Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Волейболните национали почиват днес, Матей три дни!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
bojotami
Момичето на безкрайността
bojotami


Брой мнения : 620
Age : 29
Registration date : 01.06.2010

Волейболните национали почиват днес, Матей три дни! Empty
ПисанеЗаглавие: Волейболните национали почиват днес, Матей три дни!   Волейболните национали почиват днес, Матей три дни! EmptyВто Май 31, 2011 6:54 am

Мъжкият ни национален отбор по волейбол получи почивен ден днес, като състезателите бяха разпуснати да излизат извън комплекса на Гранд Хотел Варна, където са настанени. Вчера българите победиха трудно Германия с 3:2 във втория мач от Световната лига, като заслужиха отмора.

"От утре продължаваме на пълни обороти", заяви за BGvolleyball.com капитанът Владо Николов. "Трябва да мислим за двубоите с Япония и да се съсредоточим върху тях. В никакъв случай не трябва да подценяваме съперника. Вече сме се опарвали от подобно подценяване и ще излезем напълно мобилизирани срещу японците", допълни капитанът.

Топреализаторът на тима Матей Казийски обаче ще почива повече, три дни. Играчът на Тренто страда от леки болки в кръста, с които игра в последните мачове. Още при пристигането си в България, Казийски обяви, че ще търсят начини за почивка в движение, като сега времето между първия и втория кръг от Световната лига ще се използват за възстановяването му.

"Чувствам се достатъчно добре за да играя и както виждате го правя", заяви Казийски за BGvolleyball.com. "Но всеки има нужда от почивка. Очевидно не съм в топ форма. Не съм почивал след финалите в Италия. Затова не съм се възстановил напълно. Но това беше нещо, с което бях наясно още от самото начало. От Тренто пристигнах директно във Варна и не е лесно. Но пък това е спорта. Надявам се за мачовете с Япония да съм добре", допълни националът.

Връзкар, хаха!.. напълно заслужена му е почивката и нормално да е по-дълга от на останалите, все пак да не забравяме какво беше в Италия, пък и тия болки в кръста..дано изчезнат след почивката! lof
Върнете се в началото Go down
krissityyy
If only...
krissityyy


Брой мнения : 470
Age : 31
Registration date : 04.09.2010

Волейболните национали почиват днес, Матей три дни! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Волейболните национали почиват днес, Матей три дни!   Волейболните национали почиват днес, Матей три дни! EmptyСъб Юни 04, 2011 1:17 pm

Дано!!! Волейболните национали почиват днес, Матей три дни! 142116 Волейболните национали почиват днес, Матей три дни! 842901 Волейболните национали почиват днес, Матей три дни! 455881
Върнете се в началото Go down
bojotami
Момичето на безкрайността
bojotami


Брой мнения : 620
Age : 29
Registration date : 01.06.2010

Волейболните национали почиват днес, Матей три дни! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Волейболните национали почиват днес, Матей три дни!   Волейболните национали почиват днес, Матей три дни! EmptyВто Юни 07, 2011 5:09 am

Той каза че е по-добре sunnn
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Волейболните национали почиват днес, Матей три дни! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Волейболните национали почиват днес, Матей три дни!   Волейболните национали почиват днес, Матей три дни! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Волейболните национали почиват днес, Матей три дни!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР :: НОВИНИ ЗА ОТБОРА -
Идете на: