Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Интересно

Go down 
+34
backtoblack
fenkaaaaaaa
Matey_Kaziyski111
didi
tan4eto0
rosi
The Punisher
Rumy_love_volley
matei_fenka
B.G.
KaTuTy92
volley_mimmi
fenka na matei
Love_Volley
mAgIi _ GyM
glamorous
fenka_bobi
videto
bybkaaa
LoFfF_MaTi_KaZiYsKi_
LiLityyy
mirit
adit0
enolany
Силвия*
Elituu
jan4eto_sf
MoNcHeTo
volleyball_fenka
miss_clever
jo4i
scorpio
(((: Ваня :)))
sexy_ladi
38 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next
АвторСъобщение
sexy_ladi
МАНИАЧКАТА
МАНИАЧКАТА
sexy_ladi


Брой мнения : 434
Age : 40
Registration date : 15.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Интересно   Интересно EmptyСъб Юли 19, 2008 6:32 am

МИСКА В ХОТЕЛА НА ВОЛЕЙБОЛНИТЕ НАЦИОНАЛИ

Мис България 2000 Таня Карабелова спи под един покрив с волейболните ни национал в гранд хотел Варна. Обявената за най-красива българка преди години обаче не е в една стая с някой от играчите.


Тя е на почивка заедно със своя приятел и се засича при обед и вечеря и край басейна с играчите на Мартин Стоев.


Освен миската в комплекса на олимпийците ни правеше впечатление и присъствието на руски хокеен отбор, английски рокери и най-добрия български сумист Петър Стоянов.


Има голяма вероятност Мис България Таня Карабелова да присъства утре вечер на специалното парти-изпращане в градината край басейна на комплекса, което е организирано от хотела.
Върнете се в началото Go down
http://eli4ka.mondozoo.com
sexy_ladi
МАНИАЧКАТА
МАНИАЧКАТА
sexy_ladi


Брой мнения : 434
Age : 40
Registration date : 15.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyПон Юли 21, 2008 9:04 pm

ДИМО ТОНЕВ: ПО-ДОБРЕ ВИСОКИ ЦЕЛИ ЗА ПЕКИН

Капитанът на волейболния ни състав, който игра на олимпиадата в Атланта през 1996-та година, Димо Тонев смята, че сега тимът ни трябва да проведе изключително важна и добре обмислена подготовка до началото на игрите в Китай.

„Всеки един от играчите трябва да е във върхова форма за старта на олимпийския волейболен турнир. Ако един не е - работата няма да се получи. Притесняваме единствено напрежението, което се натрупа върху титулярния ни разпределител Андрей Жеков. За него нямаше почивка, но Тасев е готов да изиграе 1-2 мача на високо ниво”- коментира звездата от близкото минало Димо Тонев.

Според него тимът ни досега имаше спортно щастие, както на световното в Япония, така и на Световната купа в страната на изгряващото слънце, където спечелихме с третото място жадуваната 12 години олимпийска виза.

Димо Тонев бе стожер на волейболния терен на сегашния треньор Мартин Стоев и капитана Пламен Константинов. Дуетът в сегашния А-отбор израсна благодарение на силната му игра и подкрепа в ключови моменти.

„Понякога се събираме в хотела ми на Боровец и си припомняме моменти от играта ни заедно. Все още съжалявам, че не взехме медал от Атланта. Тогава ни липсваше спортно щастие. Дано сега момчетата имат късмет в Пекин и стигнат до битката за медали. Няма да е лесно ” - казва Тонев при гостуването си на Гонг.

Екс-капитанът откровено призна, че отборът не изглежда сработен, а до началото на битката в Пекин времето е малко.
Върнете се в началото Go down
http://eli4ka.mondozoo.com
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyВто Авг 26, 2008 10:33 am

Огромен медиен интерес към скандалния УС на волейбола
Интересно 00128204Огромен медиен интерес предизвика заседанието на УС на БФВолойбол, което се провежда в зала “Александър” в хотел Радисън. Половин час преди началото на заседанието около 50 журналисти (репортери, фоторепортери, видео оператори и т.н.) бяха окупирали входа на хотела срещу Народното събрание. Пламен Константинов и треньорът по кондиционна подготовка Юлиян Карабиберов бяха награбени от медиите още преди началото на заседанието. Членовете на УС на БФВ отказаха всякакви коментари.

В началото на заседанието медиите бяха допуснати да снимат, след което учтиво бяха помолени да напуснат залата, докато заседанието завърши.
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyВто Авг 26, 2008 10:35 am

сори че пуснах нова тмема не бях видяла тази
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyВто Авг 26, 2008 10:37 am

scorpio написа:
сори че пуснах нова тмема не бях видяла тази

Няма проблем
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyВто Авг 26, 2008 1:20 pm

ГИБОНА СИ ТРЪГВА ОТ НАЦИОНАЛНИЯ, БЕЗУМНО ЗАСЕДАНИЕ

Безумно заседание на волейболните хора почти 4 часа изнерви журналистите и участниците в поредния цирк. Като най-важен момент отсяваме в крайна сметка решението на капитана Пламен Константинов да приключи с националния тим на България.


Темата тепърва ще се дискутира и очакваме бурни реакции. Ето какво все пак изумуваха волейболните властимащи в България, друг е въпросът докога…


Ръководството на волейболната централа изслуша Мартин Стоев, неговият щаб, Пламен Константинов, Тодор Алексиев и излезе със следните три решения, представени от заместник председателя Петър Кънев.


1. Оценката за представянето на националния отбор на Олимпиадата в Пекин е добра. БФВ благодари на всички за работата, дава добра оценка и на проведената от Мартин Стоев подготовка за последните 4 години на олимпийския цикъл, време в което България е запазила 4-тото си място в световната ранглиста. Щаб и играчи са изпълнили задачата си да бъдат сред първите 6 и България да намери своето достойно място.

2. Решенията взети от БФВ са правилни

3. Темата тестостерон (Пламен) е приключена. Нито Пламен Константинов, нито управителния съвет шще коментират повече.
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
jo4i

jo4i


Брой мнения : 101
Registration date : 15.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyВто Авг 26, 2008 2:14 pm

Офф ,дане не е вярно и да не се отказва ,на интервюто и преди и следе заседанието изглеждаше много нервен,направо не съм го виждала такаСигурно му е писнало от глупостите на онея идиоти във федерацията. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Пък и той не каза: Отказванм се :think: Не знам вече какво да мисля.
Върнете се в началото Go down
miss_clever

miss_clever


Брой мнения : 2179
Age : 31
Registration date : 17.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyВто Авг 26, 2008 2:31 pm

И аз не бях виждала Пламен нервен до такава степен. Ужас, това е такъв стрес! Sad
Върнете се в началото Go down
volleyball_fenka

volleyball_fenka


Брой мнения : 613
Age : 28
Registration date : 20.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyВто Авг 26, 2008 2:36 pm

Не знам как Пламен не се е побъркал около тази тъпа история..... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyВто Авг 26, 2008 2:38 pm

Какво ли му е на него sad:
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
miss_clever

miss_clever


Брой мнения : 2179
Age : 31
Registration date : 17.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyВто Авг 26, 2008 2:48 pm

Ми накрая си го каза, те го питат за Европейското догодина, той отговори: „Оттук нататък ми предстои Гърция, бузуки и подготовка с Ираклис. Чакай за Евро 2009. преди това има Гърция, Шампионска лига, ЦСКА. В червените има един елемент, който ми е симпатичен и не е по-млад от мен. Предстоят ми доста приятни неща”- Прав е! По- добре да мисли за Гърция, отколкото за тази глупост lucky


Последната промяна е направена от miss_clever на Вто Авг 26, 2008 3:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
sexy_ladi
МАНИАЧКАТА
МАНИАЧКАТА
sexy_ladi


Брой мнения : 434
Age : 40
Registration date : 15.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyВто Авг 26, 2008 2:51 pm

КАРАБИБЕРОВ: ПЛАМЕН Е ПОЛОВ АТЛЕТ

Кондиционният треньор на националния отбор по волейбол Юлиян Карабиберов взе участие в заседанието на федерацията. Той бе поканен, за да разясни скандала около Пламен Константинов и неговия тестостерон.


„Беше ми дадена думата, аз за това бях поканен. Ставаше въпрос за една добавка - ендотест. Давани са три неща, които могат да повдигнат тестостерона, но само ендотестът поддържа тестостерона. При пушачи тази добавка не се отразява по друг начин”, обясни Карабиберов.


Той разказа, че е получавал обаждания от жени, които са се интересували от тестостерона на блъгарския капитан:


„Всички, които се обадиха бяха жени. Предложих на последната да излезе с Пламен и да провери, че наистина е полов атлет, защото има естествени високи нива на тестостерон, това се доказа”.


„Научих много неща в последствие, като това, че пробата на Пламен от Правец е отрицателна”, заяви специалистът.


Карабиберов призна, че няма желание да продължи работата си в националния отбор:


„Не исках и първият път, но тогава след разговори с Мартин Стоев се съгласих. Свършихме много работа, но не бих се захванал отново. Мартин Стоев ме покани на лагер с турския отбор (Стоев е новият треньор на Хафбанк) , треньорът на Левски също. Но аз имам достатъчно работа, трябва да осигуря заплати за 85 човека”.
Върнете се в началото Go down
http://eli4ka.mondozoo.com
MoNcHeTo

MoNcHeTo


Брой мнения : 195
Age : 32
Registration date : 16.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyВто Авг 26, 2008 6:05 pm

ей това ме развесели :yes :loveе: стигааа вече разбрахме че е супер добър в леглото стига не ни интересува повече Very Happy
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyВто Авг 26, 2008 6:36 pm

абе не разбраха ли че Пламен е добър в леглото тия хора бе?>! Very Happy
Върнете се в началото Go down
miss_clever

miss_clever


Брой мнения : 2179
Age : 31
Registration date : 17.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyВто Авг 26, 2008 7:44 pm

scorpio написа:
абе не разбраха ли че Пламен е добър в леглото тия хора бе?>! Very Happy
То за това само журналистки се интересуват от нивата на хормоните му Very Happy
Върнете се в началото Go down
sexy_ladi
МАНИАЧКАТА
МАНИАЧКАТА
sexy_ladi


Брой мнения : 434
Age : 40
Registration date : 15.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyСря Авг 27, 2008 8:08 am

Няма стрелба, да влезе убитият

Имам една тъжна новина за вас - няма новини. Така първият вицепрезидент на БФВ и депутат от Коалиция за България Петър Кънев сложи точка на сагата с допинг скандала в националния отбор по волейбол. За всеки случай Кънев забрани на журналистите да задават въпроси. Не че някой от волейбола се готви да отговаря, но друго си е, като стегнеш редиците. Заседанието на УС на федерацията трябваше да изясни въпроса кой напомпа тестостерона на двама играчи (Пламен Константинов и Тодор Алексиев) и защо отборът се провали в Пекин. Отговорите могат да бъдат обобщени с едно изречение: "Няма стрелба, да влезе убитият". И буквално звучат така:
1. УС на федерацията дава добра оценка на тима за представянето на олимпиадата и изказва благодарност на треньора Мартин Стоев и неговия щаб.
2. УС на БФВ подкрепя решенията на ръководството, взети в Пекин.
3. Темата "Тестостерон" (Пламен Константинов) е приключена и няма да се коментира.
За Весела Лечева, федерацията и придружаващите ги лица темата сигурно е приключила. Въпросите обаче остават.
Не питаме защо покриха работата по заповед. Ясно е защо - всички са в калта до гуша: от отговорниците за възстановяването на отбора до Националната антидопингова лаборатория. Пипнеш ли един, падат всички. Като в доминото. Станали са за резил - много важно. Всяко чудо за три дни, големите чудеса - за пет. Всичко минава и заминава. Дори излишният тестостерон се разгражда. Човешко е да се греши, достойно е да си признаеш грешката. Така постъпват силните. Останалите просто покриват мръсното бельо.

И за едните, и за другите животът продължава. Важно е обаче да се каже как. Ако ще я караме така и занапред, поне да знаем. Защото не е страшно кой кого е покрил и за какво е излъгал - това вече не прави впечатление. Страшно е, че едно златно поколение си отиде неоценено и орезилено. Още по-страшно е, че българският спорт си отива. Защото случаят с тестостерона можеше да се използва поне за това - ДАМС да закрие Националната антидопингова лаборатория и да създаде нова, която да помага на спорта, вместо да прикрива невежеството му. Да финансира и създаването на лаборатория за храни и добавки, където да изследват всичко, преди да го дават на спортистите. Голям спорт без химия не се прави. Но химия като тази, с която Майкъл Фелпс сваля по 4 секунди на 100 м. А не като нашата, отпреди 30 години, за която ни се подиграва дори шефът на МОК Жак Рох. Ако в ДАМС не са разбрали това, язък за постановката.
Върнете се в началото Go down
http://eli4ka.mondozoo.com
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyСря Авг 27, 2008 8:46 am

Sad Sad Sad Sad Sad Да наистина много жалко.....какво стана нищо...СПОРТЪТ ЗАГИВА Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Върнете се в началото Go down
sexy_ladi
МАНИАЧКАТА
МАНИАЧКАТА
sexy_ladi


Брой мнения : 434
Age : 40
Registration date : 15.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyСря Авг 27, 2008 8:22 pm

ВОЛЕЙБОЛИСТ И БАСКЕТБОЛИСТКА ВЕЧЕ ЖЕНЕНИ, НО ПАК РАЗДЕЛЕНИ

Баскетболната националка Гергана Славчева и волейболистът Венцеслав Симеонов вече са съпруг и съпруга. Тази новина бе пазена в тайна месец и половина. Синът на Каспар Симеонов обаче позволи на Гонг да съобщи, че официално от 5 юли Гери и той са семейство. Тогава в Италия двамата са сключили граждански брак, в тесен кръг почерпили приятели. Двама се познават и са заедно от 2004 година.

„Направихме малко парти. Само официално да станем мъж и жена. Голямата сватба ще бъде догодина, през лятото и то в България. Тогава ни чака и църковния брак. Дори не се снимахме на подписването в Италия”, разказа 31-годишният Венци.

Играчът на Тоно Калипо Вибо Валентиа в момента е на подготовка с новия си тим. 200-сантиметровият българин с италиански паспорт за кратко това лято се прибра в родината, за да вземе необходимите документи. След като напусна Копра Пиаченца след три години в тандем с Христо Златанов, Венци избра следващия сезон да играе в новака в Серия А1, спечелил шампионска титла в Серия А2. Симеонов имаше по-дълга почивка, след като не намери място в националния тим на Италия.

„След подписването отидохме на малко пътешествие до Маями. Беше нещо като подготвително сватбено пътешествие. Цяло лято бяхме заедно с Гери, защото през сезона пак ще бъдем разделени. Няма как и тя играе, и аз играя. Аз съм във Вибо, тя в Комо, но със самолета сме на час и половина един от друг. През уикендите след мачовете ни ще бъдем заедно”, сподели още Венци от Италия.

29-годишната Гергана Славчева играе за баскетболния Пуул Комензе Комо. Гонг отдавна знаеше за годежа, но не беше разрешено да разкажем. Дългото търсене на точния годежен пръстен и самото предложение на езерото Комо.

В момента Венци е на подготовка с новия си клуб във Вибо, преди дни приключи специален лагер организиран от президента на тима в собствения му хотел „Попилиа Ресорт”.

Любопитно е, че още в откриващия мач на Серия А1 се получава „българско” дерби – Венци с Калипо срещу Владимир Николов с Кунео на 29 септември.
Върнете се в началото Go down
http://eli4ka.mondozoo.com
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyЧет Авг 28, 2008 5:50 am

Честито!Иначе Венци Симеонов на Владо..мисля си че Владо Very Happy
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyВто Сеп 02, 2008 10:27 am

Гръцки слух: България се оттегля от Евро 2011
От Топспорт.бг

Президентите на българската федерация по волейбол Данчо Лазаров (вдясно) и Танасис Белигратис в момента, в който подписаха договора за общата кандидатура

България се оттегля от обединената кандидатура с Гърция за домакинството на европейското първенство през 2011 г. - този слух тръгна от южната ни съседки. От редакцията на Goalday информираха „Топспорт", че упорито се говори как ръководството на нашата централа е решило да остави съседите сами да се борят за форума.

„Не може да се коментира нещо, което не е решено официално. На заседанието на Управителния съвет се коментираше въпросът с реконструкцията на Двореца на културата и спорта във Варна", каза пред „Топспорт" изпълнителният директор на БФВ Станислав Николов.

"Плюс това не знаем дали до 2011 година ще имаме построена тази многофункционална зала в София на 4-и километър, за която настоява председателят на ДАМС Весела Лечева. Тогава може да се реши, че столицата ще приеме мачовете в България, а не Варна. Има два проекта за разширяването на Двореца на културата и спорта - единият включва изграждането на хотелска част. При всички положения капацитетът от седящи места на съответното съоръжение трябва да е над 5000 места, нужно е и по-голямо пространство от игралното поле до трибуните. Но мога да заявя най-отговорно, че, поне засега, оттегляне на кандидатурата на България не е обсъждано. Ние сме доказали, че можем да организираме събития на най-високо ниво", каза още Николов
.
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
jan4eto_sf

jan4eto_sf


Брой мнения : 2375
Age : 30
Registration date : 21.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyВто Сеп 02, 2008 4:17 pm

Жалко... щеше да е доста забавно :smile но от друга страна България не е толкова "богата" държава и една олимпиада определено ще "изцеди" бюджета sad:
Върнете се в началото Go down
http://www.ambestenlife.piczo.com
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyВто Сеп 02, 2008 4:57 pm

Каква Олимпиада, бе, Жани Very Happy
За Олимпиада не можем и да си мечтаем, за европейско става дума.
Ще е прекрасно да видим силни отбори, но
то никой не започва да строи зали и няма как да стане Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
Elituu
keep walking
keep walking
Elituu


Брой мнения : 2021
Age : 21
Registration date : 15.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyВто Сеп 02, 2008 5:06 pm

кво олимпиада бълнувате в БГ Very Happy
Немаме парици един чужд играч да привлечем . . . Very Happy
Върнете се в началото Go down
jan4eto_sf

jan4eto_sf


Брой мнения : 2375
Age : 30
Registration date : 21.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyВто Сеп 02, 2008 5:19 pm

съжалявам .. днес определено акълът ми е другаде sad:
Върнете се в началото Go down
http://www.ambestenlife.piczo.com
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyСря Сеп 03, 2008 8:06 am

ем...мисля че ще е страхотно да се направи едно европейско тук..първо,защото ще дойдат много чужди отбори и второ,така все повече и повече хора ще се интересуват от волейбол... и ще привлечем мноого хора
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно Empty

Върнете се в началото Go down
 
Интересно
Върнете се в началото 
Страница 1 от 22Иди на страница : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР :: НОВИНИ ЗА ОТБОРА -
Идете на: