ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход

Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

НВЛ 2009/2010 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: НВЛ 2009/2010   НВЛ 2009/2010 - Page 2 EmptyПет Мар 26, 2010 4:37 pm

Вечно дерби ЦСКА - Левски на финала на волейболната Суперлига

Това ще бъде повторение на финала от миналия сезон, който "сините" спечелиха с 3-1 победи. "Червените", които спечелиха редовния сезон, се класираха за финалната серия, след като отстраниха Пирин Балканстрой с 3-0 победи. Тази вечер момчетата на треньора Александър Попов надиграха като гости разложчани с 3:1 гейма в третата среща от полуфинала.

В същото време настоящият шампион Левски-Сиконко също постигна трети успех в полуфиналната серия срещу ЛукОйл-Нефтохимик. Този път левскарите спечелиха у дома срещу бургазлии с 3:1 гейма след драматичен четвърти гейм, завършил при 32:30 в полза на "сините". В първите две срещи шампионите победиха в Бургас с 3:2.

Ще припомним, че ЦСКА е шампион през 2008 година, а Левски от миналия сезон. Финалната серия започва на 15 април. Играе се до 3 победи от 5 мача. Преди това обаче двата отбора ще играят в 1/4-финалите за Купата на България. Армейците гостуват на влезлия в Суперлигата отбор на КВК Габрово, а Левски-Сиконко са гости на Пирин Балканстрой. Срещите са на 13 април.

спортал.бг

Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
-

Форумът на Матей Казийски :: БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР :: БЪЛГАРСКО ПЪРВЕНСТВО-