Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Екипи на националите

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
monilom




Брой мнения : 60
Age : 30
Registration date : 01.10.2010

Екипи на националите Empty
ПисанеЗаглавие: Екипи на националите   Екипи на националите EmptyПет Окт 01, 2010 5:42 pm

Здравейте на всички супер готини хора в този форум.Искам да попитам дали някои от вас знае къде могат да се намерят екипи на националите и ако знае да сподели къде могат да се закупят и на каква цена.
Предварително се извинявам ако има същата тема но съм абсолютно нов и съм в процес на изучаване на форума.


Поздрави Мони!
Върнете се в началото Go down
krissityyy
If only...
krissityyy


Брой мнения : 470
Age : 31
Registration date : 04.09.2010

Екипи на националите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Екипи на националите   Екипи на националите EmptyПет Окт 01, 2010 6:39 pm

Ами оригиналните им екипи,които са с номер и име не можеш да си купиш,само можеш тях да помолиш да ти дадат,по принцип дават по един от всеки играч и някои вече са си ги дали!Друго не знам Екипи на националите 910485
Върнете се в началото Go down
Siyana
Фенка на Жеков
Siyana


Брой мнения : 694
Age : 27
Registration date : 27.12.2009

Екипи на националите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Екипи на националите   Екипи на националите EmptyПет Окт 01, 2010 6:55 pm

Неоригиналните ги има в Двореца на спорта и културата, там до вход 1, където са магазините smile
Върнете се в началото Go down
monilom




Брой мнения : 60
Age : 30
Registration date : 01.10.2010

Екипи на националите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Екипи на националите   Екипи на националите EmptyПет Окт 01, 2010 7:28 pm

Siyana написа:
Неоригиналните ги има в Двореца на спорта и културата, там до вход 1, където са магазините smile
И каква е цената им и кой екипи има като цветове.
Върнете се в началото Go down
Siyana
Фенка на Жеков
Siyana


Брой мнения : 694
Age : 27
Registration date : 27.12.2009

Екипи на националите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Екипи на националите   Екипи на националите EmptyСъб Окт 02, 2010 7:19 am

За цената нямам представа, за цветовете предполагам, че всички цветове ги има. Но фланелките не изглеждат точно като копие на тези на националите, малко по-различни са.
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Екипи на националите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Екипи на националите   Екипи на националите EmptyСъб Окт 02, 2010 1:16 pm

Екип с номер,няма откъде да си вземеш за съжаление,защото все пак живеем в България.Възможно "най-оригиналния" можеш да си купиш от магазините на ASICS. В сайта им ги няма в онлайн каталога,ноо на място има smile и са точно като техните.Без номер и без спонсор.. Целият екип струва 52 лв,размери всякакви. Аз моя си го взех от промоционален ден на Asics и беше на половин цена,харесай страницата им във фейсбук и ще ти пращат съобщения за всякакви такива кампании da
Върнете се в началото Go down
Elituu
keep walking
keep walking
Elituu


Брой мнения : 2021
Age : 21
Registration date : 15.07.2008

Екипи на националите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Екипи на националите   Екипи на националите EmptyСъб Окт 02, 2010 2:54 pm

В ДКС по време на СЛ екипите,които продават са точни копия на оригиналните и струваха 25лв или 20 не знам точно...
Върнете се в началото Go down
monilom




Брой мнения : 60
Age : 30
Registration date : 01.10.2010

Екипи на националите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Екипи на националите   Екипи на националите EmptyСъб Окт 02, 2010 5:03 pm

Elituu написа:
В ДКС по време на СЛ екипите,които продават са точни копия на оригиналните и струваха 25лв или 20 не знам точно...
А има ли тук във форума някои от Варна който при домакински мач на нашите момчета може да провери и евентуално да ми вземе 1 екип. smile
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Екипи на националите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Екипи на националите   Екипи на националите EmptyСъб Окт 02, 2010 5:35 pm

п.с. във Варна са само белите екипи,а в asics ги има и трите
Върнете се в началото Go down
monilom




Брой мнения : 60
Age : 30
Registration date : 01.10.2010

Екипи на националите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Екипи на националите   Екипи на националите EmptyСъб Окт 02, 2010 5:51 pm

scorpio написа:
п.с. във Варна са само белите екипи,а в asics ги има и трите
Какво значи в asics във сайта ли защото там ги гледах но не видях да имат като оригиналите или във някои техен магазин.
п.п.Ако е във магазин къде се намира иначе аз попринзип исках или зелените или белите да намеря та ако има човек от Варна пак ще ми свърши работа
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Екипи на националите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Екипи на националите   Екипи на националите EmptyСъб Окт 02, 2010 10:25 pm

В сайта ги няма..в магазините ги има da откъде си?
Върнете се в началото Go down
monilom




Брой мнения : 60
Age : 30
Registration date : 01.10.2010

Екипи на националите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Екипи на националите   Екипи на националите EmptyСъб Окт 02, 2010 11:22 pm

scorpio написа:
В сайта ги няма..в магазините ги има da откъде си?
От Лом съм.Ако искаш дай да караме в скайпа моят е monilom както е името ми тук. smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Екипи на националите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Екипи на националите   Екипи на националите Empty

Върнете се в началото Go down
 
Екипи на националите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: ВСЯКАКВИ ДИСКУСИИ :: МНЕНИЯ, ПРЕПОРЪКИ, ВЪПРОСИ-
Идете на: