Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Радостин Стойчев

Go down 
+17
m0n!
Rumy_love_volley
matei_fenka
fenka_bobi
The Punisher
MoNcHeTo
Love_Volley
videto
Силвия*
miss_clever
Elituu
volleyball_matei_fan
fenka na matei
jo4i
LiLityyy
scorpio
(((: Ваня :)))
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
АвторСъобщение
videto
Just meee
Just meee
videto


Брой мнения : 3707
Age : 29
Registration date : 19.08.2008

Радостин Стойчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радостин Стойчев   Радостин Стойчев - Page 2 EmptyЧет Окт 02, 2008 1:29 pm

Е евала му на Радо smile
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Радостин Стойчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радостин Стойчев   Радостин Стойчев - Page 2 EmptyПон Окт 06, 2008 6:11 am

Радостин Стойчев: Подценихме отбора на Верона
Старши-треньорът на шампиона на Италия по волейбол Итас Диатек (Тренто), българинът Радостин Стойчев каза след загубата като гости от Верона с 2:3 гейма, че са подценили отбора на домакините и заради това са загубили.
“Подценихме отбора на Верона. Намерихме един много организиран състав. Бяхме се подготвили за твърд мач и такъв стана. За съжаление загубихме първите два гейма с ас. В третия и четвъртия отборът на Верона се отпусна и ние вкарахме мача в тай-брейк. В него съставът на домакините демонстрира малко по-добра игра от нас и победата ни се изплъзна”, сподели Стойчев след края на срещата.
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
Love_Volley
Don't stop believin'...
Don't stop believin'...
Love_Volley


Брой мнения : 893
Age : 31
Registration date : 09.08.2008

Радостин Стойчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радостин Стойчев   Радостин Стойчев - Page 2 EmptyСъб Окт 11, 2008 3:54 pm

Радостин Стойчев: Мачът срещу Падова е много важен за Тренто

Българският треньор на волейболния шампион на Италия Итас Диатек (Тренто) Радостин Стойчев заяви преди утрешния мач срещу Падова, че тази среща е с много важно значение за отбора, след като миналата седмица загуби от Верона с 2:3.

“Преди мача срещу Падова трябва задължително да коригираме играта си от миналата неделя. Всъщност за нас е много важно да си върнем бързо победата и да погледнем отново напред към целите си. Както играта така и облика на отбора не са в най-доброто си състояние. Напразно е да го отричам, но в тази тежка програма този мач с Падова е с много важно значение за нас. В този ред на мисли, ще видите в нашата система Леандро Висото, на когото му е нужно още малко време, за да се впише перфектно в отбора. Същото се отнася за Бирарели и Винярски, които не са на 100% във форма. Чакам да има малък напредък във всички компоненти на играта и в частност във фазата на атака. Едно от нещата, което ни изневери в мача срещу Верона”, каза Стойчев.

Мачът между Итас Диатек (Тренто) и Антонвенета (Падуа) е утре (12 октомври) от 19:00 часа българско време в зала “Пала Тренто”.

Sportal.bg

Успех! lucky
Върнете се в началото Go down
Силвия*
Разпределителят
Разпределителят
Силвия*


Брой мнения : 2074
Age : 33
Registration date : 17.07.2008

Радостин Стойчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радостин Стойчев   Радостин Стойчев - Page 2 EmptyСъб Окт 11, 2008 4:01 pm

Радостин Стойчев - Page 2 061020080112592g
Върнете се в началото Go down
videto
Just meee
Just meee
videto


Брой мнения : 3707
Age : 29
Registration date : 19.08.2008

Радостин Стойчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радостин Стойчев   Радостин Стойчев - Page 2 EmptyСъб Окт 11, 2008 4:26 pm

Еуспех на Радо и отбора dance
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Радостин Стойчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радостин Стойчев   Радостин Стойчев - Page 2 EmptyПон Окт 13, 2008 6:51 am

Радостин Стойчев: Резултатът ме задоволява напълно
Старши-треньорът на волейболния шампион на Италия - Итас Диатек (Тренто), българинът Радостин Стойчев, каза след победата над Падова с 3:1 в мач от 3-ия кръг на италианската Серия А1, че резултатът го задоволява напълно и че е доволен от играта на поляка Михал Винярски и бразилеца Леандро Висото.
"Резултатът от мача тази вечер ме задоволява напълно. С оглед на играта на отбора очаквах много повече. Трябва ни още време, за да бъдем сигурни в себе си, но докато стане това трите точки напълно ни удовлетворяват. След като спечелихме първите два гейма с добра разлика се отпуснахме в третия може би, защото си помислихме, че сме спечелили и че на Падова не им са останали сили да се борят. Опитен отбор трябва да бъде готов да затвори мача при 3:0. Ние още не сме и в един момент демонстрирахме загуба на концентрация. Доволен съм от това, което видях тази вечер от Михал Винярски и Леандро Висото. Винярски напълно се върна и вписа в отбора, докато много по-бавно ще бъде интегрирането на Висото в нашите редици", сподели Стойчев след победата.
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
MoNcHeTo

MoNcHeTo


Брой мнения : 195
Age : 32
Registration date : 16.07.2008

Радостин Стойчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радостин Стойчев   Радостин Стойчев - Page 2 EmptyВто Окт 14, 2008 11:50 am

Президентът на Тренто хвали отбора и треньора Стойчев

Тренто. Президентът на италианския шампион по волейбол Итас Диатек (Тренто) Диего Мосна не спести похвалите си към играчите и треньора на тима Радостин Стойчев ден след победата над Падуа с 3:1 гейма. Звездата на националния ни тим Матей Казийски завърши с 21 точки, а според Мосна работата на Стойчев е повече от перфектна.

"Победата с 3:1 гейма над Падуа беше много важна за нас, защото ни остави на върха в класирането в Серия "А". Беше задължително да вземем тази победа веднага след загубата от Верона миналата седмица. В третия гейм, който според мен беше най-добър за нас, въпреки че загубихме, се видя каква добра работа е свършил Стойчев със състезателите. Особено много се вижда израстването на Висото и Леандро.", заяви Мосна в предаването ""Extra time" на радио RTTR.

Президентът на Тренто изрази удовлетворението си от шампионската титла на тима през миналия сезон:

"Много съм горд с това, което направихме. Не само отборът Тренто, а и градът, вече е познат в целия свят, заради спечеленото Скудето. През лятото успяхме да запазим ядрото на отбора, взехме и нужните ни нови попълнения и мисля, че сме готови за трудния нов сезон.", коментира още шефът на нашите Радостин Стойчев, Матей Казийски и Красимир Стефанов.

Мосна сподели и очакванията си за предстоящото участие на Тренто в Шампионската лига:

"За нас това участие е много специално. Все още съм разколебан кое е по-важно - титлата в Италия или Шампионската лига. Сърцето ми казва Скудетото, но разумът сочи към Лигата.", начерта приоритетите пред отбора Диего Мосна.
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Радостин Стойчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радостин Стойчев   Радостин Стойчев - Page 2 EmptyЧет Окт 16, 2008 6:49 am

Радостин Стойчев - Page 2 403100T

Радостин Стойчев - Page 2 403101F

Радостин Стойчев - Page 2 403102u

Искам такова горнищеее lof
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
Силвия*
Разпределителят
Разпределителят
Силвия*


Брой мнения : 2074
Age : 33
Registration date : 17.07.2008

Радостин Стойчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радостин Стойчев   Радостин Стойчев - Page 2 EmptyЧет Окт 16, 2008 8:30 am

РАДО СТОЙЧЕВ: С 12 ЧАСА РАБОТА СЕ СТИГА ДО УСПЕХА


Старши треньорът на Итас Диатек Тренто Радостин Стойчев заяви, че никога не е бил вариант за селекционер на националния отбор на България по волейбол. Той мисли само за тима си на Апенините. Очаква до края на седмицата отговор на въпроса дали ще може да вземе трети българин в състава – Цветан Соколов.

Стойчев може да бъде видян в зала Тренто от 9:30 до 21:30 часа. Само вечер може да обърне внимание на семейството си – синът му Кристиан вече е първокласник в Тренто, дъщеря му Мартина, на 4 години, ходи на датска градина, а съпругата му – Ели, се грижи за къщата. Събере ли обаче малко свободно време, семейство Стойчеви се насочва към близките ски-курорти.

Тепърва предстои още много работа за екс-наставника на Славия – много по-трудно е да защитиш, отколкото да спечелиш титла в Серия А1. Тренто има абсолютно всичко необходимо, но има и проблеми – да биеш, да си на ниво. Първият българин извел тим до титла на Апенините разказа за раздялата си с Владимир Николов, за настоящето си с Матей Казийски и Красимир Стефанов. Ето откъси от интервюта за Гонг на Радостин Стойчев в Тренто:

„Никога и с никого не съм говорил аз да стана национален треньор. Името ми бе спрягано само от медиите. Такъв вариант никога не е имало. Никой не ми се е обаждал, за да разговаря с мен.

Тази седмица очаквам да има резултат относно Цветан Соколов. Надявам се да ни разрешат да го картотекираме в Тренто въпреки че е под 21 години.

Ще се радвам, ако има тласък в България не само на националния отбор, но и на клубно ниво. Ще е много важно да се подобрят условията на първенството. Ако има ясни критерии за участие, отборите искат, не искат ще ги покриват. Това е ролята на федерацията, да ги събуди, за да работят правилно.

Тренто е един изключително спокоен, чист и подреден град. Перфектен е за мен и семейството ми. Имам малко време обаче да му обърна внимание. В редките случаи, когато имам свободно време се разхождаме извън града, в близките околности - Верона, Мадона ди Кампильо. Излизам от залата само, за да обядвам. За да постигнеш нещо, трябва да е така. Работният ми ден започва в 9,30 и продължава до 21,30. Понякога оставам и до по-късно. Започваме с тренировка на две групи. Едната идва в 9,30, другата - в 10,15. Заниманието е до 12-12,30. След това влизам във видео-залата заедно с целия щаб, за да анализираме срещата, която предстои да играем. Стига се до обработването на 12 срещи. Разглеждаме хиляди игрови ситуации и поведение на играчи. Обясняваме тактиката на играчите в по три сеанса седмично. Имаме и съвещание на щаба. Така идва следобедната тренировка. Освен това съм почти непрекъснато и в медицинския център, за да следя състоянието на играчите. И някъде около 21,30 - 22,30 се прибирам вкъщи.

Синът ми Кристиан, който е на шест години тръгна на училище, в първи клас е. Дъщеря ми . . . ходи на детска градина. Жена ми ги кара, прибира, води ги на плуване, на рисуване. Доста е заета с тях и с подържането на къщата. Преди да дойда Итас беше известен като един от четирите най-добре организирани отбора в Италия. Откакто съм тук, с ентусиазма, който започна да се създава около тима и с резултатите, които постигнахме, това се подобри още повече. Заслугата е предимно на президента Диего Мосна, който е много специален. Не само, защото дава пари, а е много интелигентен, разбира важността на малките детайли. Задоволява всяко наше желание. За мен само при такова разбиране и при такива условия можеш да постигнеш резултат.

Уговорката да посрещнем ЦСКА е от преди две години. Възползваха се сега, защото имаха нужда от контролни срещи, тъй като първенството в България започва по-късно, просто те нямаха с кого да се подготвят. Нямаше как обаче да има повече от един мач, защото в края на седмицата ние пътуваме за мач с Вибо Валентия. В този мач нямаше залог. Това е тренировъчна игра, резултатът не е толкова важен, нито за нас, нито за ЦСКА. Целта ни е да изчистваме нашата игра

Новият сезон започваме трудно, но си има всякакви причини. Матей е добре, но доста уморен. Готвим го за една тежка година. Сега работи основно върху физиката си, прекарва много време във фитнес-залата. За началото на Шампионската лига ще му дадем почивка, за да възстанови силите си. Краси Стефанов има контузия и за съжаление се оказа по-сериозна от очакваното. Усука коляно на тренировка, при опит да играе в защита и да догони една далечна топка, се подхлъзна и при падането си ощети и менискуса. Краси игра в това състояние един мач. Това усложни ситуацията и сега трябва да го възстановим. Направихме му два магнитни резонанса и той сега. Вече тренира във фитнеса, но само върху горната частна тялото.

Тази година ще е по-трудно. Миналата изобщо не ни слагаха в сметките, а сега първенството е изравнено и ще е трудно се повтори такъв успех. Ще играем и Шампионска лига, аз вече съм го правил няколко пъти и знам колко е тежко. Не сме подготвени за такъв ритъм, нито като обем на тренировка, нито като ниво на игра.

През ноември изтича дисквалификацията на Османи Хуанторена от FIVB и след това ни очаква тежък процес по картотекирането му. По традиция федерацията на Куба не дава разрешителни на играчите си, а регламентът го изисква. Надявам се крайното решение да е положително. Няма логика един добър играч да не може да се състезава. Правото е на негова страна. Дано в средата на сезона да го впишем официално в редиците си.

Имаме и проблеми, но те не са организационни или в условията. Имаме хиляди други – трябва да бием, да играем добре, онзи е контузен, а този не е на необходимото ниво.

Относно Владо Николов, той направи страхотен сезон при нас. Но и хвърли доста усилия. Дойде в неизгодна позиция – от Япония, с куп контузии и изваден от националния отбор. Разбра колко е важен моментът и каква възможност му се дава, затова за шест месеца положи сериозен труд. Добре е, че отиде в тим без Шампионска лига, заради неговите хронични травми. Кунео е добре организиран тим – като възможности и заплащане, няма да играят в лигата, но имат амбиции да печелят. Ние пък искахме да изградим и по-млад отбор, който да се развива за в бъдеще. А Владо се стреми да печели титли, пари."

Gong.bg
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Радостин Стойчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радостин Стойчев   Радостин Стойчев - Page 2 EmptyЧет Окт 16, 2008 4:48 pm

За мен това е треньор !!!
Знае какво иска, работи с всички и то много
и постига успехи.
Радвам се, че е българин !!!
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Радостин Стойчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радостин Стойчев   Радостин Стойчев - Page 2 EmptyПет Окт 17, 2008 7:02 am

Радостин Стойчев: Идва мигът на България
От: SportLine.bg
Радостин Стойчев изуми волейболна Италия, ставайки шампион в първата си година като треньор в най-силното първенство на планетата. И ако допреди няколко месеца за Итас Диатек Трентино се говореше като за сензация, днес всички очакват от отбора да играе главна роля в Серия А1. Кое е по-лесно - да изкачиш върха, или да се задържиш на него, Стойчев ще разбере през месец май, когато шампионатът завърши. Засега са минали само три кръга и Тренто е втори в класирането.

Миналата година Тренто беше голямата изненадата в Серия А1, докато сега защитава титлата. Има ли разлика в подхода на противниците срещу вас?

- И първата година не беше лесно, но сега става още по-трудно. От гледна точка на условията, които създава клубът, съм много доволен. Сега остава да свършим голяма по обем работа, за да се представим на равнището от миналата година. Ще бъде тежко, защото играем и в Шампионската лига. Проблеми с мотивацията нямаме, не сме имали и преди. Въпросът е, че италианският шампионат е много изравнен и толкова тежък, че разлика между първия и шестия в класирането няма. Тази година предендентите дори са повече, защото винаги има една-две изненади. Разликите са толкова малки и в такива дребни детайли, че понякога зависят от случайни фактори, като контузия, съдийско отсъждане или малко късмет

Кои са фаворитите този сезон?
- Обичайните заподозрени - Сислей Тревизо, Мачерата, Пиаченца, Кунео и ние. Тимът на Монтекиари също е окомплектуван много добре. Очаквам силно представяне и от Модена.

Смятате ли, че някой от новаците Вибо Валентия, Йога Форли или Пинето има сили да повтори вашия успех от миналия сезон?
- Нито един от отборите, които сега влизат в А група, няма сили да се намеси решително в борбата за първенството. Ще трябва да почакат малко. Първата година е много тежка.

Ползотворна ли беше за Тренто контролата с българския шампион ЦСКА?
- Да, защото имахме строги тактически указания за някои положения при разпределител в зона 4 и зона 5. Имахме и друго тактическо занимание за двоен и троен блок и още едно за контраатака при лесна топка. Използвахме контролата, за да отработим в реална обстановка тези игрови ситуации и до голяма степен се получи. Затова беше полезна, а и пуснахме в игра повече хора.

Матей Казийски сподели, че иска да спечели Шампионската лига. За вас кое е по-ценно - европейското отличие или защитата на титлата в Серия А1?
- Никога не ги деля. За мен всеки мач се играе, за да се спечели. Не правя дългосрочни планове и не слагам каруцата пред коня, защото никога не знам какво ще стане. Трябва да се работи правилно и целенасочено. Грешка е да се правят сметки в тежки състезания като Серия А1 и Шампионската лига. Нас ни интересува да се движим напред и седмица след седмица да подобряваме играта си.

Каква премия ще получите за трофей от Шампионската лига?
- Президентът на клуба Диего Мосна е толкова интелигентен мъж, че никога не поставя конкретни цели и задачи. Той се радва и страда с нас, когато печелим или губим, но преди всичко го интересува работата, която вършим, и начинът, по който играем. Мосна е наясно, че в спорта може да се случи всичко. Сами си поставяме цели, а единствената задача на ръководството е да се развиваме като клуб.

Кога ще можете да използвате кубинския посрещач Хуанторена, който изтърпява двегодишно наказание за допинг?
- И аз бих искал да знам отговора на този въпрос. Ако можех да съм сигурен, че ще успеем да го картотекираме, щях да съм далеч по-спокоен, защото това променя много неща. Наказанието му изтича ноември.

Възможно ли е да ви създадат спънки?
- Убеден съм, че ще бъде така. Когато става въпрос за Куба, нещата винаги са много сериозни и зависят от международната федерация (FIVB).

Извън този казус какво е състоянието на отбора?
- Имаме един състезател с по-тежка травма, на когото няма да разчитаме близо месец. Красимир Стефанов поне още 2 седмици няма да бъде пълноценен, а за после не знам. Други двама са с по-леки травми, които им пречат на подготовката. Четири човека не са малко. Освен това не може да картотекираме Османи и засега не ни позволяват да привлечем младия Цецо Соколов от Марек, така че имаме какво да оправяме. Щом изчистм тези проблеми, нещата ще се променят драстично в наша полза

Матей Казийски също играе с превръзка на коляното.
- Това е кинезитерапевтичен лейкопласт, който спира възпалението на сухожилията и мускулите. Преди няколко дни при един начален удар Матей приземи лошо и почувства лека болка в залавното място на квадрицепса, затова го ползва. Няма нищо сериозно.

Най-коментираната тема в България е новият селекционер на националния отбор. Според специалистите за поста няма подходящ българин, вие защо не подадохте своята кандидатура?
- Първо, аз не знам какво означава това кандидатура. Ако някой е искал да стана треньор на националния отбор, щеше да влезе в контакт с мен. Не бих кандидатствал, когато от другата страна няма желание. На какво се базира този конкурс? Федерацията е преценила, че иска да се свърже с Пранди, и го е направила. Другите специалисти по какъв начин могат да кандидатстват? Въпреки всичко смятам, че това е правилно. Задължение на федерацията е да избере треньор и да носи отговорността от този избор. Българският отбор е достатъчно атрактивен, за да го искат всички големи специалисти в света. Когато го твърдях преди години, ми се смееха. Но сега съм доволен, че се случи така, за да видят всички, че съм бил прав. Един добър специалист има какво да даде на отбора и на играчите - нов начин на мислене и стил на игра, който ще им придаде по-висока класа.

В момента сме на четвърто място в световната ранглиста след Бразилия, Русия и САЩ. Можем ли да се изкачим още по-високо, като вземете предвид потенциала на отбора и опита на Пранди?
- А защо трябва да сме след тях? Разговарял съм с много волейболни специалисти по този въпрос. Всички без изключение смятат, че трябва да сме преди тези отбори. Българският тим има толкова млади и качествени състезатели, че с добра методика, тренировка и организация от страна на федерацията можем да прескочим първите три тима. Те също имат обективни проблеми и смяна на поколенията. Настъпва мигът на България чисто исторически. С отбора, с който разполагаме, трябва да се търси нещо много по-голямо като резултат.

На заем от: "7 дни спорт"


Ох, как го чакаме всички този момент lucky
Добре, че с Мати всичко е наред
dance
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
LiLityyy
Фенче №1
Фенче №1
LiLityyy


Брой мнения : 1915
Age : 31
Registration date : 15.07.2008

Радостин Стойчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радостин Стойчев   Радостин Стойчев - Page 2 EmptyПет Окт 17, 2008 12:10 pm

Дано да идва по-бързо! blush lucky
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Радостин Стойчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радостин Стойчев   Радостин Стойчев - Page 2 EmptyСъб Окт 18, 2008 2:58 pm

Радостин Стойчев: Израстваме, очаква ни труден мач в неделя
Старши-треньорът на волейболния шампион на Италия Итас Диатек (Тренто) - българинът Радостин Стойчев, каза преди мача от поредния кръг в италианската Серия А1, че с всяка изминала седмица отборът израства и играта се подобрява. Той допълни, че в неделя ги очаква труден мач срещу новака Тонно Калипо (Вибо Валентия), където играе българинът с италиански паспорт Венцислав Симеонов.

"Израстваме седмица след седмица. Виждам, че качеството на играта ни се подобрява във всички компоненти. С завръщането на играчите, които в тези първи кръгове на първенството по различни причини не бяха на максимума, съм убеден, че качеството на играта ни ще се повиши значително. Трябва да работим много. В частност върху основните неща, които през миналия сезон ни помогнаха да спечелим титлата като блокада и защита. Връзката между тях и умението да вземаме предимство в подходящите случай предполагам ще ни помогне в фазата на контраатаката", каза Стойчев пред италианските медии.

"В неделя ни очаква труден мач. Ще се изправим срещу Вибо Валентия, които вървят нагоре. Извършиха геройство срещу Пиаченца и играха точка за точка в мача миналата неделя срещу Мачерата. За това ще трябва да сме готови за всякакви ситуации. С възстановяването на Диас и завръщането на един Самелвуо в игра ще се изправим срещу един още по-опасен съперник. Те са двама играчи, които правят точки и създават равновесие на игрището", допълни българският наставник.

Радвам се, че играта се подобравя,
успех в неделя, чакаме победа
blush
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
Силвия*
Разпределителят
Разпределителят
Силвия*


Брой мнения : 2074
Age : 33
Registration date : 17.07.2008

Радостин Стойчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радостин Стойчев   Радостин Стойчев - Page 2 EmptyНед Окт 19, 2008 11:25 am

Късмет
Върнете се в началото Go down
miss_clever

miss_clever


Брой мнения : 2179
Age : 31
Registration date : 17.07.2008

Радостин Стойчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радостин Стойчев   Радостин Стойчев - Page 2 EmptyНед Окт 19, 2008 11:47 am

Остават 3 часа до мача. Успех lucky
Върнете се в началото Go down
miss_clever

miss_clever


Брой мнения : 2179
Age : 31
Registration date : 17.07.2008

Радостин Стойчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радостин Стойчев   Радостин Стойчев - Page 2 EmptyНед Окт 19, 2008 1:06 pm

Тази ми е любима lof
Радостин Стойчев - Page 2 18187_48035
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Радостин Стойчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радостин Стойчев   Радостин Стойчев - Page 2 EmptyПон Окт 20, 2008 8:06 am

Радостин Стойчев: Изненадаха ни в първия гейм, но мачът свърши както очаквахме
Старши-треньорът на шампиона на Италия по волейбол Итас Диатек (Тренто) Радостин Стойчев каза след победата като гост над Тонно Калипо (Вибо Валентия), където играе българина с италиански паспорт Венцислав Симеонов, че съперниците им са ги изненадали в първия гейм, но въпреки това мача е свършил очаквано.
"В първия гейм не очаквахме толкова яростна реакция от домакините и това ни спря. Те вярваха, че могат да ни бият допреди края на мача, но тогава срещата свърши както очаквахме", каза след края на срещата Стойчев.

ПАВЕЛ ПЕНЧЕВ
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
Love_Volley
Don't stop believin'...
Don't stop believin'...
Love_Volley


Брой мнения : 893
Age : 31
Registration date : 09.08.2008

Радостин Стойчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радостин Стойчев   Радостин Стойчев - Page 2 EmptyНед Окт 26, 2008 6:14 pm

Радостин Стойчев: Очаква ни много труден мач с Мачерата

Старши-треньорът на волейболния шампион на Италия - Итас Диатек (Тренто) българинът Радостин Стойчев каза преди дербито от 5-ия кръг на италианската Серия А1 утре срещу носителя на Купата и Суперкупата на Италия Лубе Банка Марке (Мачерата), че ги очаква доста труден мач.

"С мача в понеделник започваме цикъл от срещи много трудни и важни за нас. Ще трябва да сме добри, за да съберем възможно най-много точки и да не губим фокуса между шампионата и Шампионската лига. Трябва да се борим на няколко фронта много седмици. За мача срещу Мачерата за Суперкупата бяхме сигурни, че ще бъде много трудно, но в същото време искам да кажа, че след трудната победа на Мачерата в първия кръг срещу Пинето тяхната игра се е подобрила много. Гледах последния им мач срещу Перуджа и трябва да кажа, че техните грешки са много малко, играят почти перфектен волейбол. За това съм сигурен, че ще бъде много трудно да ги пробием и при необходимост ще разчитаме на силния си сервис. Ако Мачерата посреща добре това ще ни затрудни, защото ще трябва да сприраме ефективните им атаки във всяка зона на игрището. Отборът ни ще върви напред в мача, в частност във фазата на посрещане и ще оставим да играят като с равен с нас. Срещу Падова и Вибо Валентия постепенно подобрихме играта си в фаза посрещане благодарение на ефективната блокада и атака. Трябва да продължим по този път", сподели Стойчев преди дербито.

Sportal.bg
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Радостин Стойчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радостин Стойчев   Радостин Стойчев - Page 2 EmptyНед Ное 02, 2008 9:39 pm

Радостин Стойчев: Бихме Пинето с на концентрация и решителност

Старши-треньорът на шампиона на Италия по волейбол Итас Диатек (Тренто) - българинът Радостин Стойчев, каза след категоричната победа над новака Фрамасил (Пинето) с 3:0 гейма, че отборът му е победил благодарение на по-голямата си концентрация и решителност.

"Преди мача помолих момчетата си за по-голяма концентрация и решителност", коментира Стойчев. "Мачът свърши както искахме, защото внимавахме във всеки един момент. В първия и третия гейм бързо поведохме в резултата, защото те ни позволиха да водим играта по най-добрия начин за нас. Във втория Пинето ни застигна при 20:19, но ние останахме хладнокръвни и го спечелихме. Можем още да израстнем, но съм доволен от играта тази вечер. Във вторник ни очаква първия мач в Шампионската лига и трябва добре да се адаптираме към новия противник и различната топка", допълни българинът.

спортал.бг
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Радостин Стойчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радостин Стойчев   Радостин Стойчев - Page 2 EmptyСря Ное 05, 2008 7:08 am

Радостин Стойчев: Беше важно да започнем с чиста победа
Старши-треньорът на италианския шампион по волейбол Итас Диатек (Тренто) - българинът Радостин Стойчев, каза след първата победа на отбора му в Шампионската лига, че е било важно да започнат с чиста победа
"Беше важно да почнем с чиста победа", коментира Радостин Стойчев след победата. - Доволен съм от мача, отбора си и концентрацията, която видях в очите на момчетата ми. Бързо влязохме в релси както желаехме. Имах варианти за титулярната шестица. Сега гледаме напред и в момента мисля за първенството", допълни българинът.
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Радостин Стойчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радостин Стойчев   Радостин Стойчев - Page 2 EmptyПон Ное 10, 2008 4:00 pm

Радостин Стойчев: Знаехме, че ще бъде много труден мач
Старши-треньорът на волейболния шампион на Италия Итас Диатек (Тренто) българинът Радостин Стойчев, каза след трудната победа като гост над Тренкуолдър (Модена) с 3:2 гейма, че е знаел и очаквал много труден мач.
"Знаехме и очаквахме мачът да бъде много труден", каза след мача Радостин Стойчев. "В първия гейм им дадохме живот губейки го, след като имахме много добро предимство. При 1:0 реагирахме добре, но мача беше истинска битка за надмощие и Модена намери нашите слабости. В някои случай може би много прибързвахме с действията си. Влизането на Лукаш Зигадло беше важно и той се представи много добре. Не съм учуден от представянето му, защото тази година можем да променяме подреждането си във всеки един момент без да се притесняваме от това. Днес бързо влязохме в мача, контролирахме го и в подходящите моменти разчитахме основно на блокада, атака и посрещане", допълни Стойчев.
спортал.бг

Важна е победата
lof
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Радостин Стойчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радостин Стойчев   Радостин Стойчев - Page 2 EmptyСря Ное 12, 2008 12:04 pm

Радостин Стойчев: Мачът беше лесен от началото

Старши-треньорът на шампиона на Итас Диатек (Тренто) Радостин Стойчев каза след категоричната победа като гост на френския Бове в Шампионската лига, че успехът е дошъл сравнително лесно. "Двубоят беше лесен от началото, въпреки че съперникът наистина даде максимума от себе си, за да ни затрудни", коментира Стойчев.

"Вечерта за нас бе лесна и най-положителното от това е, че не изхабихме много сили. Всъщност можехме да играем и по-лошо и да спечелим пак, но не го направихме. Продължихме да играем на много високо ниво, макар че титулярният състав се промени малко в края на мача. Връщаме се в Италия с по-голяма увереност и с това, че използвах всичките играчи. От утре започваме да се готви за друг вид мачове", допълни Стойчев.



hug lof hug
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
miss_clever

miss_clever


Брой мнения : 2179
Age : 31
Registration date : 17.07.2008

Радостин Стойчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радостин Стойчев   Радостин Стойчев - Page 2 EmptyСъб Ное 22, 2008 2:43 pm

Радостин Стойчев: Очаква ни много завързан мач с Кунео, но се радвам, че ще видя Владо
Радостин Стойчев - Page 2 00143507

Старши-треньорът на волейболния шампион на Италия Итас Диатек (Тренто) българинът Радостин Стойчев, каза преди дербито срещу Бре Банка Ланути (Кунео), където играе бившият му възпитаник и български национал Владимир Николов, че ще бъде много завързан мач, но ще се радва да види отново Владо.

"В неделя ни очаква един много завързан мач. Кунео у дома не дава повече от един гейм на съперниците си и ние обективно погледнато трудно ще наложим играта си. Очевидно ще бъде трудна среща не само заради това, но и заради безспорните качества на Кунео. Съставът им опира играта си на двама важни играчи като Владимир Николов и Вуут Вийсманс и на добрата игра на Франческо Фортунато в центъра на мрежата. Ще бъде удоволствие да видя отново Грегор Йерончич и Владо. Сигурен съм, че те ще искат да спечелят и да демонстрират колко важни играчи за отбора са, каквито бяха те за нас през миналата година, когато спечелихме титлата. Когато всички са на игрището тогава ще мислим как да спечелим и ще оставим спомените назад", коментира Стойчев преди утрешния мач.

Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Радостин Стойчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радостин Стойчев   Радостин Стойчев - Page 2 EmptyСъб Ное 22, 2008 3:07 pm

Ето това е треньор !!!
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
miss_clever

miss_clever


Брой мнения : 2179
Age : 31
Registration date : 17.07.2008

Радостин Стойчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радостин Стойчев   Радостин Стойчев - Page 2 EmptyСъб Ное 22, 2008 3:43 pm

{{{ Ваня }}} написа:
Ето това е треньор !!!
Снимката го доказва! ppp Просто много ми харесва как са го щракнали, иначе Радо наистина е чудесен!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Радостин Стойчев - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радостин Стойчев   Радостин Стойчев - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Радостин Стойчев
Върнете се в началото 
Страница 2 от 11Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: МАТЕЙ КАЗИЙСКИ :: МАТЕЙ И ТРЕНТО-
Идете на: