Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Цецо Соколов: Искам медал от Европейското първенство

Go down 
АвторСъобщение
fresh_orange

fresh_orange


Брой мнения : 13
Age : 27
Registration date : 24.07.2011

Цецо Соколов: Искам медал от Европейското първенство Empty
ПисанеЗаглавие: Цецо Соколов: Искам медал от Европейското първенство   Цецо Соколов: Искам медал от Европейското първенство EmptyЧет Юли 28, 2011 12:32 pm

"Мечтата ми бе да се видя с майка ми защото със семейството ми не съм 11 месеца от годината. Сбъднах тази си мечка, а сега искам медал от Европейското първенство. Надявам се да вземем отличие и то да е от по-благороден метал от предишното и да сме качим на по-високо стъпало", сподели пред Гонг Цветан Соколов.
Диагоналът тренира наравно с останалите си съотборници в националния ни отбор под ръководството на Радостин Стойчев. След почивката между Световната лига и Евро'2011 в Чехия и Австрия, талантът се е прибрал за кратко до родното село Ресилово при най-близките си, а сега вече с нови сили се готви за шампионата на Стария континент. Соколов пропусна първите занимания в новата зала заради грип, но вече е на 100%, че и с нова визия - по-дълга брада. "Сега плашим противника!", с усмивка коментира новия си имидж 205-сантиметровият играч на Тренто.
Относно предстоящия мач със сърбите в събота при откриването на "Арена Армеец" Цецо каза: "Надявам се и с игра да уплашим Сърбия, не с нещо друго. Надявам се да играем добре. И нека по-силният да победи. Сърбия са отбор от световна класа, не може да се подценява. Вече дори и без Гърбич, който разбрах, че няма да играе вече, имат много класни състезатели. Трябва да влезем на полето мобилизирани и да покажем на какво сме способни. Все пак играем пред собствена публика, в нова зала. Трябва да се докажем!".
Ето какво още сподели Цветан Соколов пред Гонг:
Успях да си почина и психически и физически. В момента се чувствам много добре, готов за работа. Релаксирах първо като отидох на планина и на свеж въздух. След това се прибрах при семейството ми защото имах нужда да се видя с тях. Пред около 11 месеца въобще не ги виждам и сега гледах да бъда максимално дълго време със семейството.
Мечтата ми беше първо да се видя с майка ми защото не се бях виждал с нея от толкова отдавна. Тази ми мечта се сбъдна и много се радвам от това! За любимата баница на баба ми не остана време защото прекарах само два дни вкъщи.
Надявам се да вземем медал от Европейското! Но дано да е от по-благороден медал от последното, на което станахме трети. Надявам се да се качим на по-високото стъпало.
Надявам се феновете да останат удовлетворени от това, което ще видят в събота! Много се радвам, че имат толкова много хора, които ни подкрепят. Надявам де правим феновете щастливи с всеки изминал мач!
Чувствам се много добре. Имахме почивка, от която наистина много се нуждаехме, за да отдъхнем и да излекуваме болежките си. Вече всички сме тук и тренираме. Готвим се за предстоящото Европейско първенство, надяваме се всичко да е наред, да останем без контузии и тренировъчния процес да протече както трябва. Правим това, за да покажем на какво сме способни на Европейското.
При началото на подготовката имах леки стомашни проблеми и през това време свалих 4 килограма. Сега всичко е наред, чувствам се добре и се готвя.
____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
KAZIYSKI
I love you I love you hug
Върнете се в началото Go down
 
Цецо Соколов: Искам медал от Европейското първенство
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР :: ИНТЕРВЮТА НА МОМЧЕТАТА-
Идете на: