ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход

Брой мнения : 694
Age : 27
Registration date : 27.12.2009

Новини за египтяните Empty
ПисанеЗаглавие: Новини за египтяните   Новини за египтяните EmptyНед Юни 06, 2010 7:47 am

Египет шашна Финландия в Световната лига
Автор: Даниел Любомиров

„Фараоните“ сътвориха първата изненада на турнира

Египет ознаменува началото на четвъртото си участие в Световната лига с малко очаквана победа като гост на Финландия с 3:2 в Тампере в първия мач и за двата отбора от Група С. „Фараоните“, които в досегашните си три появявания в комерсиалната надпревара са завършвали винаги на 13-то място, сега дадоха заявка за по-сериозно присъствие сред най-атрактивните отбори в света. В отделните части резултатът бе 23:25, 26:24, 25:16, 20:25 и 15:13 в полза на Египет и така възпитаниците на Калед Насеф Селим се поздравиха с първите си две точки в класирането.

Сблъсъкът бе крайно оспорван, но петте гейма бяха изиграни сравнително бързо – само за час и 54 минути (за сравнение Бразилия и България изнесоха своя петгеймов трилър за два часа и петнайсет минути). За Египет очаквано в отсъствието на титулярния капитан Ашраф Абуелхасан ключова роля за успеха изигра Ахмед Абделхай Салах, който реализира цели 21 точки и бе недостижим в срещата по този показател. За африканците Латиф Абдел Ахмед добави 14, а за Финландия най-продуктивен бе Анти Силтала със своите 14 пункта, докато Урпо Сивула се отчете с 13.

Утре от 16:00 часа българско време двата тима ще излязат за втория двубой помежду си.
scorpio
Пушка,липсваш ни!
scorpio

Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Новини за египтяните   Новини за египтяните EmptyНед Юни 06, 2010 7:11 pm

Оооо изненадааа : ))) Поздравления за египтяните!