Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Матей Казийски: Може да ме ползват като жокер срещу Сърбия

Go down 
АвторСъобщение
fresh_orange

fresh_orange


Брой мнения : 13
Age : 27
Registration date : 24.07.2011

Матей Казийски: Може да ме ползват като жокер срещу Сърбия Empty
ПисанеЗаглавие: Матей Казийски: Може да ме ползват като жокер срещу Сърбия   Матей Казийски: Може да ме ползват като жокер срещу Сърбия EmptyЧет Юли 28, 2011 12:30 pm

"Голям оптимист съм за Европейското първенство! Мечтая за медал и то с по-добър цвят от предишното", сподели пред камерата на Гонг звездата на националния ни отбор по волейбол Матей Казийски.
"Може да ме ползват като жокер за мача със Сърбия", допълни посрещачът в първото си интервю след финалите на Световната лига в Гданск. Капитанът на Тренто снощи направи втората си тренировка в новата зала след като бе на индивидуална подготовка последните 10-тина дни. Матей във вторник се появи на полето със съотборниците си от "А" тима ни, а снощи бе с "Б" отбора. Казийски със сигурност ще зарадва публиката при откриването на "Арена Армеец" в събота.
Ето още какво каза пред Гонг Казийски:
Мечтая и се целя в медал от Европейско първенство! Надявам се с по-добър цвят от миналия път.
Честно казано много кратка бе почивката, но каквото можах, направих. Изкарах тези дни в пълен релакс. Надявам се да има още малко повече почивка, но май май, няма да има. За забавление играх и плажен волейбол. Починах си на море, на плаж, ядене, пиене и спане!
Започвам сега първи тренировки с топка. За сега всичко е наред, гърбът ми е добре. Нещата се движат нормално. Сега ми липсва контактът с топка. Нормално е да не преча на момчетата от "А" отбора, а тези от "Б" отбора не са в пълен състав и им помагам на тях.
Първо се надявам залата да се напълни, защото е голяма и нова, а интересът е приповдигнат. Очаквам в събота залата да е пълна и хората да доидат с желание да гледат. Ние пък ще направим каквото може за едно добро шоу.
Отборът ни е на добро ниво относно настроение, но не знам да физически. Формата ни трябва не сега, а преди Европейското.
Очаквам сърбите да доидат и да покажат една добра игра защото те няма какво нито да печелят, нито да губят. Те идват тук да се забавляват и да си направят една добра тренировка. И двата отбора ще играят за победа, но дали ще успеем да зарадваме публиката е друг въпрос. Гърбич след Световното обяви, че се отказва от националния отбор и нормално да го няма, но не знам дали няма да доиде като някаква друга фигура от ръководството. Всички останали обаче ще са тук. Очаквам в събота да има много емоции!
Относно Европейското - много зависи как ще протече подготовката ни за него. Към този момент аз съм много оптимист! Имаме време и ще се подготвим, за да отидем там готови да играе и покажем по-добро ниво от това на Световната лига. Ще се подготвим и психически и физически, имаме време и за двете неща, и дано се покажем в една добра форма.
За участието ни на турнира във Франция като грешка започна да се говори миналата година след като паднахме от Франция на Световното, че сме си били издали козовете. Честно казано не вярвам, че това допринесе, може да има някакво влияние, но не това бе главната причина да паднем от петлите. А пък и без този мач с тях, успяхме да продължим напред и имахме своя шанс да отидем на 1/4-финалите, че и до 1/2-финалите.
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
KAZIYSKI
I love you I love you hug
Върнете се в началото Go down
 
Матей Казийски: Може да ме ползват като жокер срещу Сърбия
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: МАТЕЙ КАЗИЙСКИ :: ИНТЕРВЮТА НА МАТЕЙ-
Идете на: