Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Жиба

Go down 
+10
KaTuTy92
fenka_bobi
matei_fenka
Силвия*
videto
miss_clever
B.G.
Elituu
(((: Ваня :)))
scorpio
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
matei_fenka
Вечната фенка на Матей
Вечната фенка на Матей
matei_fenka


Брой мнения : 1764
Age : 28
Registration date : 01.08.2008

Жиба - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жиба   Жиба - Page 2 EmptyСря Юни 17, 2009 7:31 pm

Ами ако обръщат повече внимание на БГ волейбол няма да има проблеми.Отпускат се страшно много средства за футбола,а резултати-никакви sad Бразилия просто знае как да пази талантите си smile
Върнете се в началото Go down
fenka_bobi
PR-ката на Бобо и лудата фенка на Бербо и Ноле!
PR-ката на Бобо и лудата фенка на Бербо и Ноле!
fenka_bobi


Брой мнения : 1564
Age : 35
Registration date : 27.07.2008

Жиба - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жиба   Жиба - Page 2 EmptyСря Юни 17, 2009 7:32 pm

Много съм съласна с теб !
Върнете се в началото Go down
Силвия*
Разпределителят
Разпределителят
Силвия*


Брой мнения : 2074
Age : 33
Registration date : 17.07.2008

Жиба - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жиба   Жиба - Page 2 EmptyЧет Юни 18, 2009 6:43 pm

Успех на Жиба в Пинейрос
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Жиба - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жиба   Жиба - Page 2 EmptyПет Юни 19, 2009 7:32 am

бразилците да..наистина си пазят талантите и ги развиват най-вече...
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Жиба - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жиба   Жиба - Page 2 EmptyПет Юли 24, 2009 9:20 am

Жиба - Page 2 D4878718e23d589f

fivb
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Жиба - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жиба   Жиба - Page 2 EmptyСъб Юли 25, 2009 2:53 pm

Жиба: Бяхме съсредоточени да играем по-добре и успяхме

Капитанът и мегазвезда на бразилския национален отбор по волейбол Жилберто Годой Фильо - Жиба, заяви след успеха над Аржентина с 3:0 на финалите на Световната лига в Белград, че са били съсредоточили върху това как да бъдат по-опасни, да играят по-добре и са успели.
"Беше любопитен мач. Всеки път когато играем с Аржентина е толкова трудно. Имат добра защита, добър отбор са в атака и трябва да внимаваме, когато играем с тях. Мисля, че бяхме се съсредоточили върху това как да бъде по-опасни и да играем по-добре. Сега трябва да чакаме и да видим с кой ще играем на полуфинала. Разучаваме отбора и забравяме какво се е случило днес. Имаме два много важни мача пред нас. Можем да успеем или не? Със сигурност искаме да останем в турнира до края", каза Жиба на пресконференцията след победата.
"Това е добър въпрос кой предпочитам на полуфинала - Сърбия или Русия? Те са два опасни отбора. Видях Сърбия, че играха много добре преди два дена срещу САЩ. Не знам. Не знам кое е по-добре", коментира бразилецът евентуалните им съперници на полуфинала.
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Жиба - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жиба   Жиба - Page 2 EmptyНед Юли 26, 2009 2:39 pm

Жиба: Лесната победа над Русия ме изненада
Капитанът и суперзвезда на бразилския национален волейболен отбор Жиба, сподели след страхотната победа над Русия с 3:0 в полуфинала на Световната лига в Белград и класирането им за големия финал, че е изненадан от това, че са постигнали толкова лесна победа срещу толкова силен отбор като Русия.
"Много съм доволен, че се класирахме за финала. Трябва да видим кой ще бъде съперника утре. Мачът беше изненада за нас. Постигнахме лесна победа срещу толкова силен отбор като Русия. Бразилия игра без грешки, с добър начален удар и посрещане. Надявах се да спечелим, но не толкова лесно, може би с 3:2. Всички играят като един и това е силата на бразилския отбор. Сега трябва да се фокусираме върху утрешния мач", каза Жилберто Годой Фильо - Жиба веднага след края на мача.
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Жиба - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жиба   Жиба - Page 2 EmptyПон Юли 27, 2009 8:26 am

Жиба: Победата бе важна за новите
Суперзвездата и капитан на бразилският национален волейболен отбор Жилберо Годой Фильо - Жиба, коментира след драматично спечеления финал на Световната лига над Сърбия с 3:2 в Белград, че победата е била много важна за новите играчи в отбора.
"Съгласен съм с Никола. Трудно е да намеря думи що се отнася до мача. Много съм щастлив от победата, мачът беше изпълен с толкова много емоции. Невероятно е да играеш финал в зала с толкова много хора. Победата е важна за това ново поколение. Ще се насладим на победата, но ще сме готови за следващото състезание", заяви щастливият Жиба след финала.
Върнете се в началото Go down
miss_clever

miss_clever


Брой мнения : 2179
Age : 31
Registration date : 17.07.2008

Жиба - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жиба   Жиба - Page 2 EmptyПон Юли 27, 2009 11:39 am

Жиба - Page 2 004dhg
Жиба - Page 2 010oxx
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Жиба - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жиба   Жиба - Page 2 EmptyПон Юли 27, 2009 6:20 pm

страхотен е Жиба и тези очички на първата снимка ааааlof
Върнете се в началото Go down
KaTuTy92
Don`t Worry..Be Happy..
Don`t Worry..Be Happy..
KaTuTy92


Брой мнения : 1450
Age : 31
Registration date : 22.08.2008

Жиба - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жиба   Жиба - Page 2 EmptyВто Юли 28, 2009 6:33 am

Десии.... не ми харесва мен този Жиба външно...чак сексимвол не го виждам както го пишат по медиите, ама иначе невероятен играч, пред черното бяло не може да се каже просто има доста добра техника!
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Жиба - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жиба   Жиба - Page 2 EmptyВто Юли 28, 2009 7:39 am

Жиба в началото като бях по-малка ме впечатли с играта си,както и трябва да бъде..А не да харесваш волейболист заради външността му..а в последствие мии допадна и външно....а това,че не ти харесва ..знам sad
Върнете се в началото Go down
KaTuTy92
Don`t Worry..Be Happy..
Don`t Worry..Be Happy..
KaTuTy92


Брой мнения : 1450
Age : 31
Registration date : 22.08.2008

Жиба - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жиба   Жиба - Page 2 EmptyВто Юли 28, 2009 8:22 am

Добре го каза първо някой трябва да те впечатли с играта, а не с външността !
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Жиба - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жиба   Жиба - Page 2 EmptyНед Авг 09, 2009 6:31 pm

Жиба - Page 2 GIBA

Жиба - Page 2 Img_1248145196_133_lg
Жиба - Page 2 Img_1248145456_500_lg

източник:voleinarede.com.br
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Жиба - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жиба   Жиба - Page 2 EmptyНед Авг 09, 2009 6:33 pm

Жиба - Page 2 Img_1248145461_376_lg

Жиба - Page 2 Img_1248145467_25_lg
Жиба - Page 2 Img_1248145472_278_lg


източник:voleinarede.com.br
Върнете се в началото Go down
tan4eto0
Лудо Фенче
Лудо Фенче
tan4eto0


Брой мнения : 344
Age : 29
Registration date : 19.07.2009

Жиба - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жиба   Жиба - Page 2 EmptyПон Ное 23, 2009 3:59 pm

Жиба иска да участва на Олимпиадата в Рио, но не като играч

32-годишният Жиба е едно от звездните имена в бразилския волейбол. Жилберто Амаури де Годой Фильо със сигурност ще участва в Олимпиадата в Рио де Жанейро през 2016 година., когато ще бъде на зрялата възраст от 40 години. Но това той няма да направи като играч, а като гражданин на Бразилия. След 7 години той вижда себе си като вече оттеглил се от спорта и един от многото бразилски граждани, за които тази олимпиада ще бъде истински празник.

Жиба, чиято 33-та годишнина наближава, даде изявление пред журналистите на завидните 4 езика: английски, португалски, италиански и испански. Това се случи по време на дълга пресконференция след победата на Бразилия над Египет в турнира Grand Champions Cup.

Жиба ясно заяви, че в олимпийските игри в Лондон през 2012 г. той ще вземе четвъртото си и последно участие като състезател на Олимпиада, но също така сподели и желанието си да бъде по един или друг начин част и от игрите през 2016, които ще се проведат в родината му.

„След Лондон 2012 се оттеглям”, каза страховитият краен нападател. „В Рио най-вероятно ще присъствам, но не на терена, а зад кулисите.”

На въпроса дали това участие ще се изразява в треньорски пост или нещо подобно той бързо отрече възможността за такъв развой на събитията.
„Когато се оттегля от волейбола със сигурност няма да се занимавам с треньорска дейност. Цял живот съм бил на терена, но след приключване на кариерата ми на състезател, бих искал да се занимавам с организацията на спортни събития и олимпиадата в частност.”

Що се отнася до сегашното му състояние и игра в националния отбор, той изрази надеждата си за добро здраве в бъдеще, но призна, че в момента изпитва известни болки, което обаче вижда като естествено за активните играчи.

„Искам да играя още с националната фланелка, защото това е едно от нещата, които ми носят най-голямо удовлетворение” – каза Жилберто, който е родом от Лондрина, а в момента е играч на Пинейро в бразилската лига.
„Обичам да играя, искам и имам нужда да го правя, но най-вече заради децата в родината ми. Имиджът ми е добър и давам пример на много деца в тази страна, раздирана от политически дразги. Желанието ми е да защитавам интересните на Бразилия, като играя волейбол.”
И съдейки по представянето му на тазгодишното издание на Grand Champions Cup, Жиба се справя отлично и не изневерява на тези си принципи.

ЕЛЕНА ЖЕЧЕВА
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Жиба - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жиба   Жиба - Page 2 EmptyВто Ное 24, 2009 9:24 am

За мен Жиба наистина е феноменален като играч...уважавам го страшно много и си мисля,че въпреки оттеглянето му през 2012,на игрите в Рио той ще е един фактор за бразилците в абсолютно всички спортове!
Върнете се в началото Go down
miss_clever

miss_clever


Брой мнения : 2179
Age : 31
Registration date : 17.07.2008

Жиба - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жиба   Жиба - Page 2 EmptyСъб Юни 05, 2010 3:43 pm

Жиба - Page 2 Olkselgibapauloaugusto0
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Жиба - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жиба   Жиба - Page 2 EmptyСъб Юни 05, 2010 6:26 pm

И Виктор отзад, хиляда пъти по-хубав Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Жиба - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жиба   Жиба - Page 2 EmptyПон Юли 12, 2010 8:13 pm

Жиба: Трябва да убивам по един лъв на ден
12 юли 2010 | 14:31
Коментари (4) Чат Facebook Twitter
Жиба: Трябва да убивам по един лъв на ден

Лендата на световния волейбол строи специална стая в дома си, за да има къде да слага спечелените купи и медали

За волейбола Жиба се равнява на Пеле или Марадона във футбола. Два пъти избиран за номер 1 в света, печелил е всяка една възможна титла в спорта. Бразилският капитан предизвика истинска еуфория и във волейболната ни столица Варна. Волейболистът обаче не остави нито един фен без внимание, нито едно списание без автограф. Намери време да отговори и на въпросите на „Меридиан Мач“, като очарова и с жеста да поздрави на чист български език с „Добър вечер“...

- За втори път вече си в България, какви са впечатленията от страната и културата тук?
- Да, първият път бе през 2004-а, когато бяхме тук за приятелски мачове преди олимпиадата в Атина. Аз обаче останах само два дни, тъй като се контузих и се наложи да се прибера по-рано и тогава не успях да играя пред българска публика за съжаление. За България, а изобщо и за Източна Европа, аз не бих могъл да кажа нищо лошо. Жена ми както знаете е румънка, а народите ви са много близки. Обичам тази част от земята – културата, хората, общуването ви помежду си, въпреки историческите разногласия. И не споделям мнението, че тук хората са недружелюбни. Вече 8 години съм в тази среда и се убедих, че това не е така.

- Как би определил българския отбор?
- Винаги е било много трудно когато играем срещу България. Играта на отбора ви е като един пъзел – много правилна и добре напасната. Единственото, което според мен сега е вашият проблем, е постоянството. Бразилия спечели осем титли през последните години в Световната лига именно с перфектната си игра в детайлите. България също е отбор, който може да спечели мач срещу всеки един отбор в света в отделните елементи, но може и да загуби срещу всеки. В съвременния волейбол обаче не можем да говорим за световна сила или фаворит. Няма един или два отбора, които да превъзхождат останалите, а силите са невероятно изравнени. Именно и заради това всеки един тим, достигнал до финалите във един турнир, има равни шансове за титлата.

- Каква е идеалната шестица според теб?
- Този въпрос може да има само един отговор – шестицата на „селесао“. За мен това е най-добрият отбор на света.

- И все пак...
- Е, добре, но това ще означава и компромиси (смее се). За разпределител – Лой Бол, на поста диагонал бих избрал Иван Милкович, двамата посрещачи – Матей Казийски и Данте, а центровете – руснакът Волков и Родригао. Разбира се и либерото Серджо, той определено няма алтернатива на своя пост.

- Спечелил си всичко възможно, как успяваш да намериш мотивация да продължаваш да си най-добър?
- Предполагам от любовта ми към този спорт. Когато свърши един турнир веднага идва следващия и вече съм забравил предишния. Става като прочетена страница за мен. И както се казва в Бразилия – трябва да убиваме по един лъв на ден. Особено в държавата, в която живеем. От 2001-ва до 2007-а спечелихме всичко – имахме шест титли от Световната лига, два пъти спечелихме Световната купа и два пъти Световното първенство. В Атина станахме и олимпийски шампиони... През 2008-а обаче загубихме финала в Лигата от САЩ, а месец по-късно отново Щатите ни отнеха и олимпийското злато на финала. Посрещнаха ни в Бразилия просто като некадърници, губещи... И е наистина ужасно да се живее в такава ситуация – печелиш всичките си мачове в една кампания и само заради една загуба вече си нищо и никой. Може би именно и от това идва мотивацията да си винаги пръв и само на върха.

- Вече си на 33 години, замислял ли си се докога ще останеш на игрището?
- С националния отбор искам да остана до Игрите в Лондон след две години. След това планирам да играя още 2-3 сезона, но вече само на клубно ниво. Това, разбира се, зависи доколко и физиката ще ми позволи. След това вече смятам да се насоча повече към административната част.

- Не си ли се замислял за треньорска кариера?
- Не, не, вече много време съм бил на терена. Бих искал да се опитам да предам опита си от игрището в по-различно поприще. Може би мениджър или пък във федерацията – не зная все още. Ще се опитам по този начин да приложа познанията, които съм натрупал до момента и да ги превърна в още по-добър волейбол.


- Състезавал си се в най-елитните първенства по цял свят – Русия, Италия, Бразилия, където си и в момента. Как видя разликата в отделните страни?
- Всяка страна е различна и всичко е много различно – дори и спортът. В Русия например много се набляга на силата – използва се силов сервис и блокада, италианската Серия А1 е тактика. В Бразилия се разчита основно на бързината. Много зависи от школата на дадена страна и оттам вече и първенството е основно на този принцип. От всяко едно обаче съм натрупал много опит и много познания. Не съжалявам за нито една страна, в която съм бил.

- Къде остави най-много приятели и спомени?
- Навсякъде, във всяка една страна съм изживявал по един живот. Може би в Кунео, защото там бях най-дълго време – 4 години.

- Как успя да се справиш с климата в Русия?
- Нормално, не страдах много. През зимата температурите стигаха до -48 градуса (усмихва се), но се справих.

- Кой мач няма да забравиш никога?
- Със сигурност олимпийският финал в Атина през 2004 година. По средата на турнира ми се роди и дъщеричката, а след това спечелих и златото. Нямаше как да бъде по-пълноценно.

- Имаш ли специално място където пазиш медалите си?
- Да, в момента строя специална стая вкъщи за купите. Медалите също така са ми подредени в рамка. Пазя и фланелките, с които съм играл по-важните си мачове.

- Какво си купи с първата си заплата?
- Наех апартамент на майка ми и сестра ми.

- Какво щеше да бъде Жиба, ако не се занимаваше с волейбол?
- Задавали са ми този въпрос доста често, но никога не знам какво да отговоря. Не мога да си представя живота без волейбол. Започнах да играя на 10 години, а на 11 получих травма на ръката. Когато отново се върнах в залата всичко се случи някак си много бързо. Завършвайки средното си образование вече печелих от волейбола. Професионално започнах кариерата си още през 1989 година. Три години се състезавах за местните Лондрина и Куритиба, а през 1992-а играх плажен волейбол. От следващата година вече бях в националния отбор при кадетите, след това при юношите, а от 1995-а неотлъчно съм вече и в мъжкия ни тим. Това са много години и не мога да си представя да се занимавам с нещо друго. Играя този спорт откакто се помня, откакто съм съзнателен човек. Опитвах се и във футбола, баскетбол, плуване, футзал... много спортове, но волейболът определено остана в кръвта ми.

- Спомена футбола, в момента тече мач от световното първенство в ЮАР. Не видях обаче нито веднъж да погледнеш към екрана...
- (смее се) Да, всъщност аз разлика от всички бразилци не съм голям фен на футбола. У нас този спорт е над всичко останало, той е като религия. Със сигурност отпадането ни сега на четвъртфиналите е като национален траур, но има и такива моменти.

- Идол си за много деца в момента, имаше ли и ти състезател на когото се възхищаваше като малък?
- Да, Карлао. С него Бразилия спечели олимпийската титла в Барселона през 1992-а. Имах щастието да играя четири години с него и това е едно от най-големите ми удоволствия. Сега вече аз като идол се опитвам да дам най-доброто от себе си за всеки човек. Идолът е като едно огледало. И това е моята най-голяма цел и най-голямото ми притеснение – да бъда добро отражение за децата.

- Капитан си на Бразилия вече четвърти сезон. Какво означава тази отговорност за теб?
- Поех капитанския пост след Световната лига през 2007-а. Хубавото в нашия отбор обаче е, че всички се познаваме още от много малки. Генерацията, която играехме осем години от 2001-а до 2008-а, сме заедно още от младежкия национален отбор. Така че за мен капитанската лента е просто една лента. В екип като нашия отговорностите се разпределят между всички и всички си помагаме. И, въпреки че капитанът по принцип носи повече тежест и е с повече задължения, при нас не е така. В „селесао“ всеки един е по малко капитан. При нас няма звезди и няма битка за най-добър в отбора или пък някой да е нещо повече от другите. Няма дрязги дали един печели повече от друг. Ние започнахме още когато бяхме никои, от малки, и продължаваме да сме си все още тези малки момчета между нас си.

- Има ли случка във волейбола, която няма да забравиш?
- Да, то всъщност не е от терена, но пак е заради волейбола. Има едно шоу в Бразилия, в което известни личности се дегизират и са поставени в необичайна ситуация. Когато аз участвах, ме дегизираха като таксиметров шофьор. След един мач бяха уговорили среща с мен с една фенка в хотела, където бяхме отседнали, като награда. След мача трябваше бързо да се преоблека, сложиха ми и мустаци, и я закарах до хотела. През цялото време по пътя си говорихме без да разбере и беше много забавно (смее се).

- Кога за последно излезе на улицата без да те познаят?
- О, често, особено извън Бразилия, Полша, а сега виждам и в България, където този спорт е популярен и е нормално да ме разпознаят. Но ако съм в Италия или САЩ например, ако не съм сред волейболните среди, няма как да ме разпознаят.

- Имаш търпението да отговориш на всеки един въпрос на журналистите и обръщаш внимание на всеки фен. Не дотяга ли в един момент цялото това внимание към теб и тежи ли славата?
- Не, в никакъв случай. Ако тръпката, която изпитвам при всеки усмихнат поглед към мен, или пък „пеперудите в стомаха“, както се казва, при тези ми срещи изчезнат... ето това ще бъде момента, в който ще спра със спорта.

МИЛА ПАНАЙОТОВА, Меридиан Мач
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Жиба - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жиба   Жиба - Page 2 EmptyЧет Юли 22, 2010 8:33 pm

Жиба: Блокадата и защитата бяха основните оръжия на Аржентина

Звездата и капитан на бразилския национален отбор по волейбол Жилберто Годой Фильо - Жиба сподели след успеха с 3:2 над Аржентина в първия мач от финалите на Световната лига, че е била много трудна среща, защото блокадата и защитата са били основните оръжия на аржентинците.

"Беше много труден мач. Без съмнение всеки отбор на този етап има шанс да спечели. Играха много добре на блокада и защита и това беше основното оръжие на аржентинците", заяви Жиба.
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Жиба - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жиба   Жиба - Page 2 EmptyПет Окт 01, 2010 8:07 am

Жиба: Играхме много добре от тактическа гледна точка срещу Полша

Звездата и капитан на настоящия световен шампион по волейбол Бразилия Жилберто Годой Фильо - Жиба коментира след разгромната победа над европейския първенец Полша с 3:0 в първия мач от Група "N" на втората фаза на Мондиала в Италия, в която е и България, че са играли много добре от тактическа гледна точка.

"Беше много важен мач за нас след загубата от Куба в предишната среща. Играхме много добре от тактическа гледна точка. Сега трябва да го забравим и да се съсредоточим върху следващия двубой срещу България", заяви Жиба след успеха.
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Жиба - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жиба   Жиба - Page 2 EmptyСъб Окт 02, 2010 10:30 pm

Наглият Жиба: България показа липса на уважение! Защо игра без разпределител и либеро?

Лъжливото овчарче и довчерашен волейболист №1 в света Жиба се опита да се оправдае за мача-фарс, който Бразилия изигра при загубата от България с 0:3 в Анкона на световното първенство в Италия.

„Това е черен отпечатък върху кариерата ми! Аз не исках да мина през него, но на практика световното първенство започва в понеделник. България прояви липса на уважение, като излезе със стартов състав бе титулярните си разпределител и либеро. Не знам защо българите ни се ядосват, че сме загубили. Всички го правят тук, дори и Русия вчера. Разпределителят ни Бруно не игра, защото му бе дадена почивка", заяви Жиба в интервю за бразилската телевизия пред бразилската телевизия SporTV.
Върнете се в началото Go down
Siyana
Фенка на Жеков
Siyana


Брой мнения : 694
Age : 27
Registration date : 27.12.2009

Жиба - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жиба   Жиба - Page 2 EmptyНед Окт 03, 2010 9:57 am

Тоя е адски малоумен! Защо Жеков не бил играл! Него к`во го топли !?! Ние поне имахме разпределител, те и това нямаха. "Разпределителят ни Бруно не игра, защото му бе дадена почивка" - да се е замислял, че ние също искаме да си запазим играчите !? Опаа ... той няма с какво да се замисли, извинете!
Матей - със светлинни години над Жиба! bg
Върнете се в началото Go down
krissityyy
If only...
krissityyy


Брой мнения : 470
Age : 31
Registration date : 04.09.2010

Жиба - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жиба   Жиба - Page 2 EmptyНед Окт 03, 2010 2:41 pm

Матей е просто недостижим,най-малко път от Жиба!Е,в крайна сметка цял свят видя кои са Световните шампиони,ако изобщо могат да се нарекат такива Жиба - Page 2 715403 Продължаваме напред само за победи Жиба - Page 2 455881 Жиба - Page 2 847575
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Жиба - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Жиба   Жиба - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Жиба
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: ОСТАНАЛИТЕ НАЦИОНАЛНИ ОТБОРИ :: БРАЗИЛИЯ-
Идете на: