Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Волейболистите 7-ми в крайното класиране на Световната лига

Go down 
АвторСъобщение
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Волейболистите 7-ми в крайното класиране на Световната лига Empty
ПисанеЗаглавие: Волейболистите 7-ми в крайното класиране на Световната лига   Волейболистите 7-ми в крайното класиране на Световната лига EmptyПон Юли 12, 2010 8:14 pm

Волейболистите 7-ми в крайното класиране на Световната лига

Волейболистите от националния отбор на България завършиха на 7-мо място в крайното класиране на Световната лига за 2010 година. Това стана ясно след като се изиграха всички срещи от груповата фаза.

България финишира на 2-ро място в крайното класиране на Група А с 26 точки и не можа да се класира за участие във финалите в аржентинския град Кордоба от 21 до 25 юли. Матей Казийски и компания бяха изпреварени от волейболистите на Сърбия, които победиха Италия от 0:2 до 3:2 в Белград, след като „адзурите” заиграха с резервите си след края на втория гейм.
България е отборът с най-добри показатели от тези, които няма да участват във финалната шестица в Кордоба и затова заема 7-мо място в крайното класиране. След възпитаниците на Силвано Пранди са олимпийските шампиони от Пекин 2008 от САЩ (8-ми), дебютантите от Германия (9-ти), европейските шампиони от 2009 – Полша (10-ти) и др.

Първите 6 места в Световната лига през 2010 година ще бъдат разпределени от съставите на Аржентина, Бразилия, Сърбия, Италия, Куба и Русия.

Крайно класиране в Световната лига за 2010 година след 6-то място:
7. БЪЛГАРИЯ
8. САЩ
9.Германия
10.Полша
11.Холандия
12.Франция
13.Финландия
14.Египет
15.Китай
16.Република Корея.
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
 
Волейболистите 7-ми в крайното класиране на Световната лига
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР :: СВЕТОВНА ЛИГА-
Идете на: