Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход

Брой мнения : 64
Age : 27
Registration date : 24.08.2011

Фалстарт за България на Евроволей  Empty
ПисанеЗаглавие: Фалстарт за България на Евроволей    Фалстарт за България на Евроволей  EmptyСъб Сеп 10, 2011 7:52 pm

България започна с фалстарт участието си на европейското първенство по волейбол за мъже в Австрия и Чехия, след като падна от Словакия с 2:3 (24:26, 25:27, 26:24, 25:19, 15:17) в първия си мач от Група D, който се игра в зала "О2 Арена" в Прага.

Възпитаниците на Радостин Стойчев допуснаха да им бъде поведено с 0:2, след което изравниха до 2:2 гейма. В тайбрека Владо Николов, Матей Казийски и компания имаха на 3 пъти възможност да спечелят мача при 14:12, 14:13 и 15:14, но не се възползваха. Словакия затвори срещата си още при първия си мачбол и спечели тайбрека със 17:15 след атака на Лукаш Дивис и мача с 3:2 гейма.

От доста време не бях гледала толкова " инфарктен " мач .. Видя се , че наште са по-добрият отбор , въпреки това в началото играха доста колебливо. Явно напрежението им се е отразило .. След мача се начетох на какви ли не критики от " разбирачи " .. Все ще се намерят такива , само да критикуват .. То не беше Алексиев , Жеков , Владо .. кой ли не .. Ние сме един народ , един отбор .. Паднали , били , трябва да подкрепяме момчетата , те го заслужават и неведнъж са го доказвали .. Днес също го направиха , от 3тия гейм до края на мача играха като един и показаха какво могат . Аз вярвам в тях и им пожелавам от сега нататък само победи ! Успех smile
Върнете се в началото Go down
Rossita

Rossita

Брой мнения : 41
Age : 24
Registration date : 02.07.2011

ПисанеЗаглавие: Re: Фалстарт за България на Евроволей    Фалстарт за България на Евроволей  EmptyНед Сеп 11, 2011 7:50 am

Мачът беше доста интересен. Да изравниш до 2:2 гейма, когато губиш с 2:0 - си е направо геройство, достойно за похвала! Взехме 1 точка, която може да се окаже много важна, всъщност. Важното е, че в 3тия и 4тия гейм се нахъсахме и играхме страхотно! Все още съм оптимистка за по-нататъшните мачове.
А за тези, които плюха до безобразие отбора след тази загуба - Лесно е да подкрепяш отбор, който печели. Трудно е да го подкрепяш и да си плътно зад него дори когато губи. Успех, момчета! Вярвам, че днес ще разбием поляците.

Registration date : 12.07.2010

Напълно съм съгласна с теб,когато побеждават са гордостта на България,а когато губят са издънки :Х Аз съм сигурна,че ще победят Полша днес!!!Успех български юнаци!!!!! bg
krissityyy
If only...
krissityyy

Брой мнения : 470
Age : 31
Registration date : 04.09.2010

ПисанеЗаглавие: Re: Фалстарт за България на Евроволей    Фалстарт за България на Евроволей  EmptyНед Сеп 11, 2011 1:25 pm

itety написа:
Напълно съм съгласна с теб,когато побеждават са гордостта на България,а когато губят са издънки :Х Аз съм сигурна,че ще победят Полша днес!!!Успех български юнаци!!!!! Фалстарт за България на Евроволей  847575

Напълно съм съгласна с теб,Ита!За съжаление така наречените "фенове" са готови да ги оплюят дори при една загуба,която в крайна сметка не беше с 0:3 :Х Те се бориха докрай,не се отказаха,въпреки че губеха с 0:2Фалстарт за България на Евроволей  159724 Аз също вярвам в тях и знам,че ще победят Полша,както и ГерманияФалстарт за България на Евроволей  455881 В 3 и 4 гейм вчера показа какво могат и защо са на Европейско,знам,че днес от началото до края ще играят по този начин!!!Фалстарт за България на Евроволей  455881 Успех,момчета!!!Знам,че ще се справитеФалстарт за България на Евроволей  842901 Фалстарт за България на Евроволей  142116 Фалстарт за България на Евроволей  847575