Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей!

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
bojotami
Момичето на безкрайността
bojotami


Брой мнения : 620
Age : 29
Registration date : 01.06.2010

Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей! Empty
ПисанеЗаглавие: Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей!   Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей! EmptyЧет Дек 23, 2010 2:03 pm

Бащата на волейболния ни национал Матей Казийски - Илиан Казийски представляваше сина си на церемонията Спортист на годината. Казийски-старши обаче не бе удовлетворен от седмото място на известния ни волейболист и не скри разочарованието си от позицията му в класацията. Ето неговото мнение за BGvolleyball.com.

„Разочарован съм от седмото място и не го крия. Очаквах много по-голямо признание за Матей в класацията Спортист на годината. Той също е Световен шампион и има много големи успехи, както известните ни спортисти Станка Златева и Михаил Ганев. Още повече, че с отбора си Трентино БетКлик (Тренто) защити световната си клубна титла от миналата година и спечели поредното си голямо отличие в Доха преди два дни. Това за колективните спортове е изключително голямо постижение и заслужава адмирации. Мисля, че след всичките си успешни изяви Матей трябваше да бъде в тройката на България и той напълно го заслужава. Пожелавам му да е жив и здрав и да носи нови успехи на страната ни. Сега ще пътувам при него в Италия, за да наблюдавам Суперкупата между Трентино и Бре Банка Ланути (Кунео). Ще му занеса трофеите - наградата Спортен Икар и статуетката от класацията Спортист на годината да ги види. В къщи стаята, която е за отличията на сина ми вече отесня. Мисля, че време за по-голямо помещение, защото Матей ще печели още трофеи. Поздравявам младежите за спечелената награда в класацията отбор на годината. Тази година имаме два представителя- мъже и младежи, като номер едно в колективните спортове и това говори красноречиво за нивото на волейбола в България. Радвам се, че имаме талантливо младо поколение, което идва отдолу и ще продължи традициите на успехите във волейбола."

Sportal.bg

Аз също съм много разочарована... как Матей ще е чак 7 ми?.. доста по напред трябваше да е, според мен! sad
Върнете се в началото Go down
monilom




Брой мнения : 60
Age : 30
Registration date : 01.10.2010

Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей!   Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей! EmptyЧет Дек 23, 2010 4:27 pm

bojotami написа:



Аз също съм много разочарована... как Матей ще е чак 7 ми?.. доста по напред трябваше да е, според мен! sad
Не си само ти да ти кажа.Това си е чиста подигравка за мен..... Crying or Very sad boi
Върнете се в началото Go down
bojotami
Момичето на безкрайността
bojotami


Брой мнения : 620
Age : 29
Registration date : 01.06.2010

Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей!   Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей! EmptyЧет Дек 23, 2010 5:26 pm

monilom написа:

Не си само ти да ти кажа.Това си е чиста подигравка за мен..... Crying or Very sad boi

Абсолютно!
Върнете се в началото Go down
krissityyy
If only...
krissityyy


Брой мнения : 470
Age : 31
Registration date : 04.09.2010

Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей!   Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей! EmptyЧет Дек 23, 2010 8:05 pm

Ами така си е!!!Трябваше да е поне 2!!! Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей! 369927
Върнете се в началото Go down
Siyana
Фенка на Жеков
Siyana


Брой мнения : 694
Age : 27
Registration date : 27.12.2009

Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей!   Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей! EmptyЧет Дек 23, 2010 8:38 pm

2-ри не знам, но в 3-ката определено трябваше да влезе.
Върнете се в началото Go down
bojotami
Момичето на безкрайността
bojotami


Брой мнения : 620
Age : 29
Registration date : 01.06.2010

Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей!   Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей! EmptyПет Дек 24, 2010 10:54 am

Съгласна съм със Сияна! smile
Върнете се в началото Go down
itety
Sweety_cherry
itety


Брой мнения : 231
Age : 31
Registration date : 12.07.2010

Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей!   Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей! EmptyПет Дек 24, 2010 1:31 pm

Напълно съгласна с вас!!!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей!   Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Илиян Казийски: Разочарован съм от 7-то място на Матей!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: МАТЕЙ КАЗИЙСКИ :: НОВИНИ ЗА МАТЕЙ-
Идете на: