Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Сериозни проблеми пред Бразилия, пускат младоци срещу нас

Go down 
АвторСъобщение
Elituu
keep walking
keep walking
Elituu


Брой мнения : 2021
Age : 21
Registration date : 15.07.2008

Сериозни проблеми пред Бразилия, пускат младоци срещу нас Empty
ПисанеЗаглавие: Сериозни проблеми пред Бразилия, пускат младоци срещу нас   Сериозни проблеми пред Бразилия, пускат младоци срещу нас EmptyПет Юни 04, 2010 8:38 am

Когато Бернардо Резенде застана начело на националния отбор на Бразилия през 2001 година, Бруниньо, Лука и Тиаго Алвеш са били още момчета, които тепърва са се захващали в волейбола. Днес обаче "кариоките" ще трябва да разчитат именно на тях в битката с България от Световната лига в Уберландия.

"Започнах да тренирам волейбол захласнат по победите на тази генерация. гГорд съм, че вече съм част от този отбор. Това е много важен момент за мен и може да напишем история", заяви по този повод Тиаго Алвеш.

В подготовката за мачовете с България, Бразилия има доста проблеми. Данте, Родригао и Жиба ще получат почивка заради проблеми с контузии, заради които те все още не са в добра спортна форма. Именно на тяхно място ще се появят дебютантите Бруниньо, Лука и Тиаго Алвеш. От болки в гърба се оплаква още либерото Сержиньо, а Едер също има травма и не е сигурно дали ще играе. Поради тази причина Бернардо Резенде ще разчита на почти нов състав.

"Ние също искаме да пишем история. Проблемите са част от играта, но не мисля, че ще ни се отразят. Вероятно в началото ще ни е по-трудно, особено в отсъствието на по-опитните играчи, но вярвам, че постепенно нещата ще си дойдат на мястото", смята пък 24-годишният Лука.

"В идеалния случай, щяхме да можем да разчитаме на всички играчи, но в момента положението е друго. Сега остава да излезем мобилизирани и да се борим за победата срещу България, за да започнем турнира уверено", допълни пък Бруниньо.

Бразилците определят България като един от най-трудните опоненти, с който можеше да се паднат. Те са наясно, че отборът ни е силен технически, но има някои трудности в посрещането, които ще опитат да използват.

"Българският отбор е много силен. Те притежават играчи като Казийски, както и още някои млади момчета, които показват потенциал. Ще трябва да обърнем много внимание на всеки детайл. Няма да имаме право на много грешки срещу тях", завърши наставникът на "кариоките" Бернардо Резенде.

sportal.bg
Върнете се в началото Go down
 
Сериозни проблеми пред Бразилия, пускат младоци срещу нас
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: ОСТАНАЛИТЕ НАЦИОНАЛНИ ОТБОРИ :: БРАЗИЛИЯ-
Идете на: