Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Матей Казийски: Пранди е незаменим

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Матей Казийски: Пранди е незаменим Empty
ПисанеЗаглавие: Матей Казийски: Пранди е незаменим   Матей Казийски: Пранди е незаменим EmptyНед Окт 31, 2010 4:00 pm

Матей Казийски: Пранди е незаменим

Звездата на националния отбор по волейбол Матей Казийски обяви, че подкрепя напълно треньора на нашите Силвано Пранди. Бъдещето на италианеца начело на България е под въпрос след седмото място на нашите на световното първенство в Италия. Според Казийски обаче Пранди задължително трябва да остане.
"Решението трябва да дойде от федерацията, но аз подкрепям напълно Пранди. Той направи много за нас, помогна ни да израснем като голям отбор. А и не виждам кой може да го замести достойно", заяви Казийски за bgvolleyball.com.
Казийски отхвърли възможността треньорът му в Тренто Радостин Стойчев да поеме националите. Според посрещача вариантът Хулио Веласко да смени Пранди също не е удачен.
"Идването на Радо Стойчев ми звучи нелепо. Той е толкова зает в Тренто и няма да приеме такава оферта. Веласко пък не е това, което е бил преди години. Така че не виждам кой би заменил Пранди", допълни Казийски.
Днес той ще пътува за Италия, където ще се присъедини към тима си Тренто. Казийски призна, че най-вероятно няма да играе и в следващия мач на отбора си.
"Искам да съм напълно готов, а за това трябва време", завърши Казийски.
sportal
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
krissityyy
If only...
krissityyy


Брой мнения : 470
Age : 31
Registration date : 04.09.2010

Матей Казийски: Пранди е незаменим Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Матей Казийски: Пранди е незаменим   Матей Казийски: Пранди е незаменим EmptyНед Окт 31, 2010 4:29 pm

На 100% съм съгласна с Матей!!!Дано Пранди да остане!!!Успех на Тренто тази вечер!!! Матей Казийски: Пранди е незаменим 842901 Матей Казийски: Пранди е незаменим 855792 Матей Казийски: Пранди е незаменим 142116
Върнете се в началото Go down
 
Матей Казийски: Пранди е незаменим
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: МАТЕЙ КАЗИЙСКИ :: ИНТЕРВЮТА НА МАТЕЙ-
Идете на: