ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход

България би Сърбия с 3:1 в първия мач в "Арена Армеец"

Брой мнения : 13
Age : 27
Registration date : 24.07.2011

България би Сърбия с 3:1 в първия мач в "Арена Армеец" Empty
ПисанеЗаглавие: България би Сърбия с 3:1 в първия мач в "Арена Армеец"   България би Сърбия с 3:1 в първия мач в "Арена Армеец" EmptyСъб Юли 30, 2011 6:08 pm

Българският национален отбор по волейбол спечели първия мач в новата зала "Арена Армеец". Възпитаниците на селекционера Радостин Стойчев надиграха Сърбия с 3:1 (25:20, 13:25, 25:23, 25:21) в приятелска среща, играна тази вечер в предпълнената с близио 12 000 зрители зала "Арена Армеец".

Срещата започна равностойно до 5:5, след което Блгария поведе с 8:5 след атака на капитана Владимир Николов и два блокада на разпределителя Андрей Жеков. Сърбите успяха да изравнят при 11:11 и 14:14, но все пак втората пауза дойде при 16:14 за момчетата на Радо Стойчев след атака на Тодор Алексиев и контра на Методи Ананиев. Разликата нарасна до 19:15 след няколко грешки на "плавите", което накара наставника им Игор Колакович да вземе тайм-аут. Българите продължиха със силната си игра и без проблеми спечелиха гейма с 25:20 след грешка от сервис на Милан Рашич.

Волейболистите на Сърбия тръгнаха по-добре вв втория гейм като поведоха с 8:4. Преднината на Западните ни съседи нарасна до 11:5 след нлокада на Милош Терзич, което принуди Радо Стойчев да поиска тайм-аут. При 15:7 за Сърбия в игра за българите се появи младия разпределител на ЦСКА Георги Манчев, който направи своя дебют с националната фланелка. Втората техническа пауза, пък дойде при 16:9 за възпитаниците на Игор Колакович. В крайна сръбските волейболисти спокойно взеха гейма с разгромното 25:13.

И третият гейм започна също силно за "плавите", които дръпнаха бързо с 5:1. При 6:2 в игра се появи и вторият пълен дебюнт в състава - посрещача Тодор Скримов. Първата техническа пауза дойде при 8:5 за Сърбия след мощна атака на Саша Старович. Постепенно България успяха да изравни при 12:12 след аут на Старович и страхотна блокада на Виктор Йосифов. Въпреки усилията на гостите България поведе при 16:15 след две грешки на сърбите, Последва нова грешка на Сърбия и успешна атака на Тодор Скримов - 18:15. Западните ни съседи за пореден път изравниха при 19:19. Прексването, което взе Радо Стойчев, даде ефект и българите поведоха отново при 21:19 след атака на Владо Николов в следствие на страхотно спасяване на Скримов. Българските "трикольорите" успяха да спечелят гейма с 25:23 след сервис в аут на Никола Ковачевич. n1
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Registration date : 02.07.2011

ПисанеЗаглавие: Re: България би Сърбия с 3:1 в първия мач в "Арена Армеец"   България би Сърбия с 3:1 в първия мач в "Арена Армеец" EmptyНед Юли 31, 2011 5:37 pm

Гледах мача по телевизията,бяха страхотни! Много се радвам за победата,дано продължават все така. А отностно залата,страхотна е!
Раllи**
Фенка на Соколов
Раllи**

Брой мнения : 17
Age : 29
Registration date : 27.06.2011

ПисанеЗаглавие: Re: България би Сърбия с 3:1 в първия мач в "Арена Армеец"   България би Сърбия с 3:1 в първия мач в "Арена Армеец" EmptyПон Авг 01, 2011 7:30 pm

Аз бях на мача и самото преживяване беше уникално! Много ме изкефи играта на нашите момчета и даже успях да се добера до Цецо Соколов и Ники Николов!
bojotami
Момичето на безкрайността
bojotami

Брой мнения : 620
Age : 29
Registration date : 01.06.2010

ПисанеЗаглавие: Re: България би Сърбия с 3:1 в първия мач в "Арена Армеец"   България би Сърбия с 3:1 в първия мач в "Арена Армеец" EmptyСря Авг 03, 2011 4:06 pm

да наистина беше супер.. и аз бях на мача, а и да се кажа това ми беше първия мач, и съм много доволна..дано тази зала им носи много късмет на нашите момчета smile
Раllи**
Раllи**

Age : 29

И на мен ми беше първи мач и затова бях така развълнувана! Ти добра ли се до на някого?
bojotami
bojotami

Age : 29

ПисанеЗаглавие: Re: България би Сърбия с 3:1 в първия мач в "Арена Армеец"   България би Сърбия с 3:1 в първия мач в "Арена Армеец" EmptyПет Авг 05, 2011 4:00 pm