Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Матей Казийски: Продължавам да отстоявям позицията си

Go down 
АвторСъобщение
vikito930

vikito930


Брой мнения : 27
Age : 32
Registration date : 26.08.2008

Матей Казийски: Продължавам да отстоявям позицията си Empty
ПисанеЗаглавие: Матей Казийски: Продължавам да отстоявям позицията си   Матей Казийски: Продължавам да отстоявям позицията си EmptyСря Юли 25, 2012 8:51 pm

Звездата на българския волейбол Матей Казийски, който напусна националния ни отбор изгледа на живо срещата от European Basketball Tour 2012 между съставите на България и Полша, която нашите загубиха със 69:75 в "Арена Армеец". След това Казийски коментира пред телевизия TV7, че Продължава да отстоявя позицията си.

"Да, успях да си почина. Имам още малко време за почивка преди да започна подготовка с клубния ми отбор, така че се възползвам максимално. От много дълго време не беше ме случвало. При всички положения ще ми липсва това, че не съм на Олимпиадата. Естествено е, но ще гледам с интерес и ще стискам палци за нашите момчета. И аз "имам пеперуди в стомаха" като пред Олимпиада. Смятам, че решението ми НЕ беше, АМИ Е правилно, но продължавам да отстоявям това, което смятам, че е правилно. Нещата трябва да се променят по един или друг начин, защото така не може да продължава. Не знам, но се надявам силно каузата ни да успее", коментира Казийски.
източник: sportal.bg
Върнете се в началото Go down
 
Матей Казийски: Продължавам да отстоявям позицията си
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР :: ИНТЕРВЮТА НА МОМЧЕТАТА-
Идете на: