Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Боян Йорданов: Надявам се да сме здрави, от там нататък много работа!

Go down 
АвторСъобщение
bojotami
Момичето на безкрайността
bojotami


Брой мнения : 620
Age : 29
Registration date : 01.06.2010

Боян Йорданов: Надявам се да сме здрави, от там нататък много работа! Empty
ПисанеЗаглавие: Боян Йорданов: Надявам се да сме здрави, от там нататък много работа!   Боян Йорданов: Надявам се да сме здрави, от там нататък много работа! EmptyСря Апр 20, 2011 3:21 pm

Волейболният национал Боян Йорданов и играч на гръцкия Панатинайкос (Атина) сподели за BGVolleyball.com впечатленията си от края на сезона и очакванията за тренировъчния процес с националите.

- Доволен ли сте от края на сезона за вашия отбор ?
- Завършихме трети в крайното класиране на гръцкото първенство. Не мога да кажа, че съм доволен. По принцип съм максималист и искам повече. Ситуацията в полуфиналните двубои, при която се получи обрат - и в двата мача водихме с по 2:0 и загубихме съответно с 3:2, не ми дава основание да изпитвам задоволство.

- Какво очаквате от предстоящата подготовка с националния отбор?
- Първо очаквам момчетата да са здрави и го пожелавам това на всички съотборници, а от там нататък много работа.

- Как сте в здравословно отношение? Всичко наред ли е ?
- Благодаря на Господ, чувствам се добре. Тази година не съм изпуснал нито един мач, заради здравословен проблем, дори нито една тренировка. Така че моля се да продължава все така.

Sportal.bg

lof
Върнете се в началото Go down
 
Боян Йорданов: Надявам се да сме здрави, от там нататък много работа!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР :: ИНТЕРВЮТА НА МОМЧЕТАТА-
Идете на: