Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Владо Николов: Спечелихме срещу отбор, който се бори за всяка точка!

Go down 
АвторСъобщение
bojotami
Момичето на безкрайността
bojotami


Брой мнения : 620
Age : 29
Registration date : 01.06.2010

Владо Николов: Спечелихме срещу отбор, който се бори за всяка точка! Empty
ПисанеЗаглавие: Владо Николов: Спечелихме срещу отбор, който се бори за всяка точка!   Владо Николов: Спечелихме срещу отбор, който се бори за всяка точка! EmptyПон Май 30, 2011 7:42 am

"Доволен съм от победата в един труден мач. Имахме своите възходи и падения, но в крайна сметка спечелихме срещу отбор, който се бори за всяка точка. Ние сме на прав, за да постигнем след много работа нашата най-добра игра", заяви капитанът на България Владо Николов след победата, за която реализира 27 точки.

Sportal.bg

Ох, ама вярно.. какви бяха тия два мача?.. аз досега не ги бях виждала германците така да се отбраняват и да правят всичко възможно да вземат точката..просто страхотни бяха на посрещане..а това. че успяхме да ги бием. просто говори много за нас! happy bg
Върнете се в началото Go down
 
Владо Николов: Спечелихме срещу отбор, който се бори за всяка точка!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР :: ИНТЕРВЮТА НА МОМЧЕТАТА-
Идете на: