Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Цецо Соколов: Надявам се да играя повече през втория сезон!

Go down 
АвторСъобщение
bojotami
Момичето на безкрайността
bojotami


Брой мнения : 620
Age : 29
Registration date : 01.06.2010

Цецо Соколов: Надявам се да играя повече през втория сезон! Empty
ПисанеЗаглавие: Цецо Соколов: Надявам се да играя повече през втория сезон!   Цецо Соколов: Надявам се да играя повече през втория сезон! EmptyНед Яну 30, 2011 12:04 pm

Волейболният национал и играч на световния и европейски клубен шампион Итас Диатек (Тренто) Цветан Соколов сподели пред клубния сайт на трентинци, че се надява да играе повече през втората част на редовния сезон в италианската Серия А1.

"Физически се чувствам наистина добре и съм щастлив, че мога да предложа надеждна алтернатива на треньора на толкова важния пост какъвто е диагонала. Всеки път когато съм на полето давам най-доброто от себе си, за да се почувства и моето участие. Това е моята работа, но ми се иска да направя повече. Във втората част на редовния сезон се надявам да играя повече, но това ще се случи, ако отборът покаже по-зряла игра от мача в четвъртък. Когато успеем да играем добре на контраатака и на сервис става по-лесно и всеки може да се изяви както стана с мен или със Жигадло", заяви Цецо Соколов.

"В сравнение с 1/4-финалния мач за Купата на Италия със сигурност Монца ще се опита да промени нещо в играта си и да ни затрудни. Очаква повече борба от тогава, но това няма да бъде лошо, защото сега имаме нужда от трудности, за да подобрим нашите слаби места и да се подготвим добре за големите мачове, които ни очакват до края на сезона", коментира българският национал днешния мач на БГ Тренто.

Sportal.bg
Върнете се в началото Go down
 
Цецо Соколов: Надявам се да играя повече през втория сезон!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР :: ИНТЕРВЮТА НА МОМЧЕТАТА-
Идете на: