ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход

Брой мнения : 470
Age : 31
Registration date : 04.09.2010

България остана 2-ра в Група "В" на Световната лига Empty
ПисанеЗаглавие: България остана 2-ра в Група "В" на Световната лига   България остана 2-ра в Група "В" на Световната лига EmptyПон Юни 20, 2011 8:23 am

Волейболистите от националния отбор на България останаха на 2-ро място в Група "В" на Световната лига след изиграването на двете срещи от 4-ия кръг срещу Германия.

Възпитаниците на селекционера Радостин Стойчев първо допуснаха драматична загуби от Бундестима с 2:3 гейма в първата среща, но снощи се наложиха с 3:1 гейма в Бремен. Така България успя да спечели 4 точки от двата мача и остана на второ място във временното класиране с 13 точки след четири победи и четири загуби и с шансове за класиране на финалите в Полша.

Лидер в класирането е Русия с пълен актив от 24 точки след двете си победи над Япония с по 3:0 гейма. На трето място е Германия с 8 точки, а Япония е 4-та с 3 точки.

В V кръг България приема Япония във Варна. Мачовете са на 25 и 26 юни (събота и неделя) от 18:00 часа, докато "Сборная" ще бъде гост на Германия на 23 и 24 юни (четвъртък и петък) в Берлин.