Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Радо Стойчев: Не съм доволен от играта! Очаквам много повече от Матей

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
krissityyy
If only...
krissityyy


Брой мнения : 470
Age : 31
Registration date : 04.09.2010

Радо Стойчев: Не съм доволен от играта! Очаквам много повече от Матей Empty
ПисанеЗаглавие: Радо Стойчев: Не съм доволен от играта! Очаквам много повече от Матей   Радо Стойчев: Не съм доволен от играта! Очаквам много повече от Матей EmptyСъб Юни 25, 2011 6:33 pm

Селекционерът на националния ни волейболен отбор Радостин Стойчев бе доволен от победата над Япония с 3:0 в Световната лига, но не и от играта на тима, като заяви, че очаква много повече от по-опитните в състава.

"Разбира се, че не съм доволен от играта. Доволен съм от победата, играта не може да се нарече добра, защото сме още много далеч от нивото на добрите отбори. Очаквам много повече от Матей, очаквам да поема много повече отговорности, за да може играта ни да стане много по-постоянна. От там отборът ни изпитва доста затруднения в много звена на играта ни. Най-важното на този етап са победите", коментира Радо Стойчев.

"Как вървим ли? Както виждате Владо е извън състава, за Матей вече споменах, Виктор е с много тежък отит (б.а. възпаление на ухото) и играе на антибиотици от 4 дена. Тренировъчният процес тази седмица бе по-добър спрямо предишните, така че започваме да правим някои нови неща. За съжаление не можахме да ги направим в игра днес. Надявам се утре да успеем да се справим по-добре", каза още българският наставник.

"Категорично утре ще играем отново за победата и трите точки, но това е валидно за всички мачове - играем за победа. Важно е и как играем, но преди всичко победите се броят. В тренировъчния процес съм доволен от всички, защото влагат старание. Още нямаме ниво нито на тренировките, нито на мачовете, но всички се стараят и това е нещо много положително. Младите момчета, които нямат опит понеже не са имали възможност да го наберат още. Стараят се, но е трудно в такъв мач да разчитаме на някой млад, който да влезе и да обърне мача. Те своята роля си я изпълняват, но очаквам повече от по-опитните", продължи Стойчев.

"Не знам дали ще успеем да се класираме за финалите, но със сигурност ще трябва да направим всичко възможно. Само тогава ще сме спокойни. Ако дадем всичко от себе си в оставащите три мача и постигнем добри резултати, тогава ще можем с чиста съвест да изчакаме останалите резултати. Важното е когато се приберем и си легнем да сме доволни от свършената работа през деня", завърши селекционерът

sportal.bg

Доста изисква от Матей,но това е,защото знае какво може Радо Стойчев: Не съм доволен от играта! Очаквам много повече от Матей 910485 Но контузията му пък...още не е отшумяла Радо Стойчев: Не съм доволен от играта! Очаквам много повече от Матей 369927 Дано се възстанови скоро Радо Стойчев: Не съм доволен от играта! Очаквам много повече от Матей 842901
Върнете се в началото Go down
bojotami
Момичето на безкрайността
bojotami


Брой мнения : 620
Age : 29
Registration date : 01.06.2010

Радо Стойчев: Не съм доволен от играта! Очаквам много повече от Матей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радо Стойчев: Не съм доволен от играта! Очаквам много повече от Матей   Радо Стойчев: Не съм доволен от играта! Очаквам много повече от Матей EmptyНед Юни 26, 2011 8:10 am

Когато Радо каже, че е доволен, мисля да направя купон Very Happy нормално е да иска повече от Матей, но трябва и да се има предвид контузията, от която на мен вече ми писна, не ми се мисли какво му е на Мати.. I love you
Върнете се в началото Go down
krissityyy
If only...
krissityyy


Брой мнения : 470
Age : 31
Registration date : 04.09.2010

Радо Стойчев: Не съм доволен от играта! Очаквам много повече от Матей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радо Стойчев: Не съм доволен от играта! Очаквам много повече от Матей   Радо Стойчев: Не съм доволен от играта! Очаквам много повече от Матей EmptyНед Юни 26, 2011 12:42 pm

Надявам се по-скоро да е купона,Танче Радо Стойчев: Не съм доволен от играта! Очаквам много повече от Матей 58194
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Радо Стойчев: Не съм доволен от играта! Очаквам много повече от Матей Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Радо Стойчев: Не съм доволен от играта! Очаквам много повече от Матей   Радо Стойчев: Не съм доволен от играта! Очаквам много повече от Матей Empty

Върнете се в началото Go down
 
Радо Стойчев: Не съм доволен от играта! Очаквам много повече от Матей
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР :: ТРЕНЬОРСКИ ЕКИП-
Идете на: