Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Интересно

Go down 
+2
scorpio
sexy_ladi
6 posters
АвторСъобщение
sexy_ladi
МАНИАЧКАТА
МАНИАЧКАТА
sexy_ladi


Брой мнения : 434
Age : 40
Registration date : 15.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Интересно   Интересно EmptyЧет Сеп 11, 2008 2:22 pm

Мис “Волейбол” Марина Антонова стана звезда в Survivor

Мис “Волейбол” от Купата на България през 2005 година плевенчанката Марина Антонова стана звезда в "Survivor: Островите на перлите", разкри проучване на Sportal.bg.
19-годишната разпределителка и капитанка на плевенския Спартак 96 бе сред най-атрактивните участници в третото издание на риалити шоуто.
Нелегален емигрант в Испания, ловец на вълци в Монголия, мис “Волейбол” – Марина Антонова и филмов режисьор са част от участниците в "Survivor: Островите на перлите".
За наградата от 250 хиляди лева в "Survivor: Островите на перлите" ще се борят охранител, културист, шампионка по плуване, волейболистка, бивш шампион по бокс, шампион по самбо и джудо, жена, чиято професия е кадрови войник, психолог, инструктор по екстремни спортове, месар, актриса и др. Битката за оцеляване стартира на 24 септември от 20.00 часа по bTV. Сред оцеляващите има и професионален войник, който е прекарал известно време във Френския легион, а няколко години преди това е бил ловец на вълци в Монголия. Най-възрастният сървайвър е на 52 години, а най-младият - на 18. Тази година близо 70% от участниците в шоуто са на възраст над 25 години. Един от оцеляващите прекара по-голямата част от времето си на острова абсолютно гол, въпреки забележките на съплеменниците си. Нито коментарите на останалите, нито непрестанните дъждове и силни ветрове не успяха да уплашат оцеляващия и той продължи да се разхожда както майка го е родила до края на престоя си в шоуто.
Върнете се в началото Go down
http://eli4ka.mondozoo.com
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyВто Май 05, 2009 11:59 am

Националките с маски против грип
Волейболистките от националния отбор заминаха за Доминиканската република със специални маски, които да ги предпазват от вируси и по-специално от смъртоносния свински грип. Избраничките на сръбския селекционер Драган Нешич заминаха за втория по големина aнтилски остров вчера с полет през Париж.
Контролите в Санто Доминго са част от подготовката за предстоящите световни квалификации в Габрово (13-17 май) и пилотното издание на европейската лига, която започва на 23 май. За да е сигурен, че 12-те му състезателки ще останат здрави, Нешич донесе от Белград и антисептичен гел, с който момичетата ще дезинфектират ръцете си. Водач на групата е президентът на федерацията Данчо Лазаров, пътува и първият му заместник Иван Тодоров-Сенатора.
Върнете се в началото Go down
fenka_bobi
PR-ката на Бобо и лудата фенка на Бербо и Ноле!
PR-ката на Бобо и лудата фенка на Бербо и Ноле!
fenka_bobi


Брой мнения : 1564
Age : 35
Registration date : 27.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyВто Май 05, 2009 12:59 pm

Дано всички се върнат живи и здрави само!!
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyВто Май 05, 2009 4:03 pm

да,това е най-важното... lucky
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyЧет Юли 09, 2009 2:12 pm

Наставникът на ЦСКА ще мине под венчилото в неделя

Старши-треньорът на женския волейболен отбор на ЦСКА Атанас Петров ще скъса с ергенския живот този уикенд. На 12 юли младият специалист ще се ожени за дългогодишната си приятелка Инна Добрева, бивша волейболистка на "червените". Щастливата двойка, която ще мине под венчилото в неделя, очаква дете.
Атанас Петров е начело на женския отбор на ЦСКА от 2004 година насам.
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyСъб Авг 01, 2009 4:28 pm

31.07

Драган Нешич удари 39

Селекционерът на женския национален отбор по волейбол на България Драган Нешич днес навърши 39 години.
Екипът на Sportal.bg пожелава на г-н Нешич много здраве, семейно щастие, да изведе националния отбор до титлата от Евроволей 2009 в Полша и много успехи с италианския Йези през следващия сезон.

Ева Янева чукна 24

Волейболистка №1 на България за 2008 година Ева Янева днес навършва 24 години.
Екипът на Sportal.bg пожелава на Ева много здраве, щастие, да спечели с националния отбор титлата от Евроволей 2009 в Полша и поредна титла с френския Кан през следващия сезон.

Да са живи и здрави и двамата,защото това е най-важното..Да продължават да ни радват и да са по върховете на световния волейбол! 4rd2
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyСъб Авг 01, 2009 6:46 pm

живи и здрави, много успехи и щастие lucky
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyСря Авг 19, 2009 6:53 pm

Национален отбор вместо Левски-Сиконко в Европа


Нестандартна рокада е замислила волейболната федерация - вместо женския "Левски Сиконко" в европейския турнир "Чалъндж къп" да играе девическият национален отбор до 19 г. Младите волейболистки записаха историческо 4-то място на световното в Мексико през юли. Първият мач на тима, който ще се състезава от името на “сините”, ще е срещу финландския "Ориведен Понистус" в средата на октомври.
Проектът обаче все още е на идейно ниво, като се чака съгласието на клубовете. Ако планът се осъществи, отборът ще се готви в Казанлък. Очаква се да отсъства само играещата в Италия Елица Василева.
Подобен експеримент бе направен през сезон 2003/2004 г. в "Топ тиймс къп". Тогава волейболистките на "Левски" и ЦСКА се обединиха в един отбор под името "София".
Все още не са ясни бройката и формата на родното женско първенство. При мъжете вероятно 14 клуба ще бъдат разделени в две групи.
Върнете се в началото Go down
matei_fenka
Вечната фенка на Матей
Вечната фенка на Матей
matei_fenka


Брой мнения : 1764
Age : 28
Registration date : 01.08.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyЧет Авг 20, 2009 9:22 am

Успех им желая на нашите.Щом така са предценили,явно е по-добре.Едно момиче от клуба ми играе в национала като либеро и съм сигурна,че този турнир е голямо вълнение не само за нея,а и за останалите й съотборнички smile
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyЧет Авг 20, 2009 11:24 am

Димо Тонев кани поп при жените

Свещеник от Самоков направи водосвет за здраве и късмет на женския национален отбор по волейбол. Той дойде в хотела "Свети Георги" на Боровец по покана на собственика Димо Тонев и на сръбския треньор Драган Нешич.
В понеделник момичетата заминават на подготвителен лагер във Варна, а от 2 септември гостуват на Хърватия в Пореч. Контролите са част от подготовката за европейското в Полша от 22 септември.
Върнете се в началото Go down
videto
Just meee
Just meee
videto


Брой мнения : 3707
Age : 29
Registration date : 19.08.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyПет Авг 21, 2009 12:58 pm

Ева Янева: Конете са голямата ми любов

Извън волейбола звездата на националния отбор Ева Янева има една голяма страст - конете. "Конете са моята голяма любов. Тези животни много разтоварват и винаги когато имам свободно време, ходя да яздя" - споделя красавицата в интервю за Вяра Кръстева от БНТ1.

Ева обича животните и в тяхната компания се чувства отлично. 24-годишната брюнетка се радва на голям интерес от мъжете, но не се интересува особено от тяхното мнение. Твърди, че все още не е открила мъжа на живота си. "Трябва да е много търпелив", не крие изискванията си Ева. Нападателката на Кан (Фр) не се интересува от политика, защото през по-голямата част на годината е в чужбина, но е фен на министър-председателя Бойко Борисов. Когато не тренира, Ева обича да гледа телевизия, слуша музика или чете книга. Другият начин да се разтоварва е любимият й племенник Самуил, който скоро ще стане на 3 годинки. За него Янева споделя: "Той е моята душичка, и двамата сме една зодия - лъвчета, и много добре се разбираме".

- Ева, с какво допринесе спортът за изграждането на вашия характер?
- Благодарение на спорта ставаш корав, защото се сблъскваш с много трудности. Определено се чувствам много по-силна за годините си, отколкото щях да бъда без спорта.

- Къде губите по-лесно - на терена или в живота?
- В живота. Въпреки че всяка загуба те учи на нещо ново, не може всичко да ти върви по вода. Винаги се налага да се бориш.

- Коя е най-сладката ви победа?
- Класирането на финал на Шампионската лига с Кан. Спомням си, че след тази вечер не можах да си затворя очите от вълнение, спах два часа, адреналинът ми беше много висок. Това беше един от най-незабравимите моменти в живота ми, както и на другия ден загубата. За 24 часа емоциите ми дойдоха в повече.

- А в живота какво преследвате?
- И там искам да съм победител. Предпочитам да ми е интересно, лесно постигнатото не ми е сладко. Все още се стремя към нещо голямо в живота.

- Кое надделя, когато избрахте волейбола?
- Започнах на 11-годишна възраст, съвсем случайно, тъй като преди това опитах различни спортове. Изборът бе повече на родителите ми. Като видяха, че още от малка тръгнах да раста нависоко, решиха, че трябва да се занимавам с волейбол или баскетбол. Винаги съм имала състезателен дух, а волейболът беше избор на майка ми.

- Доволна ли сте от посоката, която ви даде?
- Когато правя нещо, го правя докрай. Хвърлих се във волейбола с цялото си сърце и не смятам, че има нещо, за което да съжалявам.

- Какво друго сте тренирали?
- Преди това се занимавах с конна езда и ски. Баща ми е ски скачач и всички в семейството сме скиори, а пък любовта по конете беше съвсем случайна.

- Как се озовахте в Кан?
- Преди Кан имах договор с отбор в Русия. Когато приключи, един български мениджър ме потърси с предложението за Кан, а това за мен беше голяма мечта. Първоначално подписах за две години, но ето че вече пети сезон съм там.

- Спечелихте четири титли на Франция, това удовлетворява ли ви, или гоните по-високи цели?
- Засега това ме удовлетворява, но определено има още върхове за покоряване. Първата година загубихме Шампионската лига, много се надявах на златен медал, но не успяхме. Това е едно от нещата, които съм си поставила като цел.

- Как ви приемат французите?
- Това са изключително усмихнати и приветливи хора, надявам се да се задържа по-дълго там.

- И все пак къде бихте искали да играете след Кан?

- Иска ми се нещо по-различно, по-екзотично. Бих се насочила към Япония или Корея. В последните години първенствата там се развиха, така че има с какво да задоволя спортния си глад.

- От европейското първенство в Полша през септември какво очаквате?
- Един медал много би ме зарадвал. Въпреки успехите с клубния ми отбор чувството е много по-различно, когато спечелиш нещо с националния отбор и го правиш за България.

"7 дни спорт"
[i]
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyПет Авг 21, 2009 6:12 pm

страхотна.. lof
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyПет Авг 21, 2009 6:25 pm

ех,колко е искренаааа.... lof
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyНед Авг 23, 2009 6:19 pm

Волейболистките на Бразилия спечелиха финалите на Гран при за рекорден 8-ми път

Бразилия спечели за рекордния осми път турнира за Гран при по волейбол за жени, побеждавайки в последния си мач Япония с 3:1 (25:21, 25:27, 25:19,25:19).
Бразилските волейболистки, които са олимпийски шампионки от Пекин 2008, на турнира за Гран при в Токио спечелиха и петте си мача и с пълен актив от 10 точки заеха първото място, следвани от Русия - 9 точки, Германия - 7 точки, и др.
Върнете се в началото Go down
videto
Just meee
Just meee
videto


Брой мнения : 3707
Age : 29
Registration date : 19.08.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyНед Авг 23, 2009 6:27 pm

Не мисля,че е изненада те са си силнички.
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyПон Авг 31, 2009 10:25 am

Кмет ухажва волейболистките


Флирт с женския национален отбор по волейбол започна кметът на Каварна Цонко Цонев. Той покани на вечеря момичетата на Драган Нешич, а после им предложи да ползват безвъзмездно залата в Каварна. В момента националките са на лагер в Грандхотел Варна и тренират в Двореца на културата и спорта.
- Каварна се превръща в люлка на спорта, но не всичко е футбол - коментира за "7 дни спорт" Цонев. - Поканата не е толкова за официалната вечеря, а за да се видим с Драган Нешич и да обсъдим възможността националният отбор да се готви в Каварна. Не всичко в този живот е пари. Ако Нешич одобри базата, ще я дадем на момичетата да я ползват безвъзмездно колкото си искат. За нас ще бъде гордост да помогнем на тима в такъв важен момент. Смятам, че ще постигнем консенсус и националките ще дойдат в Каварна.
Вчера в Каварна завърши международен турнир по волейбол за жени. Късно снощи златото си оспорваха Нинчанка (Беларус) и Заречие (Одинцово) от Московска област. Останалите участници са: Динамо Янтар (Калининград, Рус), Северодончанка (Украйна), Динамо (Казан) и българският Спортен Интерком груп (Вн). Повече от 500 зрители аплодираха изявите на волейболистките и коментираха, че някои от момичетата съвсем спокойно могат да спечелят и конкурси за красота.

Камен Станчев, "7 дни спорт"
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyСря Окт 28, 2009 8:26 am

Уникален световен рекорд във волейбола! Руски отбор спечели гейм с 25:0

Неофициален световен рекорд във волейбола бе поставен в шампионата на Русия за жени в мач от Висшата лига „А”, в който един отбор спечели гейм с резултат 25:0!

Става въпрос за мача Хара Морин (Улан-Уде) – Забайкалка (Чита), който приключи с абсолютен световен рекорд – 25:0.

Отборът на Хара Морин спечели мача от 3-ия кръг с резултат 3:0 (25:12, 25:0, 25:16)!
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyСря Окт 28, 2009 10:18 am

Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
videto
Just meee
Just meee
videto


Брой мнения : 3707
Age : 29
Registration date : 19.08.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyСря Окт 28, 2009 6:18 pm

Very Happy Е тва е резултат Very Happy
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyСря Юни 02, 2010 6:32 pm

Матура шашардиса националка

17-годишната волейболна звезда Добрияна Рабаджиева се видя в чудо, след като изпусна матурата си и не можа да завърши училище. Заради европейската квалификация в Португалия миналата седмица посрещачката от ЦСКА не се яви на важния изпит. На всичко отгоре талантливата националка от Разлог изпусна и абитуриентския си бал, но й остана утехата, че отборът се класира за европейското първенство в Сърбия и Италия догодина.

Рабаджиева смятала, че ръководството в спортното училище "Ген. Владимир Стойчев" ще насрочи извънредна дата за матура специално заради нея. Това обаче не може да стане, тъй като Министерството на образованието спуска дата за поправка наесен. Така плановете на Добрияна да се яви на кандидатстудентски изпити в Националната спортна академия пропадат, тъй като трябва да представи диплома за завършено средно образование. Без матура диплома няма.
Сега ръководството на волейболната федерация обмисля как да помогне на Доби, която е без вина виновна. Обсъжда се вариант федерацията да помоли с официално писмо академичното ръководство на НСА за компромис - да допусне Рабаджиева до изпит, а тя да представи дипломата си с малко закъснение.
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно EmptyСря Юни 02, 2010 7:03 pm

Много гадно.. спортът изисква многооооооо жертви..
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
Sponsored content





Интересно Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интересно   Интересно Empty

Върнете се в началото Go down
 
Интересно
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР :: ЖЕНСКИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР-
Идете на: