Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Тодор Алексиев: Искам да спечеля нещо с националния отбор!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
bojotami
Момичето на безкрайността
bojotami


Брой мнения : 620
Age : 29
Registration date : 01.06.2010

Тодор Алексиев: Искам да спечеля нещо с националния отбор! Empty
ПисанеЗаглавие: Тодор Алексиев: Искам да спечеля нещо с националния отбор!   Тодор Алексиев: Искам да спечеля нещо с националния отбор! EmptyПон Апр 11, 2011 8:35 am

Волейболният национал Тодор Алексиев от два дни е в родината, след като приключи клубните си ангажименти с Истанбул ББ. Посрещачът до 18 април ще почива, поддържа самостоятелно форма, преди да започне подготовка с националния ни тим. До две седмици той очаква да разбере дали ще поднови контракта си с турския тим за следващия сезон. С Истанбул ББ той направи отличен редовен сезон, но в плейофите тимът бе елиминиран от Фенербахче.

Тодор Алексиев разкри пред Гонг целта си с България този сезон: "Искам да спечеля нещо!".

Ето още от интервюто на Тород Алексиев за Гонг:
За 2010 и 2011-та с България: Сега преди да ни съберат на подготвителен лагер с националния в София е важна да се отърсиш психически от клубното си първенство в чужбина защото си далеч от семейството, далеч от приятелите. Имаш нужда от малко разведряване и почивка. Аз се отърсих от миналата година с националния ни тим, от седмото место в Световната лига и Световното първенство. Ние сме професионалисти, трябва да ги забравяме тези неща. Отиваш на ново место, ново начало и бързо трябва да забравиш какво е било.

За Радостин Стойчев: Няколко пъти говорих вече с новия ни треньор Радостин Стойчев. Поддържаме връзка и чакаме да разберем каква е програмата. До сега не съм работил с него, но се надявам да работим добре!

Целта с националния ни тим: Не искам да казвам нищо, но искам да спечеля нещо!

За Турция: Турското първенство ми допадна! Тази година дори бе по-силна от гръцкия шампионат. Играят много добри чужденци. Турция има добро първенство. Искрено се надявам това да е моето. В момента не мога да кажа дали ще подновя договора си защото трябва да има среща на борда на директорите ИстанбулББ Беледие,и тогава ще мога да говоря дали ще има оферта към мен. Надявам се в началото на сезона с националния да съм подписал защото, ако подпишеш с клуб в началото на лятото, си по-спокоен с националния отбор и играеш по-освободено.

За клубния сезон: Оценявам сезона си в Турция като добър. Приключихме нормално първенството, след като бяхме елиминирани в плейофите от един много силен противник, който през цялата година нищо не направи. Накрая момчетата от Фенербахче се събраха, играха страхотен волейбол и ни победиха. В началото на шампионата имахме шанс в повечето моменти защото някои от ключовите играчи на отборите на първо, второ и трето място в момента, имаха травми. Затова победихме тези отбори тогава.

Гонг
Върнете се в началото Go down
krissityyy
If only...
krissityyy


Брой мнения : 470
Age : 31
Registration date : 04.09.2010

Тодор Алексиев: Искам да спечеля нещо с националния отбор! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тодор Алексиев: Искам да спечеля нещо с националния отбор!   Тодор Алексиев: Искам да спечеля нещо с националния отбор! EmptyПон Апр 11, 2011 8:39 am

И аз искам!!! Тодор Алексиев: Искам да спечеля нещо с националния отбор! 903325
Върнете се в началото Go down
 
Тодор Алексиев: Искам да спечеля нещо с националния отбор!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР :: ИНТЕРВЮТА НА МОМЧЕТАТА-
Идете на: