Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Други

Go down 
+13
fenka_bobi
KaTuTy92
Love_Volley
scorpio
adit0
miss_clever
MoNcHeTo
(((: Ваня :)))
videto
jan4eto_sf
LiLityyy
Силвия*
sexy_ladi
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Други - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други   Други - Page 2 EmptyПет Дек 26, 2008 8:05 pm

ПРАЗНИЧЕН БЛИЦ С…РУМИ, СТАНКА И ИЛИАНА
Други - Page 2 00149409
Изтичат последните дни от годината. Дни, през които всеки остава насаме със себе си и си прави равносметка за изминалите 365 дни... Отчитаме хубавото и лошото, свършеното и несвършено и с надежда поглеждаме към новата година като очакваме тя да ни се усмихне и да ни донесе здраве, любов и сбъднати мечти.
В навечерието на празниците ние си пожелахме да разберем каква е била 2008 година за едни от най-Големите спортисти на България. Какво е най-хубавото нещо, което им се е случило, какво все пак не са успели да свършат, къде и с кого ще празнуват и какво пожелават на Вас, читателите на Sportal.bg..., разберете от нашите празнични блиц интервюта!
В понеделник стартирахме с трима от най-големите мъжкари в родния спорт - Пламен Константинов, Йордан Йовчев и Георги Иванов-Гонзо. Днес Ви поднасяме пожеланията на три от най-добрите български спортистки, три от най-силните представителки на нежния пол. Жената, която покори олимпийския връх и накара всички българи да нaстръхнат от гордост и вълнение, спортист №1 на България за 2008 година - Румяна Нейкова, спортистката, която преборва всеки, който й се изпречи на пътя, жената заела второто място в класацията за най-добър спортист на годината - Станка Златева и златното момиче, което по безапелационен начин напомни за себе си, за своята сила и спортен хъс, жената преживяла своя "ренесанс" в шоуто "Денсинг Старс" - Илиана Раева...специално за Sportal.bg...
Други - Page 2 88855544
РУМЯНА НЕЙКОВА: НА ЧИТАТЕЛИТЕ ПОЖЕЛАВАМ ДА БЪДАТ ЗДРАВИ И ВИНАГИ ДА НАМИРАТ ПО НЕЩИЧКО ЗА СЕБЕ СИ В SPORTAL, А НА ВАС - ВИНАГИ ДА СТЕ АКТУАЛНИ
1. Каква година изпращате?
- Една от най-силните години както за мен, така и за моето семейство. То винаги е било част от моите успехи, тъй като по една или друга причина всички сме свързани със спорта.
2. Кое е най-хубавото нещо, което ви се случи през 2008 година?
- Дългоочакваният златен медал от Олимпийските игри.
3. Какво не успяхте да свършите през тази година?
- Хубавите неща, които се случиха около мен засенчват това, което не успях да свърша, но със сигурност има такова. Важното обаче е, че тези хубави неща компенсират несвършеното.
4. Какво спирате или започвате да правите от 1-ви януари 2009 година?
- Както всяка една година така и тази, всичко, което си правим до ден днешен ще започне наново. Няма да има нещо различно.
5. Какво си подарихте за Коледа?
- Най-големият ми подарък е една голяма почивка, която чакам много дълго време.
6. Как отпразнувахте Бъдни вечер и Коледа и къде ще бъдете на Нова година?
- Бъдни вечер и Коледа ги отпразнувахме вкъщи, а за Нова година все още не знам. Може би ще отидем на Белмекен или на Боровец, но със сигурност няма да сме си вкъщи.
7. Ние ви пожелаваме здраве и сбъднати мечти, а Вие на нас...?
- Да бъдете живи и здрави. Това са пожелания, без които не може. Освен това на вашите читатели им пожелавам винаги да намират по нещичко за себе си в Sportal.bg. За да има обаче за всекиго по нещичко, пожелавам на всички в Sportal, хората, които се грижат за това, което ние четем, то винаги да бъде актуално, точно отразено и много професионално.
Други - Page 2 2556677
СТАНКА ЗЛАТЕВА: БЪДЕТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ, А ОТ ТАМ НАТАТЪК КАКВОТО ИСКАТЕ ЩЕ ВИ СЕ СЛУЧИ
1. Каква година изпращате?
- Много хубава.
2. Кое е най-хубавото нещо, което ви се случи през 2008 година?
- Случиха ми се много хубави неща, особено в спорта. Спечелих три медала!
3. Какво не успяхте да свършите през тази година?
- Аз си имам календар, направен график, а нещата, които мога да ги оправя извън спорта, гледам да ги оправям, за да не остава нищо несвършено.
4. Какво спирате или започвате да правите от 1-ви януари 2009 година?
При мен се знае. Аз няма какво да променям, продължавам си със спорта.
5. Какво си подарихте за Коледа?
- Все още не съм си направила подарък.
6. Как отпразнувахте Бъдни вечер и Коледа?
- Прибрах се при майка ми и празнувахме там.
7. Ние ви пожелаваме здраве и сбъднати мечти, а Вие на нас...?
- На вас и на вашите читатели пожелавам да сте живи и здрави, а от там нататък каквото искате ще ви се случи.
Други - Page 2 410
ИЛИАНА РАЕВА: СТАНЕ ЛИ ВИ ПО-ТЕЖКО В ЖИВОТА, ПУСНЕТЕ СИ МУЗИКА И ТАНЦУВАЙТЕ!
1. Каква година изпращате?
- Една безкрайно емоционална година, с много положителни емоции. Беше много здрава и успешна година. Всичко в семейството ми беше добре, което е най-важното, а и в професионално отношение нещата бяха наред. Освен това преживях и един истински ренесанс благодарение на „Денсинг Старс".
2. Кое е най-хубавото нещо, което ви се случи през 2008 година?
- През тази година „Денсинг Старс" наистина е най-хубавото нещо, което ми се случи. Беше някаква приказка, някаква абсолютна фантазия, както казах дар Божий. Наистина това беше един подарък от съдбата за мен.
3. Какво не успяхте да свършите през тази година?
- Не мога да кажа, че е останало нещо, което не съм свършила. Винаги има, но смятам, че по-скоро съм свършила повече неща, отколкото не съм.
4. Какво спирате или започвате да правите от 1-ви януари 2009 година?
- Ще спра да ям така както ядях преди "Денсинг старс", няма да спра да танцувам и ще започна много сериозна работа в залата по художествена гимнастика.
5. Какво си подарихте за Коледа?

- Страхотни мигове със семейството ми.
6. Как отпразнувахте Бъдни вечер и Коледа?
- По традиция Бъдни вечер абсолютно винаги я празнуваме четиримата вкъщи като спазваме всички традиции. Аз прекадявам цялата къща с тамян, на масата присъстват всички гозби, които трябва да са там, а малката ни дъщеря казва молитвата и тогава сядаме да вечеряме. Това е един фантастичен празник, който всяка година го празнуваме по един и същи начин. На Коледа вече 20 години празнуваме с една огромна компания. Сутринта по традиция си правим гръцка Коледа в един наш приятел, а вечерта сме в актрисата Анета Сотирова, където си правим Коледа със специална томбола и си разменяме подаръци. Голяма компания сме и всеки път караме по този начин.
7. Ние ви пожелаваме здраве и сбъднати мечти, а Вие на нас...?
- Наистина най-важното е да сме здрави и аз ви го пожелавам от сърце, но сега вече ще допълня и още нещо: стане ли ви по-трудно и по-тежко в живота, пуснете си музика и танцувайте!
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Други - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други   Други - Page 2 EmptyПет Дек 26, 2008 8:09 pm

Страхотни ДАМИ lof
Честито на Руми за приза, заслужава го lucky
А Станка ще празнува в Лондон с титла bg
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Други - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други   Други - Page 2 EmptyПет Дек 26, 2008 10:32 pm

да..Браво на Руми и на Станка..за Илияна ме хвана малко носталгията..страшно разочарована остана тя sad
Върнете се в началото Go down
videto
Just meee
Just meee
videto


Брой мнения : 3707
Age : 29
Registration date : 19.08.2008

Други - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други   Други - Page 2 EmptyСъб Дек 27, 2008 2:12 pm

Златните момичета smile
Върнете се в началото Go down
Love_Volley
Don't stop believin'...
Don't stop believin'...
Love_Volley


Брой мнения : 893
Age : 31
Registration date : 09.08.2008

Други - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други   Други - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 12:47 pm

Тезджан изгоря за две години заради манипулиране на допингпроба, още две атлетки аут

Двойната световна шампионка за девойки от Пекин 2006 Тезджан Наимова изгоря за две години заради манипулиране на допингпроба. Други две други български лекоатлетки също ще бъдат извън пистата за 24 месеца. Точно в последния работен ден от 2008-а година на свое заседание Управителният съвет на Българската федерация по лека атлетика взе решение да лиши от състезателни права за две години именно тези три лекоатлетки - Тезджан Наимова, Ваня Нетова и Рая Стойнова.

Санкцията на Наимова е заради манипулиране на урина при даване на допингпроба. БФЛА е получила на 9-и септември 2008-а от Международната федерация по лека атлетика (ИААФ) неопровержими доказателства за деянието на Наимова. Българската федерация веднага е влязла в процедура по изясняване на случая, включваща изслушване на състезателката и представяне от нейна страна на доказателства. В съответствие с правилника на ИААФ от БФЛА спряха състезателните права на Наимова на 30-и септември 2008-а година.

Пред управителния съвет лекоатлетката е признала вината си и е заявила, че осъзнава грешката си, разкайва се за деянието и е готова да понесе всякаква санкция.

"Признавам, че сбърках много и съм готова да понеса всякакво наказание", заяви Наимова.

В края на регламентирания за налагане на наказания срок, УС на БФЛА взе решение да наложи минималната в случая санкция от 2 години. Наказанието на Тезджан Наимова влиза в сила от 30-и септември 2008-а година. Това означава, че Наимова ще пропусне Европейското
първенство в зала и Световното първенство на открито през 2009-а година и шампионата на планетата под покрив и Европейското първенство на открито през 2010-а година.

Ваня Нетова и Рая Стойнова са дали положителни допингпроби за забраненото вещество метанолон. Първата лекоатлетка е била тествана по време на състезанията за Купа Европа в Истанбул (Турция), а втората на Балканиадата в Кастория (Гърция). Нетова замени на 3000 метра с препятствия в последния момент контузената Добринка Шаламанова, а Стойнова участва на 400 метра с препятствия вместо Цветелина Кирилова, която се подготвяше за Олимпиадата. И при двете състезателки са отворени и Б допингпробите, които са потвърдили положителните резултати от проба А.

Двегодишното наказание на Нетова влиза в сила от 28 юли 2008 година, а на Стойнова санкцията за 2 години е от 19 август 2008 година. От същите дати двете са били с временно спрени състезателни права.

"Бях шокиран от поведението на тези състезателки и най-вече от деянието на Тезджан Наимова", заяви президентът на БФЛА Добромир Карамаринов. Положителното в случая на Наимова е, че тя призна вината си и декларира, че е готова да понесе всякакво наказание. Именно това е мотивът, който Управителният съвет на федерацията прие като смекчаващо вината обстоятелство и я наказа с минималната за подобно деяние санкция от 2 години, добави шефът на БФЛА.

"Нетова и Стойнова са състезателки на клубно ниво и това, че не са се готвили целенасочено за първенствата, в които участваха, не ги оневинява. Заради това ги наказваме със съответната санкция от 2 години. Надявам се българските атлети да извлекат поуки от тези неприятни случаи и през 2009 година да нямаме състезатели злоупотребили с допинг. Занапред Българската федерация по лека атлетика ще продължи курса си на нулева толерантност към състезателите, използващи забранени стимуланти", каза още Карамаринов.

За съжаление, по празниците се случват и лоши неща... А Тезджан (предполагам и другите две) е една от младите ни надежди...
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Други - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други   Други - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 12:56 pm

Е .. няма какво да кажа?!Защо все българите изгарят?! Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
KaTuTy92
Don`t Worry..Be Happy..
Don`t Worry..Be Happy..
KaTuTy92


Брой мнения : 1450
Age : 31
Registration date : 22.08.2008

Други - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други   Други - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 1:16 pm

Лелеле.............аз нямам думи.Може да сме ощетени отново,но попринцип Тезджан си го просеше.. не спря да коментира кой какво взима кой е по -добър и т.н изведнъш стана леко известна и си повярва(мое мнение де ).Иначе е жалко за Българския спорт sad
Върнете се в началото Go down
videto
Just meee
Just meee
videto


Брой мнения : 3707
Age : 29
Registration date : 19.08.2008

Други - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други   Други - Page 2 EmptyВто Дек 30, 2008 1:25 pm

Еми виж Кате незнам кой си е повярвал,но тя наистина беше добра.Сега незнам дали е заради това което е взимала и ако изобщо го е взимала де,но както и да е ще се справи тя е млада
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Други - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други   Други - Page 2 EmptyВто Яну 20, 2009 7:51 am

млада е....добра е...но този допинг разбива спорта...ужас.. и все пак късмет!!! lucky
Върнете се в началото Go down
videto
Just meee
Just meee
videto


Брой мнения : 3707
Age : 29
Registration date : 19.08.2008

Други - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други   Други - Page 2 EmptyВто Яну 20, 2009 12:55 pm

Едно нещо ме дразни само къде отива да взима нещо не говоря самоз а нея а по принцип за българските спортисти,като знае,че в повечето случаи ще ги хванат.Не сме голяма държава,която се грижи много за спорта си,че да може да си плати нещо за да не ги хванат
Върнете се в началото Go down
KaTuTy92
Don`t Worry..Be Happy..
Don`t Worry..Be Happy..
KaTuTy92


Брой мнения : 1450
Age : 31
Registration date : 22.08.2008

Други - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други   Други - Page 2 EmptyВто Яну 20, 2009 5:48 pm

Да,Виде и аз това се чудя...
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Други - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други   Други - Page 2 EmptyВто Яну 20, 2009 6:10 pm

Това става под влияние на някого.. я треньори, а някой друг .. според мен hmmm
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
videto
Just meee
Just meee
videto


Брой мнения : 3707
Age : 29
Registration date : 19.08.2008

Други - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други   Други - Page 2 EmptyВто Яну 20, 2009 7:05 pm

Еми да Ванче така е и аз така си мисля де обаче състезателя трябва също да е съгласен все пак той взима веществото
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Други - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други   Други - Page 2 EmptyПет Фев 27, 2009 3:14 pm

Лека Атлетика:
България праща осем атлети на европейското в Торино
Осем български атлети ще представят родината ни на европейското първенство в зала в Торино (6-8 март). Това стана ясно след заседание на Управителния съвет на Българската федерация по лека атлетика (БФЛА) снощи. За Италия ще зиминат две жени и шестима мъже. При дамите ще участват Инна Ефтимова (60 метра) и Цветелина Кирилова (400 метра). Мъжкият ни състав включва шестима състезатели – Веселин Панков (60 метра), Момчил Караилиев (троен скок), Николай Атанасов (скок дължина), Атанас Русенов (скок дължина), Борис Бжинов (скок дължина) и Спас Бухалов (овчарски скок). Националите и шестима от личните им треньори заминават за Торино на 4 март.
Върнете се в началото Go down
fenka_bobi
PR-ката на Бобо и лудата фенка на Бербо и Ноле!
PR-ката на Бобо и лудата фенка на Бербо и Ноле!
fenka_bobi


Брой мнения : 1564
Age : 35
Registration date : 27.07.2008

Други - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други   Други - Page 2 EmptyПон Мар 02, 2009 3:17 pm

20 ВЪПРОСА КЪМ…МОМЧИЛ КАРАИЛИЕВ
Специалният ни гост в рубриката „20 ВЪПРОСА КЪМ..." е най-добрият български състезател в тройния скок в момента. Той е единственият финалист от родните атлети на олимпийските игри в Пекин`2008. Възпитаникът на Атанас Иванов продължава с убедителното си представяне на пистата и през тази година. Освен в метри, неговите мечти се измерват и в любов. Той мечтае не само за титли, но и за много любов с приятелката си. За себе си разкрива още, че е много емоционален, че приема хорската приказка за чиста монета, което му вреди и че периодът, в който се е чувствал най-наранен е този след Олимпиадата. Тогава оплюването от всички страни му идва в повечко, но сега гледа само напред и най-близката му цел е европейското първенство (6-8 март) в Торино. Броени дни преди да замине за Италия, ви представяме родения в Сливен атлет - Момчил Караилиев в една малко по-различна светлина...

1. Какво не знаят хората за теб?

- Предполагам, че много неща. Не знаят примерно, че съм много готин човек. Раздавам се за приятелите си и съм доста емоционален. Изживявам всичко и взимам хорската приказка за чиста монета, което със сигурност ми вреди.

2. За какво харчиш най-много пари в живота си?

- Обикновено за глупости, за колата си. Поне да мязаше на кола, а то - един трабант, от който се опитвам да направя нещо друго. Тунинговам го. Вече съм му сложил дискове, спирачки и сега предстои да му сложа двигател. Фен съм на старите коли и с такива глупости обичам да се занимавам.

3. Каква сума пари би те направила щастлив?

- Не мисля, че парите дават щастие. Те дават някаква увереност, но винаги съм смятал, че многото пари развалят човека. В един момент започваш да се главозамайваш и да си мислиш, че с пари можеш да си купиш всичко. Аз не искам такива пари. На мен ми е достатъчно да си изкарвам някой лев и да знам, че денят ми ще мине със сигурност и че ще мога да си платя сметките. Искам да имам възможност да живея нормален живот.

4. Какво те разплаква най-често?

- Трудно се разплаквам. Даже приятелката ми казва, че съм много коравосърдечен, но всъщност не е така. Аз съм доста чувствителна личност, но това, че не си показвам емоциите и чувствата пред хората е отделен въпрос. Това, което може да ме разплаче е загубата на близък човек.

5. В какво си най-уязвим?

- Не знам, имам много слаби места и много неща биха ме наранили. Заболявало ме е например, когато съм бил пренебрегван в кариерата ми.

6. Как една жена може най-лесно да стигне до сърцето ти? Ти имаш приятелка, как го направи тя?

- С поглед. Беше се хванала на бас с нейни приятелки, че това момче ще е нейно. В същото време аз си я харесвах и просто не съм се дърпал. Беше много интересна ситуация. Тя е страхотен човек. Изключително емоционално изживява всичко, обича да я даряваш с много любов и внимание, чаровна е...въобще страхотна е.

7. Интернет комуникацията набира все по-бърза скорост. В тази връзка случвало ли ти се е някоя "виртуална жена" да стигне до сърцето ти?

- Да, в ученическите ми години. Запознахме се в интернет, в IRC. Тя беше по-голяма от мен, светна ме в много неща, но не мога да кажа, че ми е спечелила сърцето, защото връзката ни не продължи повече от 14 дни.

8. Какво мислиш за секса за една вечер с непозната?

- Аз съм „за". Ако гледаме нещата от чисто биологична гледна точка, това е едно моментно изживяване, една физиологична нужда.

9. Приемаш ли хомосексуализма?

- И да, и не. Аз съм се регистрирал в някои сайтове и имам доста нападки от хомосексуалисти, което не ми е приятно. Като им кажеш фразата: „Пич, аз не съм такъв" те започват да ти досаждат. В тези моменти не мога да ги разбера. До една степен ги приемам, но когато навлязат в личната ми територия не ги приемам.

10. Какво мислиш за метросексуалните мъже?

- Аз не съм „за" това нещо. Не ми харесват оскубаните вежди, голите ръце и разни такива неща. Според мен не е правилно. Това поколение започва да се извращава. Мъжът трябва да си е мъж и жените да го харесват такъв какъвто е. Без да искам да обидя Азис, не смятам, че мъжете трябва да подражават на някакви образи като него.

11. Какво е отношението ти към „силиконовата мания", обзела жените по целия свят?

- Много зависи от пропорциите. От една страна ги приемам, но от друга не, защото тези жени поставят организма си под стрес. Все пак това си е операция и е възможно след време да се отключат разни ракови и други заболявания. Иначе ако говорим за сексапил - да, приемам ги. „За" силикона съм, но само, когато говорим за гърди, не и за устни.

12. Гледаш ли риалити шоута и кое от тях ти е любимо?

- Не. Напоследък много рядко гледам телевизия изобщо. Единственото нещо, което гледам са новините, но за жалост само лоши неща се случват. Надявам се скоро нещата да започнат да се променят и да започне да се говори и за хубави неща, не само за трагедии.

13. Как се справяш със световната финансова криза?

- Тази финансова криза е някакъв предтекст за по-богатите хора да не дават пари, извиняват се чрез нея. Иначе на мен е нормално да ми се отразява, а и заплатата ми не е нещо фрапиращо. За сметка на това обаче до себе си имам треньор, който ми помага много.

14. Какво мислиш за избора на Барак Обама за президент на САЩ?

- Аз съм „за". Харесвам го и ако бях американец и аз щях да гласувам за него.

15. Смяташ ли, че България е готова за своя "черен" президент? Ти лично би ли гласувал за турчин или ром?

- Поне още 20 години няма да сме готови. Аз лично не бих гласувал за турчин заради исторически събития. Ако трябва да избирам между турчин и циганин бих предпочел да гласувам за циганин. Имам много приятели и познати турци, които са страхотни хора, но това ни е насадено още от детството.

16. Ако имаш власт, кое е първото нещо, което ще промениш в държавата?

- Законите. Трябва да са равни за всички, както е при големите страни. Няма значение дали си син на депутат или си най-големият бедняк. Просто законите трябва да са еднакви за всички. Когато има закони, тогава ще има и държава. Тук слагаш една торба пари на съдията и си чист, готов си за нови подвизи.

17. Какъв тип хора могат да те спечелят за приятел веднага?

- Откровените, тези, които казват нещата директно в очите.

18. Какво мнение искаш да имат хората за теб?

- Каквото сам си изградя. Много пъти публично съм казвал глупости и съм наранявал различни хора, но аз съм си такъв. По принцип се интересувам от мнението на хората, но когато то е лошо гледам да се абстрахирам от него. Особено след Олимпиадата, когато бях оплюван толкова много, спрях да влизам във форумите и да чета какво пишат за мен. Бях много наранен, а всъщност тези мнения са на хора, които хал хабер си нямат от спорт. Мислят си, че на мое място биха направили нещо повече, а това изобщо не е така. Сигурно има хора, които с извинение, по-тежко от гъза си не са вдигали, но пишат колкото да напишат нещо. Това си ни е някаква балканска черта, ние все си плюем.

19. За какво мечтаеш в професионален план?

- За здраве и за много титли. Европейски, световни и олимпийски.

20. А в личен?

- Пак за здраве и за много любов с приятелката ми.

Л Е К С И К О Н:

Любима храна: Пица и макарони на фурна.

Любима напитка: Натурален сок от ананас.

Любим филм: „Терминаторът".

Любим актьор и актриса: Джони Деп и Анджелина Джоли.

Любима музика: Рок.

Любим певец и певица: Имам любими групи. Една от тях е Металика.

Любим дизайнер: Много съм на „вие" с тази тема. Не робувам на марки.

Любима книга и писател: Последната книга, която прочетох беше на Паулу Коелю - „Алхимикът". Ивет (б.а. Ивет Лалова) ми я препоръча. А любимият ми писател е Стивън Кинг.

Любим отбор: Нямам, но тъй като съм от Сливен ще кажа, че Сливен ми е любимият отбор.

Любима марка автомобил: Много са.

- След трабанта...?

- След трабанта Порше.

Любим парфюм: Нямам

Любимо място: Градската градина в Сливен, защото там беше първата ни среща с приятелката ми.

Любим политик: Нямам

Хоби: Риболов и автомобили.
Върнете се в началото Go down
fenka_bobi
PR-ката на Бобо и лудата фенка на Бербо и Ноле!
PR-ката на Бобо и лудата фенка на Бербо и Ноле!
fenka_bobi


Брой мнения : 1564
Age : 35
Registration date : 27.07.2008

Други - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други   Други - Page 2 EmptyПон Мар 02, 2009 3:18 pm

Аз съм "ЗА" него! Very Happy
Върнете се в началото Go down
videto
Just meee
Just meee
videto


Брой мнения : 3707
Age : 29
Registration date : 19.08.2008

Други - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други   Други - Page 2 EmptyПон Мар 02, 2009 3:35 pm

Изглежда пич като гледам интервюто smile
Върнете се в началото Go down
videto
Just meee
Just meee
videto


Брой мнения : 3707
Age : 29
Registration date : 19.08.2008

Други - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други   Други - Page 2 EmptyПон Мар 23, 2009 5:20 pm

Тезджан: Искат да ме унищожат

Двойната световна шампионка от Пекин Тезджан Наимова изгоря с допинг миналия септември. 2-годишното наказание стана известно точно преди Нова година. Тогава Тезджан изчезна, потъна в чужбина. Появиха се куп спекулации, че е в Турция и че дори ще се състезава за комшиите.

Отскоро спринтьорката си е в родния Пловдив. Уговарях това интервю още от декември. В крайна сметка стана, срещам се с треньора Стойко Цонов и с Тезджан. Разговорът никак не е лесен. Тя е видимо отслабнала и объркана. На няколко пъти очите и се пълнят със сълзи.

- Тезджан, къде си?

- В Пловдив, естествено.

- Защо изчезна за около 3 месеца?

- Може да се каже, че бях на почивка в Африка. Изкарах в ЮАР близо 3 месеца. Заминах през декември, върнах се в края на февруари. Живях в Кейптаун при бившия футболист на Ботев Петър Къртев и семейството му. Той е възпитаник на спортното училище в Пловдив и е добър приятел с моя треньор. Отдавна е в ЮАР, работи като фитнес инструктор.

- И какво прави толкова дълго време в Южна Африка?

- Наистина си почивах. Отвреме-навреме правех леки тренировки. Плувах, пробвах да усъвършенствам английския си език. В ЮАР посетих специално място, където отглеждат гепарди. Това е най-бързото животно в света. Плащаш си, предупреждават те, че влизаш при него на своя отговорност. И едва след това те пускат и те снимат с гепарда.

- Какво всъщност се случи с теб миналата есен?

- Безсмислено е да обяснявам. Защото много хора просто не могат да си представят за какво става въпрос. Най-страшното е, че трябва да попълваш за 3 месеца напред формуляри на допинг комисията. Това продължава 365 дни в годината. Трябва да знаят непрекъснато къде ще си по часове. Ако не те намерят два пъти за тест, прощават ти. На третия път - гориш. Три години бях така, под напрежение. Това променя психически човека. Не от страх, а от постоянния натиск.
Сигурно в "Биг брадър" хората се чувстват по-свободни. Такива правила сега вкараха и в тениса. Чета, че Надал и Федерер мърморят срещу това постоянно следене.

- Ако беше американка или рускиня, щеше ли да е различно?

- Не. Проблемът не е откъде си. Случи се и на Марион Джоунс.

- Тежко ли е?

- Да. Уж не го мисля, но подсъзнателно нещата са различни. В главата ми е все наказанието. Преживявам го непрекъснато.

- Семейството и треньорът ти Стойко Цонов помагат ли ти?

- Нашите не ми се месят, аз съм самостоятелна отдавна. Но вкъщи никой не говори за атлетика и наказания, знаят, че ми е гадно и трудно сега. Треньорът ми постоянно е до мен, знае какво ми е.

- Твърдеше се, че си се скрила в Турция...

- Няма такова нещо. Бях в ЮАР.

- Заговори се, че имаш оферта да бягаш за Турция. Даже тяхната преса писа по въпроса. Така ли е?

- Все още нямам такова предложение.

- Ако се появи?

- Не знам каква трябва да е тази оферта, за да ме накара да се замисля. Никак не е просто да отговориш на такъв въпрос. Родината не е клуб, който можеш да сменяш всеки сезон.

- Как ще обясниш атаката на треньора Георги Димитров към теб и Стойко Цонов веднага щом стана ясно наказанието ти?

- Нямам идея и обяснение. Може би го прави от някаква ревност, не знам. Георги Димитров винаги е бил кумир на моя треньор Стойко Цонов. Никога не сме си позволявали със Стойко да говорим против него или против негови състезатели. Няма да го направим и сега.

- Тезджан, какво смяташ да правиш в идните година и половина до края на наказанието ти?

- Лека-полека почвам да тренирам. Три месеца почивка ми стигат. Каквото е станало, вече е зад гърба ми, минало е. Може да почна тренировки утре, може друг ден. Все още не съм решила кога да започна сериозни тренировки. Но ще вляза във форма.

- Само пари ли загуби заради тази неприятна история?

- Определено, не.Пари се изкарват, не ме е яд за тях. Страдам за друго. Осъзнах каква съм била, докъде съм била стигнала. Сега почнах да осъзнавам, че съм постигнала нещо великолепно. И го загубих. Загубих и себе си. Чувстваш се поставен на колене. В един момент виждаш как някои хора искат да те унищожат като човек, не като състезател.

- Ще успееш ли да се върнеш?

- Ще успея. Знам, че ще е много, много трудно, но Дуейн Чембърс се върна с титла и европейски рекорд в зала. Страшно е не самото наказание, а това, че си белязан.
Спирачките пред теб стават още повече. Другото е, че състезателите не могат да се защитават. Те само приемат решенията.

- Някой от българската федерация говорил ли е с теб през тези три месеца?

- Не, никой. Но имаме уверението, че ще помагат, ако река да се връщам на пистата. От федерацията разпитват треньора ми. Интересуват се как съм, но с мен не са говорили.
от Спротал


Има нещо вярно...Изглежда много нахъсано момичето.
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Други - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други   Други - Page 2 EmptyВто Мар 24, 2009 3:50 pm

м да...каквото и да е всичко това е вярно..Натискът е огромен,но не само в атлетиката...да си спортист не е лесно da
Върнете се в началото Go down
fenka_bobi
PR-ката на Бобо и лудата фенка на Бербо и Ноле!
PR-ката на Бобо и лудата фенка на Бербо и Ноле!
fenka_bobi


Брой мнения : 1564
Age : 35
Registration date : 27.07.2008

Други - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други   Други - Page 2 EmptyСъб Юни 27, 2009 4:59 pm

Валентино Роси с победа номер 100 в кариерата си

Световният шампион в клас МотоGP Валентино Роси постигна победа номер 100 в своята кариера. Доктора бе най-всички в надпреварата по мотоциклетизъм за Гран при на Холандия в Ассен.

Италианският пилот на Ямаха не даде никакъв шанс на своя съотборник Хорхе Лоренсо, а трети на почетната стълбица се качи Кейси Стонър от тима на Дукати.

Много силно състезание направи Колин Едуардс, който завърши 4-и, а в почетната 6-ица се наредиха Крис Вермюлен и Джеймс Тоусланд.

След финала Роси опъна транспарант, на който бяха изобразени всичките 100 победи в кариерата му, след което направи обиколка на пистата с флаг, на който бе изписана цифрата "100".

Италианецът вече е лидер в генералното класиране със 131 точки, пред Лоренсо с 126.
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Други - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други   Други - Page 2 EmptyСъб Юни 27, 2009 5:13 pm

мм адски хубав е този човек Very Happy
Върнете се в началото Go down
Rumy_love_volley

Rumy_love_volley


Брой мнения : 588
Age : 30
Registration date : 16.06.2009

Други - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други   Други - Page 2 EmptyСря Юли 15, 2009 11:29 pm

Много ме кефи Росси,а пък и след моторната кариера ще се пробва във Формула 1!Пожелавам му успех,без много падания и ухлузвания през този сезон!
Върнете се в началото Go down
videto
Just meee
Just meee
videto


Брой мнения : 3707
Age : 29
Registration date : 19.08.2008

Други - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други   Други - Page 2 EmptyЧет Юли 16, 2009 6:40 am

То май му писна само да бие в MotoGP Very Happy и може наистина да се прехвърли към Ф1
Върнете се в началото Go down
fenka_bobi
PR-ката на Бобо и лудата фенка на Бербо и Ноле!
PR-ката на Бобо и лудата фенка на Бербо и Ноле!
fenka_bobi


Брой мнения : 1564
Age : 35
Registration date : 27.07.2008

Други - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други   Други - Page 2 EmptyНед Юли 26, 2009 5:09 pm

Алберто Контадор триумфира в обиколката на Франция
Испанецът Алберто Контадор спечели колоездачната обиколка на Франция. Това е втори успех в Тур дьо Франс за Контадор, който бе победител и през 2007 година. Контадор изпревари в генералното класиране с 4 минути и 11 секунди Анди Шлек от Люксембург. На трето място в тазгодишната обиколка на Франция е седемкратният победител в Тур дьо Франс Ланс Армстронг от САЩ, който се завърна в колоезденето след 3,5 години. Близо 38-годишният Армстронг е на трето място на 5:24 минути след победителя Контадор.

Алберто Контадор, роден на 6 декември 1982 година в Мадрид, донесе 12-та победа за Испания в Тур дьо Франс. Първият испанец бе Федерико Бамонтес, наричан "Орела от Толедо", който спечели Тур дьо Франс през далечната 1959 година. Контадор записа своя четвърти голям успех в най-престижните колоездачни обиколки - той е победител в обиколката на Франция през 2007 година, победител в обиколката на Италия през 2008 година и победител в обиколката на Испания през 2008 година.

Британецът Марк Кавендиш спечели днес последния, 21-ви етап от обиколката на Франция, която финишира на Шан-з-Елизе в Париж. Във френската столица 24-годишният Кавендиш доказа, че е голям майстор на спринта и постигна своята шеста етапна победа в тазгодишната обиколка на Франция и общо десета след две участия в Тур дьо Франс. Марк Кавендиш, който е от остров Ман, остана непобедим във всичките спринтове на тазгодишната обиколка на Франция. Марк Кавендиш измина 164-километровото разстояние от Монтро-Фол-Ион до Париж за 4 часа, 2 минути и 18 секунди и изпревари със спринт голяма група колоездачи. На второ място в последния етап е Марк Реншоу /Австралия/, а на трето - Тайлър Фейрър от САЩ.



Крайно класиране в обиколката на Франция:

1/ Алберто Контадор /Испания/ - 85 часа, 48 минути и 35 секунди
2/ Анди Шлек /Люксембург/ - на 4:11 минути
3/ Ланс Армстронг /САЩ/ - на 5:24 минути
4/ Бредли Уигинс /Великобритания/ - на 6:01 минути
5/ Франк Шлек /Люксембург/ - на 6:04 минути
6/ Андреас Кльоден /Германия/ - на 6:42 минути.
Върнете се в началото Go down
fenka_bobi
PR-ката на Бобо и лудата фенка на Бербо и Ноле!
PR-ката на Бобо и лудата фенка на Бербо и Ноле!
fenka_bobi


Брой мнения : 1564
Age : 35
Registration date : 27.07.2008

Други - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други   Други - Page 2 EmptyВто Юли 28, 2009 7:33 pm

Германец победи Фелпс и счупи негов рекорд
Паул Бидерман (Германия) спечели златния медал на 200 метра свободен стил за мъже на Световното първенство по плувни спортове в Рим. По пътя към титлата Бидерман победи Майкъл Фелпс (САЩ), а освен това счупи неговия световен рекорд.
22-годишният германец финишира първи за 1:42,00 минути,подобрявайки с 96 стотни досегашното върхово постижение на планетата - 1:42,96 минути, поставено от Фелпс по време на Игрите в Пекин - 12 август 2008-а година. По този начин Бидерман направи дубъл, след като преди два дни триумфира на 400 метра свободен стил.
Носителят на 14 златни олимпийски медала остана втори на цели 1,23 секунди след победителя. Това е първа загуба на Фелпс в голямо състезание от пет години насам. Трети е руснакът Данила Изотов - 1:43,90 минути.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Други - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Други   Други - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Други
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: ВСЯКАКВИ ДИСКУСИИ :: ОСТАНАЛИТЕ СПОРТОВЕ-
Идете на: