Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя Empty
ПисанеЗаглавие: Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя   Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя EmptyВто Ное 09, 2010 4:49 pm

Казийски: Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя

Капитънът на Итас Диатек (Тренто) Матей Казийски от една седмица тренира и играе със своите съотборници в Италия. Той обаче влезе в два мача само като резерва, за да помага, но не игра постоянно.

"По време на мача с Монца бях изпълнен със смесени чувства. От една страна гледах съотборниците си, които играха почти перфектно, но от друга имах непреодолимо желание за игра, разбира се. Когато коментаторът обяви стартова шестица, инстинктът ми подсказваше да изляза на полето, дори името ми да не е сред титулярите. Затова мисля, че трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя в следващия мач", заяви Матей Казийски в популярното италианско предаване "FuoriBanda" ("Извън релси") на Радио LatteMiele ("Мляко с мед").

sportal
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
krissityyy
If only...
krissityyy


Брой мнения : 470
Age : 31
Registration date : 04.09.2010

Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя   Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя EmptyВто Ное 09, 2010 4:54 pm

Това се казва желание за игра и за победа Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя 910485 Едва ли ще го вържат Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя 58194 Пожелавам им успех утре в Мача на звездите Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя 455881 Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя 842901 Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя 855792
Върнете се в началото Go down
viv

viv


Брой мнения : 9
Age : 38
Registration date : 30.10.2010

Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя   Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя EmptyВто Ное 09, 2010 5:44 pm

да няма как да го вържат hug
Върнете се в началото Go down
bojotami
Момичето на безкрайността
bojotami


Брой мнения : 620
Age : 29
Registration date : 01.06.2010

Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя   Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя EmptyСря Ное 10, 2010 1:58 pm

И въжето няма да го спре него Very Happy lof hug
Върнете се в началото Go down
krissityyy
If only...
krissityyy


Брой мнения : 470
Age : 31
Registration date : 04.09.2010

Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя   Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя EmptyСря Ное 10, 2010 5:32 pm

Мдаа,права сии Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя 58194
Върнете се в началото Go down
itety
Sweety_cherry
itety


Брой мнения : 231
Age : 31
Registration date : 12.07.2010

Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя   Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя EmptyЧет Ное 11, 2010 9:15 pm

Very Happy него нищо не може да го спре Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя   Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя Empty

Върнете се в началото Go down
 
Трябва да ме вържат с въже на пейката, за да не играя
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: МАТЕЙ КАЗИЙСКИ :: ИНТЕРВЮТА НА МАТЕЙ-
Идете на: