нищо, никога не е сигурно и победиха с 2:3 (25:22, 25:19, 23:25, 21:25, 14:16)

Доста силен първи гейм и за двата отбора. Първото техническо прекъсване дойде при 8:6 за Арда, но след страхотен сервис на кърджалиецът Иван Латунов и много добро включване на Теодор Богданов, резултатът бе изравнен. С играта най-вече на Ивайло Илиев и Кирил Хаджиев Арда стигна до 14:10, а последва и второ техническо прекъсване при резултат 16:11, благодарение на атаките на Невен Нешев и блокадите на Валентин Димов. 17:12 след грешка на Александър Симеонов и крайното 25:22 за Арда в първия гейм.

Точка за точка се движеше резултът във втория гейм и за пореден път и двата отбора доказаха, че волейболът е игра на грешки. Втората техническа пауза дойде при само 1 точка разлика за домакините от Кърджали, а последва невероятен сблъсък на центровете от двете страни на мрежата. Героите за Арда в този гейм бяха Младен Кавалджиев и капитанът Невен Нешев,които затвориха сините на 19.

Третият гейм отново започна много силно за кърджалиици- 10:5 и 17:13. Но Братоев и компания успяха да изравнят и не само това,поведоха с 22:20 в края на гейма. След няколко силни атаки на Симеон Александров, Левски показа,че няма да спре да се бори,въпреки негативният резултат за тях до този момент.

Силна игра в началото на четвъртия гейм за гостите, много резултатни и красиви атаки на Александър Симеонов, и 8:13 за Левски.Резервата Запрян Доникян, както и Младен Кавалджиев и Златан Йорданов успяха да върнат Арда в гейма, изравнявайки до 17:17. Но защитата си каза думата и преднината на Арда бе стопена след 21:25 за софиянци.

След двата силни гейма, на левскарите не им остана друго освен да започнат убедително и петия и да допрекършат така сигурните в началото кърджалиици.5:8 при първата техническа пауза след едни наистина стойностни разигравания и от двете страни на мрежата. 7:8 след две много лоши грешки на атаката на Левски,а след блокадата на Вальо Димов последва и изравняване и така до 11:11. Невен Неше като истински капитан изведе отбора си до 12:11. Взаимни подаръци след сгрешени сервиси си направиха Теодор Богданов и Ивайло Илиев.Но нервите и силите на домакините този път не стигнаха.14:16 и страхотна радост за Левски. Най-резултатни бяха двамата основни бомбандировчици от двете страни на мрежата-Симеон Александров за Левски и Невен Нешев за Арда.

volleyball.bg
KaTuTy92
KaTuTy92

Age : 31

ПисанеЗаглавие: Re: Левски Сиконко   Левски Сиконко - Page 8 EmptyСъб Яну 23, 2010 8:53 am

Аз мразя Арда Very Happy , именно затова се радвам много за победата на Левски ! Evil or Very Mad
Massaro

Брой мнения : 48
Age : 38
Registration date : 13.01.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Левски Сиконко   Левски Сиконко - Page 8 EmptyПет Фев 19, 2010 5:04 pm

Волейболистите на Левски Сиконко спечелиха лесна победа като гости на Марек Юнион Ивкони с 3-0 (25-21; 25-23; 25-16) в среща от 14-ия кръг на НВЛ.

Домакините започнаха много амбицирано срещата, като с много силни атаки се изяви Тодор Вълчев. Това доведе до четири точки преднина за дупничани при първата техническа пауза. По-силните игра за Марек продължи и в средата на гейма и до второто техническо разликата набъбна на шест пункта. Левски намали все пак пасива си на три точки – 13-16, а малко по-късно резултатът вече беше 17-17 след няколко добри блокади на „жълтите“ и прекъсване за Милчо Миланов. След три поредни равенства гостите от София най-сетне излязоха напред в резултата и в крайна сметка спечелиха първия гейм с 25-21.

Втората част също започна успешно за домакините, след като първата техническа пауза дойде при 8-6 за Марек. След прекъсването гостите отново взеха нещата в свои ръце и след силна игра в нападение Левски стигна до 16-12 при втория технически таймаут. Дупничани се опитаха да се върнат в гейма и намалиха пасива си до 15-17, но с две последователни точки софиянци отново възстановиха четирите точки преднина, която имаха. Това накара треньора на домакините да поиска прекъсване. В следващите минути Левски задържаше своята преднина и до края на гейма не се стигна до изненада, въпреки че домакините намалиха разликата до една точка. В крайна сметка 25-23 за шампионите след атака в центъра на Теодор Богданов.

scorpio
scorpio

Age : 30

ПисанеЗаглавие: Re: Левски Сиконко   Левски Сиконко - Page 8 EmptyСря Юни 02, 2010 6:29 pm

Левски пак на кредит! "Сините" без заплати и в неплатен отпуск до септември

Волейболистите на Левски Сиконко отново ще трябва да живеят на кредити. Тази мярка се наложи, след като ръководството на клуба все още не е изплатило заплатите на състезателите си за март и април, оплакаха се момчетата от отбора. Единствените, които са получили надниците си за последните два месеца от миналия сезон, са тримата волейболисти, които са на лагер с националния отбор – Георги Братоев, Владислав Иванов и Александър Симеонов. Останалите от 12-ата на Сиконко все още чакат, въпреки че тимът се слави като отбора с най-ниски заплати в първенството, а средната заплата е около 300 лева. Левски извоюва бронзовите медали в първенството, което носи премия от 5000 лева от БФВолейбол. „Сините“ играха два финала през сезона – за шампионската титла и за Купа България, а от ръководството на тима дори обещаха и премии за доброто представяне през сезона. Въпреки това обаче отборът е разпуснат в неплатен отпуск до началото на септември, когато се очаква да започне двуразовата подготовка за сезон 2010/11.
Кризата явно е притиснала спонсорите на тима до краен предел, тъй като преди две седмици клубът официално отказа участие в евротурнирите въпреки извоюваните квоти за втората по сила надпревара на Стария континент - Купата на СЕV. В началото на миналия сезон волейболистите на Левски отново прибегнаха до заеми от близки и приятели, тъй като не получиха заплатите си в продължение на пет месеца въпреки спечелената шампионска титла през 2009 година.
scorpio
scorpio

Age : 30

ПисанеЗаглавие: Re: Левски Сиконко   Левски Сиконко - Page 8 EmptyПет Окт 15, 2010 6:39 am

Георги Петров пак облича състезателния екип на Левски

Помощник-треньорът на Николай Желязков в младежкия национален отбор и Левски Волей Георги Петров отново ще излезе като състезател на терена в предстоящия роден шампионат.

Георги Петров ще изпълнява функцията играещ помощник-треньор, като вече е картотекиран при левскарите за новото първенство. Досега той пропусна само един сезон в активната си състезателна дейност, като го посвети изцяло на треньорство. Това бе през миналата година, когато Петров води дамския състав на Академик (София). Преди това волейболистът изкара един сезон и като играещ треньор на кипърския Олимпия (Френерос).

"Ще помагам на младите. Сега на игрището отборът има нужда от играч, като мен - заяви за BGvolleyball.com Георги Петров, който е бивш състезател на Синия клуб и се завръща отново на роден терен. - С моя опит мога да допринеса за израстването на младите състезатели. Така те ще имат нагледни демонстрации направо на терена и ще се учат по време на трудни мачове", допълни Георги Петров.
scorpio
scorpio

Age : 30

Левски Волей става център за младежките национали

Отборът на Левски Волей има голяма вероятност да се превърне в символичен център за обиграване на младежките национали през този сезон, съобщи за BGvolleyball.com треньорът на сините Николай Желязков.

Както вече писахме Желязков, който е селекционер на представителния ни тим при младежите, спечелили сребърните медали на Европейското първенство в Беларус, застана на кормилото на Сините след напускането на Пламен Христов през лятото.

Идеята на специалиста е да привлече трима млади волейболисти, които заедно със сина му Жани Желязков, образуват част от основната шестица на националния отбор. Става дума за състезателите на Славия - разпределителя Борислав Георгиев и централния блокировач Венци Рагин, както и играча на Виктория Волей (Пловдив) Венци Трифонов. "Сигурно е, че първите двама ще играят в Левски Волей през новия шампионат - каза Ники Желязков. - Засега проблем има с привличането на Венци Трифонов, който пловдивчани нямат голямо желание да преодстъпят. За други младежки национали не мога да говоря, защото клубовете не желаят да се разделят с тях. Например от Пирин Балканстрой не пускат разпределителя Добри Димитров. Не искам да ми продават тези младежи! Като треньор на държавния тим, желанието ми е само този сезон те да се готвят под мое ръководство, да имат възможност да играят. Догодина ни предстоят много важни състезания, като квалификацията за Световното първенство. Искам да съм сигурен, че състезателите ще бъдат максимално подготвени за тежките двубои", допълни младият специалист.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Левски Сиконко   Левски Сиконко - Page 8 Empty

Страница 8 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
-

Форумът на Матей Казийски :: БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР :: БЪЛГАРСКО ПЪРВЕНСТВО-