Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Илиян Казийски: Пожелавам на всички бащи да почувстват това, което чувствам аз!

Go down 
АвторСъобщение
bojotami
Момичето на безкрайността
bojotami


Брой мнения : 620
Age : 29
Registration date : 01.06.2010

Илиян Казийски: Пожелавам на всички бащи да почувстват това, което чувствам аз! Empty
ПисанеЗаглавие: Илиян Казийски: Пожелавам на всички бащи да почувстват това, което чувствам аз!   Илиян Казийски: Пожелавам на всички бащи да почувстват това, което чувствам аз! EmptyВто Дек 21, 2010 1:09 pm

Гигазвездата на българския спорт Матей Казийски наскоро получи поредното си отличие - Спортен Икар за изключителна спортна кариера. Матей нямаше как да присъства на церемонията, тъй като по същото време вече беше в Катар, за да защитава световната си клубна титла с отбора на Трентино БетКлик (Тренто, Италия). Както често му се налага напоследък, баща му Илиян Казийски получи наградата от негово име, след което бе любезен да разговаря с BGvolleyball.com.

- Честита поредна гордост! Сподели с може би десетките хиляди бащи в България, които биха мечтали да са на твоето място, какво е чувството да си баща на волейболист като Матей, който е винаги сред най-добрите в спорта?

- Наистина съм уникално горд със сина си. Пожелавам на всички бащи синовете им да постигнат това, което постига Матей. Но и да не забравят, че Матей постига успехите си с ужасно много труд и лишения. Той просто е работохолик, когато влезе в залата.

- Често ти се налага да получаваш отличия от негово име. Попремина ли ти вече тръпката от това или всеки път е като първия?

- Всеки път е като първи път. Не мога да му деля наградите - тази е важна, тази не е важна. Всеки път преживяването е уникално.

- Матей къде ги държи всичките тези награди?

- Вкъщи си има специална стая за наградите, но май ще трябва вече да се разшири стаята, защото не остана място.

- Според теб, има ли Матей шансове да бъде обявен за Спортист на годината?

- Не, реално погледнато, успехите на борците, които са световни шампиони, и по-специално на Станка Златева, ще я направят Спортист на годината напълно заслужено, защото тя е и световна, и европейска шампионка, и тегли целия ни спорт нагоре...

- Но Матей също е и световен и европейски шампион...

- Да, ама в колективен спорт, а знаете, че индивидуалните спортове винаги имат приоритет.

- Наближават коледните и новогодишните празници. Какво ще пожелаеш на себе си лично, а също и на сина си за новата 2011 година?


- Здраве! Да е здрав и догодина да спечели всички състезания, в които участва и най-вече да стане европейски шампион с нашия национален отбор.

Дано още многооооооо да те радва, Мати!!! lucky lof
Върнете се в началото Go down
 
Илиян Казийски: Пожелавам на всички бащи да почувстват това, което чувствам аз!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: МАТЕЙ КАЗИЙСКИ :: НОВИНИ ЗА МАТЕЙ-
Идете на: