Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
krissityyy
If only...
krissityyy


Брой мнения : 470
Age : 31
Registration date : 04.09.2010

Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи Empty
ПисанеЗаглавие: Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи   Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи EmptyВто Сеп 13, 2011 6:46 pm

Националният отбор на България в момента провежда първата си волейболна тренировка в зала KV Arena в чешкия СПА курорт Карлови Вари. Заниятието започна точно в 18,00 часа българско време и ще продължи 90 минути. Съоръжението KV Arena е предназначето най-вече за хокей и нашите са изправени пред нетипичното за тях осветление, към което естонците вече са привикнали заради мачовете от груповата фаза, които са изиграли в залата. "Най-важното нещо е да победим утре, няма да допуснем подценяване", заяви преди началото на тренировката старши треньорът Радостин Стойчев.

По време на заниманието не остана незабелязана и рекламата на Руската Волейболна Федерация, които се оказаха официален спонсор на Евро 2011. Както е известно, при победа в следващия мач над Естония, "трикольорите" ще мерят сили именно с руснаците в четвъртфиналите на състезанието.



sportal.bg



Това вече е прекалено....писна ми от всички тези нечестни игри-то не бяха сметки(не само на това Европейско),то не беше помагане на бразилците,защото са шампиони(постоянно го правят),то не беше помагане на поляците на финалите на Световната лига,а сега и това-Русия-официален спонсор на Европейското....откъде накъде??????????Писна ми от всичките тези неща и после пак ще има,които ще кажат "Ама вие не можете да играете",е как ще можем като постоянно сме ощетявани?????:ХХХХХХХХ Въпреки това се надявам да успеемНационалите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи 455881 Да не даваме никакви шансове на съдиите да ни "режат"Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи 842901 Давайте,момчетаНационалите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи 159724 Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи 855792 Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи 847575Покажете на всички,че дори с пари не могат да ви бият!!!Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи 842901
Върнете се в началото Go down
Dessy

Dessy


Брой мнения : 64
Age : 27
Registration date : 24.08.2011

Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи   Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи EmptyВто Сеп 13, 2011 8:37 pm

Ей от това ме е било винаги най-много яд .. Че понякога не печели най-добрият , а този който е по " привилегирован " .. Не веднъж сме били ощетявани и защо ?! Защото не сме били домакини , или защото не сме спонсори .. Хаха смешно е .. Силно обаче се надявам в следващите мачове да не видя съдийско пристрастие ..
Върнете се в началото Go down
krissityyy
If only...
krissityyy


Брой мнения : 470
Age : 31
Registration date : 04.09.2010

Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи   Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи EmptyСря Сеп 14, 2011 6:35 am

И аз много се надявам...
Върнете се в началото Go down
Rossita

Rossita


Брой мнения : 41
Age : 24
Registration date : 02.07.2011

Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи   Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи EmptyСря Сеп 14, 2011 7:57 am

Подкрепям казаното до тук.. сега пак очаквам да стане така - ние ще сме ощетените (както в повечето случаи), а тези, които нямат нашия потенциал и не са се трудили толкова, колкото българския отбор - ще оберат и медали и купи и всичко.
Върнете се в началото Go down
itety
Sweety_cherry
itety


Брой мнения : 231
Age : 31
Registration date : 12.07.2010

Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи   Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи EmptyСря Сеп 14, 2011 9:25 am

Просто незнам какво да кажа :Х Интересно ми е защо тази руска реклама се появи след като стана ясно,че Русия ще играят срещу България... :Х Толкова ли ги е страх от момчетата?Отговорът е ясен....
Сигурна съм,че момчетата ще се справят,защото България е побеждавала не един път отбора на Русия!!!
Успех за днешния мач с Естония!!! lucky hug I love you lof
Върнете се в началото Go down
krissityyy
If only...
krissityyy


Брой мнения : 470
Age : 31
Registration date : 04.09.2010

Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи   Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи EmptyСря Сеп 14, 2011 11:00 am

itety написа:
Просто незнам какво да кажа :Х Интересно ми е защо тази руска реклама се появи след като стана ясно,че Русия ще играят срещу България... :Х Толкова ли ги е страх от момчетата?Отговорът е ясен....
Сигурна съм,че момчетата ще се справят,защото България е побеждавала не един път отбора на Русия!!!
Успех за днешния мач с Естония!!! Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи 455881 Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи 142116 Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи 855792 Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи 842901



Напълно съм съгласна,ИтаНационалите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи 910485 Очевидно се страхуват,така и трябва!!!Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи 842901 И аз съм сигурна,че ще се справят и с Естония,и с Русия!!!Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи 455881 Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи 159724 Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи 847575
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи   Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи Empty

Върнете се в началото Go down
 
Националите с първа тренировка в KV Arena - особена руска реклама се наби на очи
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР :: ЕВРОПЕЙСКО 2011 -
Идете на: