Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Матей Казийски: Трите седмици почивка бяха безценни за мен

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Матей Казийски: Трите седмици почивка бяха безценни за мен Empty
ПисанеЗаглавие: Матей Казийски: Трите седмици почивка бяха безценни за мен   Матей Казийски: Трите седмици почивка бяха безценни за мен EmptyВто Ное 02, 2010 11:01 am

Матей Казийски: Трите седмици почивка бяха безценни за мен

Звездата на България и капитан на световния и двукратен европейски клубен шампион по волейбол Итас Диатек (Тренто) Матей Казийски, който се присъедини към отбора след триседмична почивка каза, че това се е оказало безценно за него.

"Зареден съм и съм готов да започна тренировки отново. След световното първенство трябваше да дръпна малко "спусъка" и да почина. Тези три седмици почивка бяха безценни за мен, но сега съм готов да се съсредоточа върху работата си с отбора. Започнахме сезона с две победи и се надявам скоро да дам и своя принос на отбора, за да се задържим дълго време на върха", сподели Казийски.
sportal
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
bojotami
Момичето на безкрайността
bojotami


Брой мнения : 620
Age : 29
Registration date : 01.06.2010

Матей Казийски: Трите седмици почивка бяха безценни за мен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Матей Казийски: Трите седмици почивка бяха безценни за мен   Матей Казийски: Трите седмици почивка бяха безценни за мен EmptyВто Ное 02, 2010 2:11 pm

Успех на Мати и Тренто дано пак да са първи! lucky n1
Върнете се в началото Go down
itety
Sweety_cherry
itety


Брой мнения : 231
Age : 31
Registration date : 12.07.2010

Матей Казийски: Трите седмици почивка бяха безценни за мен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Матей Казийски: Трите седмици почивка бяха безценни за мен   Матей Казийски: Трите седмици почивка бяха безценни за мен EmptyЧет Ное 04, 2010 8:23 pm

Нормално след като 6 години не е почивал,но сега си е починал и се е заредил с нови сили за новия сезон happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Матей Казийски: Трите седмици почивка бяха безценни за мен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Матей Казийски: Трите седмици почивка бяха безценни за мен   Матей Казийски: Трите седмици почивка бяха безценни за мен Empty

Върнете се в началото Go down
 
Матей Казийски: Трите седмици почивка бяха безценни за мен
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: МАТЕЙ КАЗИЙСКИ :: ИНТЕРВЮТА НА МАТЕЙ-
Идете на: