ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход

Радостин Стойчев: Искаме да спечелим финала, след като загубихме последните два

krissityyy

Брой мнения : 470
Age : 31
Registration date : 04.09.2010

Радостин Стойчев: Искаме да спечелим финала, след като загубихме последните два Empty
ПисанеЗаглавие: Радостин Стойчев: Искаме да спечелим финала, след като загубихме последните два   Радостин Стойчев: Искаме да спечелим финала, след като загубихме последните два EmptyПон Май 09, 2011 6:48 am

Българският наставник на световния и европейски клубен волейболен шампион Итас Диатек (Тренто) Радостин Стойчев заяви след класирането за финала на италианската Серия А1, че много искат да спечелят, след като са загубили. последните два финала.

"Очевидно сме доволни, че след целия път, който извървяхме през този сезон, имаме шансове да спечелим Скудетото. Много искаме да спечелим, защото загубихме последните два финала. Сега можем да излезем на финала добре подготвени и здраво стъпили на земята, защото тази полуфинална серия с Модена ни даде много информация. В първата част на мача днес може би рискувахме прекалено и залагахме на силата преди да разузнаем тактика на съперника. Нуждаехме се от търпение и когато го открихме започнахме да играем по-добре и наложихме играта си. След като загубихме втората част показахме как трябва да се подходи психически в такива случаи. Искам да поздравя Модена и в частност Денис, защото той изигра една невероятна плейофна серия. Съвсем нормално бе нещата да стана много лесни за нас в четвъртия гейм след контузията на Денис", каза Радо Стойчев след победата над Каза (Модена) с 3:1 в решителния пети мач от полуфиналите.

sportal.bg

С контузията на Денис имаха малко късмет,но понякога е нужен късмет в такива трудни мачове!!!Те заслужаваха този късмет!!! Радостин Стойчев: Искаме да спечелим финала, след като загубихме последните два 842901