Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Треньорски щаб

Go down 
АвторСъобщение
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Треньорски щаб Empty
ПисанеЗаглавие: Треньорски щаб   Треньорски щаб EmptyНед Юли 26, 2009 2:39 pm

Бернардо Резенде: Работата ни даде резултат
Селекционерът на олимпийските вицешампиони по волейбол от Бразилия Бернардо Резенде, коментира след страхотната победа над Русия с 3:0 в полуфинала на Световната лига в Белград и класирането им за големия финал, че е много доволен от това, че работата която са свършили в последните два месеца е дала резултат.
"Повече от доволен и спокоен съм. Чувствахме голямо напрежение. Хората искаха да видят резултата. Изненадам съм как отборът реагира на напрежението. Не знаехме къде се намираме. Не бяхме много добре на блокада и сервис преди няколко години, но ги подобрихме и отборът заигра много добре. Много съм доволен, че работата която свършихме в последните два месеца даде резултат. Що се отнася до Русия, те не успяха да намерят играта си. Изиграхме много добри мачове вчера и днес, но не трябва да мислим за утре", заяви Бернардиньо на пресконференцията след успеха.
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Треньорски щаб Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Треньорски щаб   Треньорски щаб EmptyПон Юли 27, 2009 8:25 am

Бернардо Резенде: Беше важно да спечелим след провала миналата година
Наставникът на бразилският национален отбор по волейбол Бернардо Резенде, каза след драматично спечеления финал на Световната лига над Сърбия с 3:2 в Белград, че е било добре, че са дошли и спечелили, защото не са играли толкова добре в Бразилия миналата година.
"Мога да си представя колко трудно е на сръбския треньор и играчите му. За нас е добре, че дойдохме и спечелихме, защото не играхме толкова добре в Бразилия миналата година. Можем да се възползваме от това сега. Мисля, че това поколение прави все още много грешки, но се надявам, че ще си вземат поуки от това състезание и ще остават конкурентноспособни и в бъдеще", заяви Бернардиньо веднага след края на финала.
Върнете се в началото Go down
 
Треньорски щаб
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: ОСТАНАЛИТЕ НАЦИОНАЛНИ ОТБОРИ :: БРАЗИЛИЯ-
Идете на: