Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Теодор Тодоров: Преговарям с Тренто и Пиаченца

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
krissityyy
If only...
krissityyy


Брой мнения : 470
Age : 31
Registration date : 04.09.2010

Теодор Тодоров: Преговарям с Тренто и Пиаченца Empty
ПисанеЗаглавие: Теодор Тодоров: Преговарям с Тренто и Пиаченца   Теодор Тодоров: Преговарям с Тренто и Пиаченца EmptyСъб Юни 25, 2011 6:37 pm

Центърът на ЦСКА и националния ни тим по волейбол Теодор Тодоров призна, че води преговори с отборите на Тренто и Пиаченца, като самия той се надява да премине в тима на Тренто. Тодоров говори за Гонг след победата на България с 3:0 над Япония от Световната лига.

"Не беше лесно. Започнахме добре, но после последва отпускане. Доволни сме, подобряваме играта си и това е положително. Подобряваме много блокадата, трябва да допълним в посрещане и сервис. Най-тежкото нещо срещу Япония е защитата. Важното е, че се справихме. Да се надяваме утре да има още повече фенове", коментира Тодоров. "Чувствам се отлично с националната фланелка. Мисля, че всеки един е така. Утре целта е катеогорична победа, както разбира се и срещу Русия".

"Има преговори с Тренто. Има и други отбори - Пичаченца. Трудно е да се каже къде предпочитам, но мисля, че клоня към Тренто", призна центърът на ЦСКА.

sportal.bg
Върнете се в началото Go down
bojotami
Момичето на безкрайността
bojotami


Брой мнения : 620
Age : 29
Registration date : 01.06.2010

Теодор Тодоров: Преговарям с Тренто и Пиаченца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теодор Тодоров: Преговарям с Тренто и Пиаченца   Теодор Тодоров: Преговарям с Тренто и Пиаченца EmptyНед Юни 26, 2011 8:07 am

Аз определено искам да отиде в Тренто..наистина е мноооого добър Теди и заслужава най-доброто, а и да си кажа честно, не ми се иска Тренто да играят срещу него! Very Happy
Върнете се в началото Go down
krissityyy
If only...
krissityyy


Брой мнения : 470
Age : 31
Registration date : 04.09.2010

Теодор Тодоров: Преговарям с Тренто и Пиаченца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теодор Тодоров: Преговарям с Тренто и Пиаченца   Теодор Тодоров: Преговарям с Тренто и Пиаченца EmptyНед Юни 26, 2011 12:40 pm

И аз така Теодор Тодоров: Преговарям с Тренто и Пиаченца 58194
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Теодор Тодоров: Преговарям с Тренто и Пиаченца Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Теодор Тодоров: Преговарям с Тренто и Пиаченца   Теодор Тодоров: Преговарям с Тренто и Пиаченца Empty

Върнете се в началото Go down
 
Теодор Тодоров: Преговарям с Тренто и Пиаченца
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР :: ИНТЕРВЮТА НА МОМЧЕТАТА-
Идете на: