Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Приятелство между момче и момиче?

Go down 
+16
Devilsplaymate
videto
Rumy_love_volley
matei_fenka
KaTuTy92
bybkaaa
jan4eto_sf
Силвия*
LiLityyy
Elituu
Десислава
miss_clever
scorpio
sexy_ladi
fenka_bobi
(((: Ваня :)))
20 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Dessy

Dessy


Брой мнения : 64
Age : 27
Registration date : 24.08.2011

Приятелство между момче и момиче? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? - Page 2 EmptyСъб Сеп 10, 2011 8:41 pm

Съществува определено .. Друг е въпросът , че понякога в едно такова приятелство , един от двамата може да промени чуствата си към другия .. Винаги остава съмнението " Дали сте просто приятели " .
Върнете се в началото Go down
Rossita

Rossita


Брой мнения : 41
Age : 24
Registration date : 02.07.2011

Приятелство между момче и момиче? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 7:58 am

Съществува, разбира се. Доказателство? Досега не е имало предателство от която и да било страна на приятелстава ми с момчета.Аз имам приятели момчета, с които ми е далеч по-приятно от колкото когато съм в момичешка компания.. при момчетата няма превземки, интриги, кифленски номера, ако мога така да ги нарека.
Понякога приятелството прераства в нещо повече и когато не са взаимни тези чувства се случва приятелството да приключи, но се случва и да се запази. Зависи от конкретната ситуация.
Върнете се в началото Go down
 
Приятелство между момче и момиче?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: ВСЯКАКВИ ДИСКУСИИ :: ПРИЯТЕЛИ, ЛЮБОВ И ДАСКАЛО-
Идете на: