Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Томас Хоф

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Томас Хоф Empty
ПисанеЗаглавие: Томас Хоф   Томас Хоф EmptyПон Май 25, 2009 2:52 pm

Томас Хоф

1) Име: Томас Хоф
2) Рождена дата: 09.06.1973
3) Ръст: 198 cm
4) Тегло: 94 кг
5) Позиция: централен блокировач
6) Отскок в атака: 353 cm
7) Отскок на блокада: 333 cm
8) Отбор: Olympiacos S.C.
9) Национален отбор: САЩ
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Томас Хоф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томас Хоф   Томас Хоф EmptyВто Май 26, 2009 8:42 am

Хоф : Константинов бе от първите ми добри приятели

Познавате се явно добре с капитана на нашия национален отбор Пламен Константинов, какво мислите за него и откога се познавате?
-Познавам Пламен откакто играхме заедно, мисля, че беше 1999, в Гърция, в Ираклис (Солун).Той беше един от първите ми добри приятели извън американския национален отбор, той е мой наистина много добър приятел и също така е добър съперник.Мисля, че той е от типът състезатели, които изиграват най-добрите си мачове, когато е най-важното време за това, в много възлови моменти, момиенти, които са много важни за играта.Когато играхме заедно в мачовете за купата и шампионата, той винаги играеше много добър волейбол и винаги ще е от играчите, за които нашият отбор ще внимава много.Без значение дали подава топката, посреща топката или блокира, изглежда винаги успява да внесе в отбора стабилност.


Какви качества трябва да притежава капитанът, зза да води отбора си?

-Най-важното нещо според мен е, че момчетата трябва да вярват на нещата, които им казвам.Важно е да знаят, че това, което им казвам, не е само защото треньорът ми е казал да им го кажа, а е нещо важно и е породено от фактът, че съблюдавам интересите на отбора.Може би някои момчета се отнасят, притесняват се за себе си, не са имали добър мач и имат нужда от някой, който да им каже "Ей, може би не е само заради теб, може би ти играеш добре в други елементи на играта, които ще помогнат на отбора да спечели".Дали просто трябва да им говориш, дали да помогнеш на някой, който е на твоя пост или просто да спасиш топката, трябва да се съсредоточиш и да направиш всичко възможно, за да помогнеш на отбора си.Дори да не успееш да удариш топката много добре, или да я прехвърлиш както трябва, пак наистина е важно ако можеш. да помогнеш на отбора дори малко, а ние всички можем това, това ни помага да успяваме.

Ще ни разкажете ли за първенството в Щатите?
-В щатите имаме универсетски отбори и не мисля, че нивото им на игра изобщо може да се сравнява с останалите първенства.Те просто имат различен стил на игра и това, че си в добър колеж, не означава, че ще си добър и в нац.отбор.Трябва да се адаптираш към различен вид игра и обикновено това отнема около 1-2 сезона в националния, за да можеш да свикнеш с интернац. система.

Какви за разликите?
-Стилиът на игра като цяло.Изглежда сякаш всичко в международния волейбол се движи по-бързо, състезателите са по-големи и по-височки, играта е с различен ритъм.При нас изглежда ни е по-конртолирана и стъпката към нац.отбор изглежда огромно.Нужна е година-две, за да могат момчетата да свикнат.


Знаем, че повреме на клубния сезон играете в Европа, в кои отбори и кои първенства сте чваствали?

-Дълги години играх в Гърция, може би 5 или 6.Играл съм в Япония две години и още две в Русия.


Какво мислите за различните първенства, различната огранизация?
-Мисля, че руското първенство сега е на едно добро ниво, имат добра волейболна лига в момента.Единсвената неприятност е, че е много трудно за американците да живеят в Русия, защото начинът им на живот е много по-различен .Всички, които играем там, сме от Лос Анжелис.Свикнали сме с плажа, топлото време и ни е много трудно да се приспособим към условията в Русия. Те имат много и добри волейболисти в страната си.Гръцката лига също е доста добра. но огранизацията на играта не е на толкова високо ниво, както в Русия.Мисля, че Турция ще има по-добра лига тази година, знам, че няколко момчета от българския национален отбор ще играят там, което ще покачи нивото на играта.


Топволей smile
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Томас Хоф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томас Хоф   Томас Хоф EmptyСря Май 27, 2009 11:52 am

Томас Хоф Olympics+Day+16+Volleyball+T5a6TyP1LrJl

Томас Хоф USA_12_Hoff_Tom

Томас Хоф Hoff
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
Sponsored content





Томас Хоф Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Томас Хоф   Томас Хоф Empty

Върнете се в началото Go down
 
Томас Хоф
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: ОСТАНАЛИТЕ НАЦИОНАЛНИ ОТБОРИ :: САЩ-
Идете на: