Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 ЦСКА

Go down 
+18
fenka_bobi
KaTuTy92
matei_fenka
The Punisher
adit0
MoNcHeTo
miss_clever
videto
Love_Volley
sexy_ladi
eli_87
Силвия*
LiLityyy
iveto_32
scorpio
merito
Konstantinov_fenka
(((: Ваня :)))
22 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

ЦСКА - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦСКА   ЦСКА - Page 7 EmptyПет Дек 18, 2009 8:23 am

Филип Мейо: Отклоних хиляди оферти заради ЦСКА

В близост до ниските кранове, закачили на своята безпощадна кука детските бутонки от "Червено знаме", изнамирам една височайша волейболна особа, (сг)решила да развива своята дарба в България. Той е с доста тъмен цвят на кожата, той е седнал и отнесен в собствени мисли, той е Филип Мейо. Човекът, който трети сезон поред разжалва мита за наемните чужденци. И въпреки своите инициали FM (ултракъси вълни в радиоразпръскването), той разпръсква хипер дълги вълни на веселие сред почитателите на играта. Крилатият кениец e готов да разтвори за миг своите размишления пред читателите на Sport1.bg.

Искам да те върна почти 3 години назад. Как се почувства, когато разбра, че идваш в държава, наречена България?
- Знаех, че идвам в Европа, в отбор от високо равнище. Бях нервен, защото до момента не бях играл на такова ниво.

От къде пристигна?
- От Япония
Япония е страхотно стъпало за израстване. Един от най-добрите български играчи - Владо Николов, се възроди след престоя му там.

- Познавам неговите изяви. Наскоро разбрах, че и той е играл в Япония. Тази култура гради характери.

В негово интервю той казва, че там е получил завършен вид на житейския си мироглед и вече съзнава смисъла на съществуванието си. На теб с какво ти помогна престоя там?

- Това е неоценим период от моята кариера. Япония е място, от което научих много не толкова във волейболно отношение, колкото в чисто човешко. Но този мой опит определено ми помага и на площадката.

Да се върнем отново в нашите географски ширини и твоето присъствие на тях. Има много чужденци, спортисти, които идват, част от тях временно ги боготворим, и си заминават. Какво те задържа тук вече трети сезон?

- Преди началото на всеки сезон ние говорим с г-н Попов за волейбол, за живота, споделяме си, както в едно семейство. Чувствам всички близки.

А когато дойде ред за почивка и ти отидеш в твоята родна Кения, къде, "по дяволите", казваш, че си "се губил"?


- (не се смее с басов, но тих, пронизващ кикот) Казвам им, че изживявам прекрасен период в една малка държава с удивителни хора, където имам достатъчно приятели - такива, свързани с волейбола, а и други.

Нали се сещаш, че ти имаш и доста задочни приятели в България, коите те познават само от екрана? И май се оказва, че тук твоите хора са повече, отколкото в собствената ти държава.

- (отново пуска в пламенна разходка контрастиращите с остатъка бели зъби) Надявам се да е така, не искам да деля приятелите си на националности

Потапям господин "отсечка, свързваща два върха в многоъгълник" при най-дънните риби

Кога усети, че привържениците на ЦСКА са изпълнили обектива на дясната ти сърдечна камера?

- При спечелването на шампионската титла (Още в първия си сезон в България Мейо и неговите съотборници от ЦСКА стават първенци във вътрешния шампионат)

Но още тогава ти беше големият ас на българския волейбол. Не прехвръкнаха ли оферти от чужбина?

- Да, имаше доста

Защо остана?

- За да подобря своите качества. За да играя в Шампионската лига. За да достигна по-високо ниво на развитие и техника

Кой е играчът, от когото искаш да изтеглиш тези качества, които не ти достигат?

- Семон Полтавски

Предполагам съзнаваш, че твоят нестандартен стил, мощност и техника, с които разполагаш, вече ти позволяват да играеш в най-добрите европейски клубове. Кого си избираш?

- Обичам италианските отбори. Моят любим е Мачерата, но за в бъдеще бих играл във всеки голям италиански тим. Играе ми се в серия А-1, там е големият волейбол.

"Принизявам" мечтите на FM на честотите на настоящето:

Имате две победи в Шампионската лига, предстоят ви две гостувания. Какви мисли бушуват в теб преди тях?


- Ще бъде много трудно. Смятам обаче, че имаме сили да вземем една победа във Франция или Испания. При повече шанс можем да се върнем и с две

Домакинството на Зенит в последния кръг?


- То трябва да бъде подарък за феновете. Не ми се иска да ги разочароваме
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

ЦСКА - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦСКА   ЦСКА - Page 7 EmptyВто Дек 22, 2009 8:33 pm

ЦСКА рита камбаната на 29ти

Волейболистите хващат гората, ако не получат заплати


До 29 декември волейболният ЦСКА ще има отбор. После може да продължи с юношите. Ако до обявената дата президентът Георги Георгиев не се разплати с играчите, голяма част от тях ще разтрогнат договорите си по вина на клуба. Това заяви пред "7 дни спорт" човек от отбора, който знае какво говори.
За 2009 година червените са получили само една заплата, за месец януари. Екзистенциалната драмата на българския участник в Шампионската лига обаче не може да продължава вечно, защото играчите вече дължат пари на половин София.
"Спестяванията ни отидоха, кредитните ни карти са на червено, не ни останаха приятели, от които да не сме взимали заеми. Храним жени и деца, така не се живее", заяви източникът на "7 дни спорт".

С единия крак си е тръгнал либерото Даниел Пеев, който е и помощник на треньора Александър Попов. 39-годишният бивш национал е обявил, че вече си стяга куфарите. "Ситуацията е тежка. Силно се надявам Жоро да спази обещанието си", каза пред "7 дни спорт" Пеев.

Същевременно президентът Георги Георгиев демонстрира оптимизъм и благоденствие. Наскоро той си купи скъп мерцедес, а за харчовете му по нощните клубове се носят легенди. Единствената надежда е, че до този момент бизнесменът е налял повече от 2 млн.лв. за ЦСКА.

Никола Шентов, 7 дни спорт

Първите два мача на ЦСКА от пролетния дял отложени

Във връзка с участието на мъжкия ЦСКА (София) в Шампионска лига Indesit
НВЛ отложи първите две срещи на отбора от пролетния дял на Суперлигата.

Мачът Марек Юнион-Ивкони (Дупница) – ЦСКА (София) се пренасрочва за 2
февруари от 17.00 ч., а ЛукОйл Нефтохимик (Бургас) – ЦСКА (София) се
пренасрочва за 9 февруари от 18.00 ч.

volleyball.bg
Върнете се в началото Go down
Siyana
Фенка на Жеков
Siyana


Брой мнения : 694
Age : 27
Registration date : 27.12.2009

ЦСКА - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦСКА   ЦСКА - Page 7 EmptyПон Яну 04, 2010 6:37 pm

Червените тръгнаха с поражение през 2010 година

http://www.sportline.bg/

София. Хитът в Шампионската волейболна лига ЦСКА започна с поражение 2010 година. В собствената си зала тази вечер момчетата на Сашо Попов паднаха от Марек Юнион Ивкони с 1:3 (27:29, 19:25, 25:19, 22:25) в контрола.

На ЦСКА предстоят две поредни гостувания от Шампионската лига на 7-ми и 12-ти януари съответно на Уникаха (Испания) и на Тур (Франция).
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

ЦСКА - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦСКА   ЦСКА - Page 7 EmptyСъб Яну 09, 2010 10:36 pm

Феновете на ЦСКА тръгват утре за Тур

Феновете на ЦСКА, които заради лошите атмосферни условия не успяха да стигнат до Испания, този път ще подкрепят тима си в Шампионската лига. Червените привърженици тръгват утре вечер в 20,00 ч. с автобус към Тур.

Там във вторник тимът на Александър Попов ще се опита да стане първият наш тим осигурил си участие в следващата фаза на надпреварата. Това ще се случи при успех над домакините. Цената на екскурзията е 155 евро.

Самите играчи пък ще пътуват утре от Испания към Франция. Червените останаха в Алмерия след двубоя си с местния Уникаха и предпочетоха да не се връщат в България.

Топспорт


Имат нужда от това момчетата,въпреки че последният им мач беше много слаб!Във Франция ще е страшно трудно да измъкнат нещо,но не е невъзможно,с много хъс и желание всичко се постига,но...у дома и стените помагат,така че..не бива да правим сравнение с домакинския им мач и победата в Самоков!
Върнете се в началото Go down
KaTuTy92
Don`t Worry..Be Happy..
Don`t Worry..Be Happy..
KaTuTy92


Брой мнения : 1450
Age : 31
Registration date : 22.08.2008

ЦСКА - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦСКА   ЦСКА - Page 7 EmptyНед Яну 10, 2010 10:16 am

Вярвам в момчетата на Александър Попов !
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

ЦСКА - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦСКА   ЦСКА - Page 7 EmptyПет Яну 22, 2010 9:21 pm

Собственикът на ЦСКА: Тодор Батков и Владимир Алекно ме поздравиха

Собственикът на волейболния клуб ЦСКА Георги Георгиев сподели пред Гонг част от хората, които са го поздравили, че тимът му е част от Топ 12 в Шампионската лига. В сряда вечерта червените играчи продължиха в плейофите на най-класния волейболен турнир на Европа.
Сред спортните деятели обадили се на боса на армейците е собственикът на футболния Левски Тодор Батков и старши треньорът на Зенит Казан Владимир Алекно. Руснакът не дойде с тима си у нас, а преди бе наставник на брат му Теодор Салпаров в Динамо Москва.
"Страшно много хора ми се обадиха, за да ми честитят успеха на волейболистите на ЦСКА", започна Георгиев и продължи: "Почти всички спортни деятели, дори Тодор Батков ми се обадиха. Благодаря на Батков за това понеже ние сме си и приятели все пак. От Москва ми звънна доста хора. Дори Владимир Алекно ме поздрави! И други доста хора се обадиха. Предполагам, че и президентът на Европейската волейболна конфедерация Андре Майер предполагам също се е зарадвал на успаха ни, с оглед на това, че централата ни присъди уайлд кард за участие".
За осми път България има представител в Шампионската лига. ЦСКА миналата година също получи уайлд кард. Преди това Левски-Сиконко имаше честта шест сезона да спори са елитни европейски състави, като в зали Христо Ботев и Универсиада гостуваха Лубе Банка Мачерата, Перуджа, Пари Волей, Панатинайкос, доста често австрийския АОН ХОтВолей и други. Миналият сезон пък червените не взеха нито един успех. "По-хубаво вълнение не съм имал до сега, от това, което изпитах в сряда вечер в Арена Самоков при историческото класиране на ЦСКА в плейофите на Шампионската лига. Еуфорията въобще още не е отминала. Доволен съм и чисто морално за себе си", припомни си собственикът на ЦСКА.
На 10 февруари тимът на Александър Попов приема полския вицешампион Резовия Жешув. Тимът с треньор Любомир Травица след дълго прекъсване се връща сред най-добрите в страната си, като печели сребърните медали. В историята си Ресовия има шампионски титли за 1971, 1972, 1974 и 1975 година, вицешампионска още през 1973-та, бронз за 1970, 1977, 1987 и 1988, а вдига Купата на Полша през 1975, 1983 и 1987 година. От своя страна пък мъжката селекция на ЦСКА печели съответно през 1969 година и 1976-та КЕШ и Купа на купите. Първата европейска титла преди 41 години е първото отличие спечелено от български мъжки клуб в областта на колективните спортове. В КЕШ армейците имат 7 участия във финалната четворка на КЕШ до 1990-та година, но след това евротурнирите бяха преобразени. ЦСКА е сред най-добрите четири тима и в КНК още два пъти в старата история на клубния волейбол на Стария континент.
Сега Николай Иванов и компания постигнаха успеха, а собственикът каза: "Очаквам ЦСКА да победи поляците в първия ни мач на 10 февруари в Самоков! Дано да ги бием и като гости, а с това да се класираме и за следващия кръг. Апетитът идва с яденето. С оглед на броя на нашите фенове, които бяха изпълнили залата в сряда, може да се окаже, че са следващите ни срещи Арена Самоков ще бъде тясна за публиката ни".
Георгиев разказа и подробности около темата дали страната ни може приеме финалите на турнира: "Наистина имаше някакви възможности да кандидатстваме още тази година за домакинство на финалната четворка на Шампионската лига, но трябваше да 26 декември да депозираме желанието си и да подадем молбата. Не бяхме сигурни, че ще се класираме за следващата фаза и затова сме закъснели с документите. Но догодина вече, ако играем в Шампионската лига, сигурно ще подадем молба за домакинство. Ако наистина това продължаване в елиминациите означава премия от близо 20000 евро от CEV за клуба ни, то тази сума ще отиде към отбора. Няма да мога днес да присъствам на поредния ни мач този път от родното първенство защото съм в провинцията и ще се прибера късно. Но ако успея да се върна към 17-18 часа, ще бъда на мача".
Преди време се появиха слухове, че Георги Георгиев е имал интерес и предложения да се включи и във структурите на отбори от други спортове, но самият той заяви: "Не, няма да се насочвам и към други спортове! За сега си оставам само във волейбола и не искам никакви други насоки".

Гонг
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

ЦСКА - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦСКА   ЦСКА - Page 7 EmptyВто Яну 26, 2010 6:16 pm

Блокировач №2 в Шампионската лига възстановен, излиза за ЦСКА срещу Левски


Блокировач №2 в Шампионската лига „Индезит” Теодор Тодоров е възстановен от контузията в глезена, която получи при победата на ЦСКА над Зенит с 3:1 в Самоков, научи Sportal.bg.
Тодоров, който наскоро получи нов прякор „Ракетата”, заради реактивната си реакция и отскок като ракета, от четвъртък ще започне тренировки със съотборниците си и петък може да влезе в игра в дербито срещу Левски-Сиконко в зала „Сиконко”.
„Теодор Тодоров вече се чувства добре. В четвъртък започва тренировки с отбора. За мача с Левски-Сиконко ще е не линия. Ако се наложи може и да играе. За мачовете срещу Ресовия вече ще трябва да е в добра форма”, заяви старши-треньорът на ЦСКА Александър Попов специално пред Sportal.bg.
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
KaTuTy92
Don`t Worry..Be Happy..
Don`t Worry..Be Happy..
KaTuTy92


Брой мнения : 1450
Age : 31
Registration date : 22.08.2008

ЦСКА - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦСКА   ЦСКА - Page 7 EmptyСря Яну 27, 2010 8:01 am

Ох, супер бях се притеснила за Тедии без него ЦСКА ми е странна Very Happy Свикнах с неговите реакции след блокада topki
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

ЦСКА - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦСКА   ЦСКА - Page 7 EmptyЧет Фев 04, 2010 12:36 pm

Ники Николов: "Набеденият евробоец" ЦСКА направи това, което друг не е правил

Последното попълнение в състава на волейболния ЦСКА Николай Николов бе специален гост на "Гол линия", седмица преди двубоя на „червените” от Шампионската лига срещу полския Ресовия Жешув. Николов, чието име бе спрягано много през миналата година, но не на волейболната площадка, а с това, че бе държан извън нея от Лукойл Нефтохимик, не крие, че се чувства добре в новия си отбор.
„Със сигурност е по-различно, в положителен план. Тук лично за мен се работи по-добре, и в това отношение се чувствам може би по-ценен,” призна Ники Николов. Той не бе играл много дълго, и сега се нуждае от игрова практика, но помогна много на ЦСКА срещу Зенит в последната среща от груповата фаза на Шампионската лига.
„Все още не съм готов за такива мачове. Хубаво е, че влязох срещу Зенит, и успях до някаква степен да помогна на отбора. Има неща, които аз и специалистите видяха, че все още мога да покажа. Надявам се, че в близките месец-два ще постигна върхова форма, и ще помогна още по-добре на ЦСКА,” сподели Николов.
„Играл съм преди две години срещу Ресовия Жешув, с Лукойл Нефтохимик. Доколкото знам, сега съставът е променен, с по-сериозен бюджет, и мисля, че ще ни е доста трудно. Но това, което направихме дотук, и голям успех, да излезеш от групите на Шампионската лига,” категоричен бе младокът.
Николов не пропусна да отбележи, че в България има настроения срещу ЦСКА:„След мача с Левски прочетох, че едва ли не това е най-незаслужената победа на ЦСКА, че ЦСКА е набеденият евробоец… Набеденият евробоец направи това, което друг не е правил.”

Ники коментира и поражението от Лукойл Нефтохимик в последния кръг на българския шампионат:„Шампионската лига е едно ниво, а българското първенство – съвсем друго. В ЦСКА се играе на два дни. Трябва да се има предвид и бюджетите на останалите европейски отбори. Ние не сме непобедими, няма отбор, който да не губи. Тази загуба от Лукойл Нефтохимик идва точно навреме, да си извлечем поуките, и да поправим това, което ни липсва. Но това е спорта. Надявах се да победим, още повече, че при мен има лична драма там.”
Николов похвали специално залата, в която ЦСКА домакинства в Шампионската лига:„В Арена Самоков имах чувството, че не съм в България. Това е единствената зала, построено в последните може би 20 години. Почувствах се, все едно съм в чужбина.”
„Доколкото знам, Теодор Тодоров вече е добре, тренира наравно с останалите. Т.нар. микротравми съпътстват всеки спортист. Но по-фрапиращи контузии няма,” обясни той.
„Аз съм оптимист, мисля, че можем да запишем поне една победа, а защо не и две срещу Ресовия. Аз прогнози никога не съм правил, но се надявам на победа,” каза още Николай Николов.
Той с усмивка отговори на въпроса дали може да мине граничния контрол на летището, тъй като в крака му има сериозен пирон:„След операцията не съм пътувал. Трябва да се поинтересувам, ще се постарая тези дни да свърша това, да си извадя медицинско.”
За информация на своите фенове, и най-вече фенки, Ники призна, че сменя квартирата си, но ще живее сам, а също така, че харесва София повече от Бургас. На привържениците на ЦСКА, Николов каза: „Аз обещавам на феновете, че ще направим всичко по силите си да ги зарадваме, защото усетихме подкрепата им в Арена Самоков. Ние играем за тях.”

Николай Иванов: ЦСКА има шансове срещу Ресовия


Капитанът на волейболния ЦСКА Николай Иванов ще изведе тима срещу полския Ресовия Жешув в Шампионската лига следващата седмица. Опитният разпределител сподели очакванията си от двубоя, на базата и на собствените си впечатления от престоя си в Полша.
"В периода, в който аз играех в Полша, Ресовия се бореше да влезе в първата четворка, но не успяваше. След това увеличиха бюджета, смениха треньора, и резултатите на закъсняха. В момента обаче са в малко незавидно положение, пети са, аз горе-долу следя полската преса. Но абсолютно всички отбори в Европа, които играят евротурнири, имат силни и слаби моменти, защото играят по два мача на седмица и много пътувания,” сподели Иванов пред „Гол линия”.
„Нашият отбор има шансове, независимо какви са имената на хартия. Мисля в оставащото време до мача да го използваме, да се подготвим и да покажем високо ниво. Първо искам да покажем пределна мобилизация. Аз лично се надявам момчетата да подходят концентрирано и да покажат на какво са способни,” добави още Ники Иванов.
Николай Иванов: ЦСКА има шансове срещу Ресовия
Капитанът на волейболния ЦСКА Николай Иванов ще изведе тима срещу полския Ресовия Жешув в Шампионската лига следващата седмица. Опитният разпределител сподели очакванията си от двубоя, на базата и на собствените си впечатления от престоя си в Полша.
„В периода, в който аз играех в Полша, Ресовия се бореше да влезе в първата четворка, но не успяваше. След това увеличиха бюджета, смениха треньора, и резултатите на закъсняха. В момента обаче са в малко незавидно положение, пети са, аз горе-долу следя полската преса. Но абсолютно всички отбори в Европа, които играят евротурнири, имат силни и слаби моменти, защото играят по два мача на седмица и много пътувания,” сподели Иванов пред „Гол линия”.
„Нашият отбор има шансове, независимо какви са имената на хартия. Мисля в оставащото време до мача да го използваме, да се подготвим и да покажем високо ниво. Първо искам да покажем пределна мобилизация. Аз лично се надявам момчетата да подходят концентрирано и да покажат на какво са способни,” добави още Ники Иванов.
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

ЦСКА - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦСКА   ЦСКА - Page 7 EmptyСъб Фев 20, 2010 6:34 pm

ЦСКА разгроми Арда с 3:0 в Суперлигата

Волейболистите на ЦСКА надиграха без проблеми есенния хит Арда (Кърджали) с 3:0 (25:21, 25:15, 25:14) в мач от последния XIV кръг от редовния сезон в Суперлигата.

Теодор Тодоров изигра поредния си много силен мач и стана най-резултатен за "червените" с 14 точки (6 блока, 3 аса и 71% ефективност в атака), а кеницът Филип Мейо добави 13 точки (2 блока и 55% ефективност в атака) за успеха. За тима на Арда капитанът Невен Нешев завърши с 9 точки (1 блок и 50% ефективност в атака).

Така армейците продължават да са лидери с 45 точки, но и мач по-малко заради отложената им среща срещу Марек Юнион Ивкони, която ще се играе във вторник (23 февруари) от 17:00 часа. Кърджалии пък завършиха на 5-то място с 35 точки. Сега остава втория турнир в Суперлигата, в който ЦСКА и Арда са в една група заедно с шампиона Левски-Сиконко и Пирин Балканстрой. В първите срещи "червените" излизат срещу "сините", а отборът на Арда, който е домакин на групата се изправя срещу разложчани. Мачовете са в петък (26 февруари).

ЦСКА - АРДА (КЪРДЖАЛИ) 3:0 (25:21, 25:15, 25:14)
ЦСКА: Стоян Самунев 6, Филип Мейо 13, Ивайло Стефанов 11, Теодор Тодоров 14, Николай Иванов 1, Петър Атанасов 8 - Даниел Пеев-либеро (Георги Манчев, Николай Николов 2, Бойко Бонев, Антон Василиев-либеро)
Старши-треньор: Александър Попов
АРДА: Валентин Димов 7, Младен Кавалджиев 3, Ивайло Илиев 1, Запрян Доникян 5, Невен Нешев 9, Златан Йорданов 4 - Николай Колев-либеро (Теодор Маринов, Кирил Хаджиев 1, Георги Топалов 1, Христо Гинев)
Старши-треньор: Иван Халачев.
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

ЦСКА - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦСКА   ЦСКА - Page 7 EmptyСря Фев 24, 2010 1:55 pm

ЦСКА би Марек с 3:0 в отложен мач от Суперлигата

Волейболистите на ЦСКА победиха като гости Марек Юнион Ивкони с 3:0 (25:20, 25:23, 25:23) в отложен мач от I кръг на Суперлигата. Срещата бе отлагана на два пъти заради участието на "червените" в Шампионската лига "Индезит". Това същевременно бе неуспешен дебют за новия старши-треньор на Марек Юнион Ивкони Найден Найденов, който тази седмица замени подалия оставка досегашен наставник Милчо Миланов.

Гостите нямаха проблеми в първия гейм. Те поведоха с 18:9, след което дупничани намалиха преднината им до 16:18, но сили за обрат нямаха и загубиха с 20:25. Вторият гейм бе най-интересен. Домакините дръпнаха с 21:18, но не успяха да го спечелят и отстъпиха с 23:25. И в третата част гостите играха по-разумно и закономерно спечелиха с 25:23. Най-резултатен в мача с 16 точки бе центърът на ЦСКА Николай Николов, а Филип Майо добави 11. От домакините Бранимир Баев се отчете с 13 точки, а Владимир Лобутов и Тодор Вълчев - с по 12 точки.

Това бе първата победа на ЦСКА над Марек за настоящия сезон в Суперлигата, след като дупничани на два пъти спечелиха в София с по 3:2. Това бе и последният мач от редовния сезон преди началото на турнира за Купа Филипови 2000, който започва в петък в Кърджали и Монтана и резултатите от който ще важат за класирането в Суперлигата.

МАРЕК ЮНИОН ИВКОНИ - ЦСКА 0:3 (20:25, 23:25, 23:25)

МАРЕК: Гьорги Гьоргиев 1, Владимир Лобутов 12, Тодор Вълчев 12, Бранимир Баев 13, Мартин Иванов 5, Георги Лазаров 3 - Станислав Величков-либро
Старши-треньор: Найден Найденов
ЦСКА: Николай Иванов, Филип Мейо 11, Ивайло Стефанов 8, Петър Атанасов 8, Теодор Тодоров 6, Николай Николов 16 - Даниел Пеев-либеро
Старши-треньор: Александър Попов.
Върнете се в началото Go down
KaTuTy92
Don`t Worry..Be Happy..
Don`t Worry..Be Happy..
KaTuTy92


Брой мнения : 1450
Age : 31
Registration date : 22.08.2008

ЦСКА - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦСКА   ЦСКА - Page 7 EmptyСря Фев 24, 2010 4:10 pm

bravo
Върнете се в началото Go down
KaTuTy92
Don`t Worry..Be Happy..
Don`t Worry..Be Happy..
KaTuTy92


Брой мнения : 1450
Age : 31
Registration date : 22.08.2008

ЦСКА - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦСКА   ЦСКА - Page 7 EmptyЧет Мар 04, 2010 6:33 pm

ЦСКА спечели редовния сезон в Суперлигата и изхвърли "сателита" си Монтана

Волейболният отбор на Монтана ще изпадне във Висшата лига, след като стана ясно, че със сигурност ще остане на последното осмо място в крайното класиране в редовния сезон на Суперлигата. Това стана след като в първия мач от петия ден на турнира за Купа "Филипови 2000" лидерът ЦСКА победи Монтана с 3:0 (25:21, 25:23, 25:20). За да остане в елита и през следващия сезон, отборът от северозападна България ще трябва да направи чудо и да спечели шампионската титла при участието си в плейофите. "Червените" пък си осигуриха първото място преди плейофите и сега за тях остава целта да успеят да се преборят за Купа "Филипови 2000".

Армейците изиграха срещата без най-опитните си състезатели Николай Иванов и Ивайло Стефанов. Вместо тях титуляри бяха младите Георги Манчев и Бойко Бонев. След първия гейм и на основния диагонал Филип Мейо бе дадена почивка и в игра влезе Емилиан Мирчев.

Два мача преди края на редовния сезон ЦСКА има 63 точки и е недостижим на върха в Суперлигата, а Монтана е на последното осмо място със скромния актив от 13 точки. В същото време старши-треньорът на Монтана Петър Узунов след първата част извади от игра четирима от своите най-опитни титуляри - Цветан Христов, Георги Вълов, Тихомир Георгиев и капитана Георги Каварджиев. В друга среща от турнира за купа "Филипови 2000" Марек Юнион Ивкони победи с 3:0 (25:21, 25:18, 27:25) Пирин Балканстрой.


happy lof
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

ЦСКА - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦСКА   ЦСКА - Page 7 EmptyЧет Апр 08, 2010 10:21 am

Премия от 50 000 + 15 000 лева чака волейболистите на ЦСКА, ако спечелят титлата на България за 2010 година.

„Общо 65 000 ще могат да си разделят волейболистите на ЦСКА ако станат шампиони. Аз съм им обещал премия от 50 000 лева при титла. Наградният фонд на Националната волейболна лига за титла е 15 000 лева. При успех момчетата ще могат да си разделят тези пари. Аз съм сигурен, че ЦСКА ще спечели титлата още след изиграването на първите 3 мача срещу Левски-Сиконко”, заяви собственикът на ВК ЦСКА Георги Георгиев пред Дарик Радио.
Финалните двубои между ЦСКА и шампиона на България за 2009 година Левски-Сиконко ще се играят в зала „Арена Самоков” в Самоков от 14 април. Първенец на България за 2010 година ще стане отборът спечели 3 победи от 5 мача.

Ако играеха за премиите тези момчета...Заплатите не си получават редовно,дано поне наистина си получат заслужените премии,защото направиха много за българския волейбол smile ЦСКА - Page 7 847575
Върнете се в началото Go down
Massaro




Брой мнения : 48
Age : 38
Registration date : 13.01.2010

ЦСКА - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦСКА   ЦСКА - Page 7 EmptyВто Апр 13, 2010 4:06 pm

Тимът на ЦСКА победи кетегорично шампиона Левски с 3-0 (25-19; 25-15; 25-19) в първия мач от финалния плейоф за титлата в Националната волейболна лига. Срещата се проведе в „Арена Самоков“ пред обидно малко фенове.

Първият гейм бе най-равностойния и интересен в този двубой. Двата отбора започнаха мача точка за точка, но до първата техническа пауза „червените“ дръпнаха с три пункта след добри начални удари на Ивайло Стефанов. От тук до края на цялата среща „сините“ бяха постоянно догонващи в резултата. До втория технически таймаут момчетата на Сашо Попов увеличиха аванса си до шест точки, за да ликуват в крайна сметка с 25-19.

Втората и третата част минаха долу-горе по еднакъв сценарий – „армейците“ повеждаха с 8-5, след което постепенно трупаха все по-голям аванс. Във втория гейм ЦСКА надделя с категоричното 25-15, като Филип Майо бе напълно неудържим и правеше каквото си иска със защитата на Левски. В последната трета част волейболистите на Петър Христов все пак се опитваха да се държат близо до своя опонент, но опитният тим на Александър Попов не позволи изненада и спечели с 25-19.

http://sportvox.net/?p=45210
Върнете се в началото Go down
KaTuTy92
Don`t Worry..Be Happy..
Don`t Worry..Be Happy..
KaTuTy92


Брой мнения : 1450
Age : 31
Registration date : 22.08.2008

ЦСКА - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦСКА   ЦСКА - Page 7 EmptyСря Апр 14, 2010 4:27 pm

ЦСКА на успех от титлата! „Червените” сразиха Левски с 3:0 във Финал №2

Волейболистите на ЦСКА постигнаха втора разгромна победа над Левски-Сиконко с 3:0 (25:23, 25:16, 25:20) във втората финална среща от Суперлигата за мъже, който се игра пред около 300 зрители в зала „Арена Самоков” в Самоков.
Така „червените” сe нуждаят само от още една победа за да спечелят шампионската титла на България.

Втората финална среща в Суперлигата започна с леко предимство на Левски-Сиконко. „Сините” успяха да поведат с 6:4 и първото техническо прекъсване дойде при 8:6 за Левски-Сиконко след технична атака на Александър Симеонов. ЦСКА успя да изравни резултата при 9:9 след атака по диагонала на Владислав Александров. Равенството в резултата се запази до 13:13 след пусната топка на Николай Иванов. Атака на Венцислав Георгиев и аут в атака на Ивайло Стефанов даде аванс на „сините” от 15:13. ЦСКА изравни при 15:15 след грешка в атака на Венци Георгиев. Все пак „сините” поведоха с 1 точка при второто техническо прекъсване - 16:15 след технична атака на Александър Симеонов. Пусната топка от Георги Братоев и лошо посрещната топка от Владислав Александров дадоха преднина от 3 точки на Левски-Сиконко 21:18. „Червените” записаха 3 поредни точки и набързо изравниха до 21:21. ЦСКА излезе напред 22:21 след тройна блокада срещу Симеон Александров. „Сините” изравниха до 22:22, но силите им стигнаха само до тук. Силната игра на Теодор Тодоров на блокада и на Филип Мейо в атака донесоха успеха на ЦСКА в първата част с 25:23.

ЦСКА поведе с няколко точки още от началото на втората част. Момчетата на Александър Попов дръпнаха с 8:6 и 10:8 след единична блокада на Теодор Тодоров. „Сините” намалиха до 9:10, ЦСКА набързо отново поведе с 3 точки до 16:13. Силната игра на „червените” напълно обезкуражи волейболистите на Левски-Сиконко и те допуснаха разликата бързо да нарасне до 5 точки при 20:15. Три мощни атаки на Филип Мейо затвориха втората част в полза на ЦСКА с категоричното 25:16.

„Червените” започнаха много силно в третия гейм и много набързо поведоха с 4:0 след две поредни единични блокади на Теодор Тодоров. Това принуди наставникът на Левски-Сиконко Пламен Христов да поиска прекъсване. То даде лек резултат и „сините” върнаха 2 точки. Николай Иванов и компания обаче бързо отново взеха стабилна преднина от 8:4 след грешка на „сините” волейболисти. Атака на Симеон Александров намали разликата до 2 точки при 7:9, но „червените” отново дръпнаха с 12:8. А второто техническо прекъсване дойде при 16:11 за ЦСКА. „Сините” волейболисти не се предадоха и успеха да намалят разликата само до 1 точки при 16:17. Това принуди наставникът на ЦСКА Александър Попов да вземе прекъсване. Веднага след него опитният Иво Стефанов отигра атака за „червените” – 18:16. ЦСКА дръпна с 20:17 и това накара Пламен Христов да поиска тайм-аут за Левски-Сиконко. „Сините” успяха да намалят до 19:21 след атака през центъра на капитана Теодор Богданов. Това обаче бе всичко, което можаха да направят волейболистите на Левски-Сиконко в този мач. „Червените” затвориха лесно 3-ия гейм с 25:20 и мача с чисто 3:0.


Отличен мач за ЦСКА изигра 37-годишният капитан и разпределител на тима Николай Иванов, който вещо дирижираше играта на своите нападатели, а освен това записа 7 точки (4 блокади). Националът Теодор Тодоров също впечатли с невероятните 7 блокади (!) и уникалните 100% (!) ефективност в атака (7 точки от 7 атака). Най-резултатен в мача стана кениецът Филип Мейо с 16 точки.

За Левски-Сиконко на ниво играха единствено Симеон Александров, който записа 16 точки и Венцислав Георгиев, който се отчете с 11 точки.

Третата финална среща между Левски-Сиконко и ЦСКА ще се играе на 18 април (неделя) отново в зала „Арена Самоков”. При победа на ЦСКА, то „червените” ще триумфират с титлата. Играе си до 3 победи от 5 мача.

ЦСКА – ЛЕВСКИ-СИКОНКО 3:0 (25:23, 25:16, 25:20)
ЦСКА: Николай Иванов 7 (4 блока), Филип Мейо 16 (4 блок, 58% ефективност в атака), Ивайло Стефанов 7 (1 ас, 1 блок, 31 % ефективност в атака, 40% перфектно посрещане), Владислав Александров 6, Теодор Тодоров 14 (7 блока !!!, 100% ехфективност в атака), Стоян Самунев 4 (2 блока, 33% ефективност в атака) – Даниел Пеев-либеро (Георги Манчев)
Старши-треньор: Александър Попов
ЛЕВСКИ-СИКОНКО: Георги Братоев 3 (4 блок), Венцислав Георгиев 11 (46% ефективност в атака), Симеон Александров 16 (2 аса, 3 блока), Александър Симеонов 5, Василий Петров 3 (1 блок), Теодор Богданов 6 – Владислав Иванов-либеро (Иван Латунов 1, Велислав Йонев)
Старши-треньор: Пламен Христов

Забележка: ЦСКА води с 2-0 победи във финалната серия. Играе си до 3 победи от 5 мача.
Върнете се в началото Go down
KaTuTy92
Don`t Worry..Be Happy..
Don`t Worry..Be Happy..
KaTuTy92


Брой мнения : 1450
Age : 31
Registration date : 22.08.2008

ЦСКА - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦСКА   ЦСКА - Page 7 EmptyНед Апр 18, 2010 7:16 pm

ЦСКА е новият шампион

Волейболният ЦСКА стана новия шампион на България, след като успя да обърне "вечния" си съперник Левски-Сиконко с 3:1 (23:25, 25:16, 25:17, 27:25) в третата среща от финалната серия в Суперлигата, играна тази вечер пред близо 1000 зрители в зала "Арена Самоков" в Самоков.

Двата отбора започнаха напълно равностойно и първата техническа пауза дойде при минимално предимство за ЦСКА – 8:7 след сервис в аут на Георги Братоев от Левски. Постепенно разликата набъбна на 11:8 след единична блокада на кениеца Филип Мейо срещу Александър Симеоно и ас на Теодор Тодоров, което накара наставникът на "сините" Пламен Христов да вземе тайм-аут. Независимо от това "червените" запазиха преднината си до 16:14 след бърза атака през центъра на Стоян Самунев. Въпреки опитите на армейците да увеличат преднината си настоящите шампиони стопи изоставането си при 20:21 след атака на Венцислав Георгиев, което накара треньорът на ЦСКА Александър Попов да поиска прекъсване. Това не даде желание ефект и левскарите веднага изравниха при 21:21 след нова успешна атака на Венцислав Георгиев. След като Левски поведе в резултата при 23:22 след ас на Венци Георгиев, Сашо Попов взе втори тайм-аут за "червените". В крайна сметка момчетата на Пламен Христов спечелиха гейма с 25:23 след контраатака на Георги Братоев.


"Червените" тръгнаха по-добре във втората част като дръпнаха с 5:3 след атака на Мейо и грешка на Василий Петров от шампионите. Техническата пауза дойде при 8:6 за ЦСКА след технично отиграване в нападение на опитния Ивайло Стефанов. Разликата постепенно нарасна до 13:9 след бърза атака през центъра на Теодор Тодоров и грешка на "синия" капитан Георги Братоев, което принуди Пламен Христов да вземе прекъсване за Левски. Независимо от това второто техническо прекъсване дойде при 16:13 за армейците след двойна блокада на Стоян Самунев и Филип Мейо срещу Александър Симеонов. Момчетата на Сашо Попов увеличиха предимството си до 19:14 след блокада на Владислав Александров и аут на Симеон Александров от Левски, което принуди Пламен Христов да поиска тайм-аут за "сините". Волейболистите на ЦСКА направиха резултата 24:16 след две атаки на Мейо, след което затвориха и гейма при 25:16 след единична блокада на Теодор Тодоров срещу Теодор Богданов.

ЦСКА поведе в третия гейм с 2:0 след сервис в аут на Александър Симеонов и блокада на Филип Мейо, а след това с 6:2 след две атаки в аут съответно на Венци Георгиев и Симеон Александров. Въпреки тайм-аута, който поиска наставникът на "сините" Пламен Христов, техническата пауза дойде при 8:4 за армейците след опит за пусната топка от страна на Георги Братоев. Разликата леко нарасна при 10:5 след ас на опитния капитан на ЦСКА Николай Иванов и второ прекъсване за Левски. Независимо от това "червените" направиха резултата 14:5 след нов ас на Ники Иванов, блокада и атака през центъра на Теодор Тодоров и атака на Мейо. Второто техническо прекъсване дойде при 16:8 за армейциите след блок-аут на кениеца Филип Мейо. Предимството на "червените" нарасна до 19:9 след успешна атака на Владо Александров и блокада на Мейо. Възпитаниците на Сашо Попов заиграха по-спокойно и спечелиха без проблеми гейма с 25:17 след сервис в аут на Александър Симеонов от Левски.

Волейболистите на Сашо Попов бързо поведоха с 4:0 след атака на Филип Мейо, блокада на Теодор Тодоров и две грешки на Георги Братоев и Теодор Богданов, което накара Пламен Христов да вземе тайм-аут. След блокада на Владо Александров дойде техническата пауза при 8:5 за армейците. "Сините" заиграха по-силно и изравниха при 9:9 след грешка на Ивайло Стефанов и ас на влезлия като резерва Иван Латунов, а след това дори обърнаха резултата на 11:9 след атака в аут на Мейо и нов ас на Латунов. Прекъсването, което поиска Сашо Попов, даде ефект и "червените" обърнаха резултата при 14:13 след няколко отлични отигравания на Теодор Тодоров. Левскарите си върнаха веднага преднината при 15:14 след атака на Симеон Александров и блокада на Теодор Богданов, но последва нов обрат и ЦСКА дръпнаха с 16:15 след отличен блок на Теодор Тодоров. Последваха нови два блока на Тодоров и 18:15 за "червените". Двата отбора продължиха да играят равностойно до 23:21, но Левски успя да изравни при 24:24 след блок-аут на Александър Симеонов. В крайна сметка ЦСКА спечели гейма трудно с 27:25, а с това мача с 3:1 и титлата на България.



Най-резултатен за "червените" за пореден път бе кениецът Филип Мейо с 22 точки (5 блока, 1 ас и 43% ефективност в атака), а центърът Теодор Тодоров, който игра отново много силно добави 14 точки (5 блока, 1 ас и 73% ефективност в атака) за успеха. За тима на Левски-Сиконко Александър Симеонов реализира 17 точки (1 блок, 44% ефективност в атака и 40% перфектно посрещане), а Венцислав Георгиев добави 15 точки (2 блока, 2 аса и 44% ефективност в атака), но това се оказа твърде малко.

Така ЦСКА спечели серията с 3-0 победи титлата на България отново след 2008 година. Същевременно "червените" си върнаха на Левски-Сиконко за загубата с 1-3 победи през миналия сезон.


ЛЕВСКИ-СИКОНКО - ЦСКА 1:3 (25:23, 16:25, 17:25, 25:27)
ЛЕВСКИ-СИКОНКО: Георги Братоев 6, Венцислав Георгиев 15, Симеон Александров 14, Александър Симеонов 17, Василий Петров 2, Теодор Богданов 5 – Владислав Иванов-либеро (Иван Латунов 2, Цветан Петров)
Старши-треньор: Пламен Христов
ЦСКА: Николай Иванов 6, Филип Мейо 22, Ивайло Стефанов 8, Владислав Александров 6, Теодор Тодоров 14, Стоян Самунев 12 – Даниел Пеев-либеро (Георги Манчев)
Старши-треньор: Александър Попов.
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

ЦСКА - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦСКА   ЦСКА - Page 7 EmptyПон Апр 19, 2010 9:34 am

Заслужено da
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

ЦСКА - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦСКА   ЦСКА - Page 7 EmptyВто Апр 20, 2010 10:45 am

Катастрофа и смърт помрачиха радостта на шампионите от ЦСКА

Изключително неприятен инцидент сполетя играч на ЦСКА броени минути след като тимът завоюва шампионската титла на България снощи в Самоков, научи BulgarianVolley.com. На връщане от Самоков в голфа, с който са пътували Антон Василиев, баща му и приятелката на баща му, се врязал челно загубил контрол автомобил Опел Астра. Дамата, която е управлявала голфа, е загинала, докато Василиев и баща му са приети в Пирогов без опасност за живота.

На либерото на "червените" днес е направена операция на скулите като се очаква той да се възстанови напълно. Трагедията се разиграла в Панчарево пред очите на капитана на новите шампиони Николай Иванов, който е пътувал в следващата кола. Освен на ЦСКА, Антон Василиев е либеро и на младежкия национален отбор на България, завоювал преди дни квота за Европейското първенство в Беларус по-късно тази година.

BulgarianVolley.com


Sad
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
KaTuTy92
Don`t Worry..Be Happy..
Don`t Worry..Be Happy..
KaTuTy92


Брой мнения : 1450
Age : 31
Registration date : 22.08.2008

ЦСКА - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦСКА   ЦСКА - Page 7 EmptyВто Апр 20, 2010 3:22 pm

Много тежко...
sad
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

ЦСКА - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦСКА   ЦСКА - Page 7 EmptyНед Апр 25, 2010 6:58 pm

Златен дубъл за ЦСКА!

Волейболистите на ЦСКА записаха златен дубъл през 2010 година! „Червените” спечелиха Купата на България, след като на финала в столичната зала „Христо Ботев” надделяха над тима на ЛукОйл-Нефтохимик с 3:1 (25:22, 25:23, 21:25, 25:17). Преди две седмици ЦСКА спечели и шампионската титла, след като спечели финалната серия с 3-0 победи срещу Левски-Сиконко.

Финалната среща за Купата на България започна много равностойно. Волейболистите на ЛукОйл-Нефтохимик поведоха с 4:2, но ЦСКА бързо изравни до 4:4. Играта се водеше точка за точка до 7:7, след което разпределителят на бургазлии Иван Станев реализира атрактивно контраатака за 8:7. Бургазлии успяха да поведат с 9:7 и 13:10 след ас на Рузвелт. Тук Александър Попов взе прекъсване за ЦСКА. Веднага след него „червените” записаха 2 поредни точки и това принуди Северин Димитров да вземе прекъсване. ЦСКА обаче успя да изравни при 13:13. На свой ред ЦСКА поведе при второто техническо прекъсване с 16:15 след мощна атака на Филип Мейо по диагонала. Разликата нарасна до 4 точки за „червените” при 21:17. При този резултат звездата на ЛукОйл-Нефтохимик Красимир Стефанов бе сменен от Венелин Кадънков. Неговото включване раздвижи играта на бургазлии и те съумяха да изравнят при 22:22 след атака точно на Кадънков. Бразилецът Рузвелт сбърка следващия начален удар – 22:23. Последваха 2 поредни точки за ЦСКА след блок-аут на Мейо и блокада на Владислав Александров. Така ЦСКА спечели първата част с 25:22.

Играчите на ЛукОйл-Нефтохимик започнаха устремно втората част и набързо поведоха с 3:0 след като заложиха на много силен и агресивен сервис. Ас на Венелин Кадънков доведе резултата до 7:4, а бургарзлии направиха разлика от 4 точки при първото техническо прекъсване с 8:4. Волейболистите на ЛукОйл-Нефтохимик поведоха с 10:7, но „червените” успяха да изравнят при 10:10 след поредни атаки в аут на бургазлиите Кадънков и Пенев. Равенството се запази до 15:15, когато Венелин Кадънков реализира втория си ас в мача. ЦСКА излезе напред при 16:15 след перфектна двойна блокада. „Червените” набързо дръпнаха с 18:15, но Мартин Панев и Николай Антонов съумяха да намалят до 17:18. Владо Александров изведе ЦСКА до 21:18. Венелин Кадънков успя да намали до 21:22. Атака на Теодор Тодоров през центъра изведе ЦСКА до гейм-бол при 24:22. Сервис в аут на Къдънков донесе победата на „червените” във втората част с 25:23.

Третият гейм също започна с превес на волейболистите на ЛукОйл-Нефтохимик, които поведоха със 7:5 и 8:7. Бургазлии увеличиха аванса си на 3 точки при 12:9 и това накара наставникът на ЦСКА Александър Попов да вземе прекъсване. „Червените” успяха да направят разликата само 1 точка при 12:13 и това накара Северин Димитров да поиска тйм-аут. ЦСКА излезе напред при второто техническо прекъсване 16:15 след аут при атака на Петър Кирчев.
Ас на Мартин Пенев и атака в мрежата на Филип Мейо даде преднина от 2 точки за ЛукОйл-Нефтохимик – 19:17. Бургазлии дръпнаха с 21:18, а малко по-късно в игра за ЦСКА се появиха Бойко Бонев и Георги Манчев. Силната серия от начални удари на Иван Станев доведе до негов ас за 23:18. Николай Антонов изведе гостите до гейм-бол при 24:18. Последва единична блокада на Николай Николов, след което центърът застана на началния удар и след негови сервиси ЦСКА върна 3 точки за 21:24. Мартин Пенев заби последната точка в гейма за 25:21 след мощна атака от втора линия.

Четвъртата част започна равностойно и равенството се запази до 4:4. „Червените” дръпнаха с 8:6 и 11:7 след мощна атака в центъра на Николай Николов. Силната игра в атака на Филип Мейо и две негови поредни точки направи разликата 5 точки в полза на ЦСКА – 15:10. ЦСКА запази този аванс при второто техническо прекъсване 16:11. Водени от Мартин Пенев бургазлии съумяха да намалят резултата до 14:17. Силната игра на Филип Мейо в атака и на Николай Николов на блок доведоха резултата до 20:14. Ас на Ники Николов направи 22:15. Победата на „червените” изкова Ивайло Стефанов, който завърши атака за мач-бол - 24:17. Ас на Стефанов напълно довърши ЛуОйл-Нефтохимик и донесе успеха на ЦСКА с 25:17 в 4-ата част и с 3:1 в мача.

sportal
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
KaTuTy92
Don`t Worry..Be Happy..
Don`t Worry..Be Happy..
KaTuTy92


Брой мнения : 1450
Age : 31
Registration date : 22.08.2008

ЦСКА - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦСКА   ЦСКА - Page 7 EmptyПон Апр 26, 2010 11:34 am

ЦСКА затвориха устите на много хора ! ШАМПИОНИИИ !! n1 dance
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

ЦСКА - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦСКА   ЦСКА - Page 7 EmptyВто Май 25, 2010 9:48 pm

Официално: ЦСКА за трета поредна година в Шампионската лига

ЦСКА за трета поредна година ще участва във волейболната Шампионската лига „Индезит”. „Червените” волейболисти получиха официално потвърждение от Европейската конфедерация по волейбол (CEV), че им се отпуска ”уайлд кард” за най-престижния клубен турнир на Стария континент.

В офиса на клуба е получен факс, потвърждаващ добрата новина, като това е вследствие достигането до елиминациите през миналия сезон. Причина за това също така е и големият зрителски интерес.

ЦСКА беше сигурен участник в Купата на европейската конфедерация, но CEV уважи желанието им да е сред най-елитните.

„Истина е! И през следващия сезон ЦСКА ще играе в Шампионската лига”, заяви собственикът на „червените” Георги Георгиев специално за Sportal.bg от Москва.
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

ЦСКА - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦСКА   ЦСКА - Page 7 EmptyВто Юни 08, 2010 7:37 am

Капитанът на ЦСКА се оглежда за чужбина

38-годишният капитан на ЦСКА Николай Иванов усилено си търси отбор в чужбина, научи "7 дни спорт". Той се е отказал от първоначалните си намерения да приеме офертата на президента Георги Георгиев и да стане треньор на отбора. При това положение Александър Попов ще продължи да бъде треньор и главен мениджър едновременно. Още двама играчи на червените почти сигурно напускат отбора. За националната двойка централни блокировачи Теодор Тодоров и Николай Николов вече има доста оферти. Очаква се те да бъдат продадени след Световната лига. Под голяма въпросителна е и оставането на ветерана Ивайло Стефанов. Ако Ники Иванов замине за чужбина, 36-годишният посрещач едва ли ще остане в отбора. ЦСКА получи и този сезон "уайлд кард" за Шампионската лига, където ще участва за трета поредна година.

7 дни спорт
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

ЦСКА - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦСКА   ЦСКА - Page 7 EmptyСря Юни 09, 2010 12:56 pm

ЦСКА взима поне двама нови! Чужди отбори с интерес към Теодор Тодоров

Най-малко двама нови играчи ще привлече волейболният ЦСКА за новия сезон, съобщи треньорът Александър Попов. Отборът получи уайлд кард за Шампионската лига за трета поредна година и въпреки кризата не може да си позволи да остане без селекция.

- Засега няма конкретни оферти към наши състезатели, а само леки запитвания. Дали ще купуваме нови играчи? По принцип ни трябват поне двама, но това зависи само от тези, с които ще се разделим. Със сигурност Теодор Тодоров представлява интерес, но не е е речено, че задължително ще го продадем. При всички положения до 25 юни, когато се тегли жребият за Шампионската лига, трябва да има повече яснота. От 10 години провеждаме подготовката си по един и същ начин, няма да е по-различно сега. Събираме се през август за лагер на Боровец - завърши специалистът.

sportal
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
Sponsored content





ЦСКА - Page 7 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЦСКА   ЦСКА - Page 7 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ЦСКА
Върнете се в началото 
Страница 7 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР :: БЪЛГАРСКО ПЪРВЕНСТВО-
Идете на: