Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Матей Казийски: Тежах на отбора, и аз не знам защо

Go down 
АвторСъобщение
fresh_orange

fresh_orange


Брой мнения : 13
Age : 27
Registration date : 24.07.2011

Матей Казийски: Тежах на отбора, и аз не знам защо Empty
ПисанеЗаглавие: Матей Казийски: Тежах на отбора, и аз не знам защо   Матей Казийски: Тежах на отбора, и аз не знам защо EmptyПон Юли 25, 2011 10:30 pm

Матей Казийски няма да запомни с добро Световната лига през 2011 г. Контузия в кръста не му даде шанс да помогне на България, заради което отборът страдаше. Все пак в последния мач срещу Италия всички видяха Матей такъв, какъвто е в клубния си Тренто – силен, мощен, ефективен. Ето какво каза Казийски при завръщането си в София.

- Какво стана в мача с Аржентина? Уморени ли бяхте след петте гейма с Полша?
- Не беше толкова умората, колкото психологическия фактор. Да загубиш мач, в който водиш 2:1 гейма, не е лесно за преглъщане. Не успяхме да се осъзнаем и това повлия в мача с Аржентина. Започнахме добре, но след това ни натиснаха и се предадохме. Не знам защо стана, но не бива да се повтаря. Беше много тежко, все пак се радвам, че успяхме да се вдигнем за мача с Италия.
- Какво ви казаха италианците, с които играете в Тренто, след като ги победихте?
- Казаха, че сме ги пратили у дома, но това за съжаление не ни послужи за нищо.
- Реално България имаше ли шанс за полуфинал?
- Да, защото нашият отбор може да играе добър волейбол. Ако това бе станало и в трите мача, можеше спокойно да влезем в четворката. Според мен мястото ни беше там, но с резултатите, които направихме, и петото място ни е добре.
- Може би не видяхме най-добрия Казийски в Световната лига?
- Минах през много тежки моменти. Нямам предвид проблемите с кръста, а отделни спадове в играта ми. Имаше моменти, в които бях необходим на отбора и не можах да му помогна. Даже и аз не мога да си обясня причините. Става въпрос за мачовете в Германия и тези с Япония. Страдахме всички, защото аз не можах да си свърша моето.
- След мача с Италия казахте, че сте доволен?
- Да, срещу Италия играх добре, но в първите два мача бях под възможностите си.
Върнете се в началото Go down
 
Матей Казийски: Тежах на отбора, и аз не знам защо
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: МАТЕЙ КАЗИЙСКИ :: ИНТЕРВЮТА НА МАТЕЙ-
Идете на: