Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Какво е да си без приятел?

Go down 
+7
KaTuTy92
mAgIi _ GyM
jan4eto_sf
Силвия*
fenka_bobi
scorpio
(((: Ваня :)))
11 posters
АвторСъобщение
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Какво е да си без приятел? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво е да си без приятел?   Какво е да си без приятел? EmptyЧет Сеп 18, 2008 6:45 pm

Чувствали ли сте така? sad:
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Какво е да си без приятел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е да си без приятел?   Какво е да си без приятел? EmptyЧет Сеп 18, 2008 7:27 pm

не..винаги най-най-добрата ми приятелка е до мен..а тя ми е достатъчнна
Върнете се в началото Go down
fenka_bobi
PR-ката на Бобо и лудата фенка на Бербо и Ноле!
PR-ката на Бобо и лудата фенка на Бербо и Ноле!
fenka_bobi


Брой мнения : 1564
Age : 35
Registration date : 27.07.2008

Какво е да си без приятел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е да си без приятел?   Какво е да си без приятел? EmptyЧет Сеп 18, 2008 8:40 pm

Да сега когато уча в Свищов понякога се чувствам така.Чуваме се по телефона но не е същото!Приятеля учи в Русе,най-добрата приятелка си е в Плевен но ходи на работа и почти не се виждаме,другата мн.добра приятелка учи в София и така!
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Какво е да си без приятел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е да си без приятел?   Какво е да си без приятел? EmptyПет Сеп 19, 2008 5:11 am

fenka_bobi написа:
Да сега когато уча в Свищов понякога се чувствам така.Чуваме се по телефона но не е същото!Приятеля учи в Русе,най-добрата приятелка си е в Плевен но ходи на работа и почти не се виждаме,другата мн.добра приятелка учи в София и така!

ем да...но знаеш че имаш на кой да разчиташ нали?!Липсват ти....но...за съжаление е така
Върнете се в началото Go down
Силвия*
Разпределителят
Разпределителят
Силвия*


Брой мнения : 2074
Age : 33
Registration date : 17.07.2008

Какво е да си без приятел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е да си без приятел?   Какво е да си без приятел? EmptyПет Сеп 19, 2008 5:34 pm

Имало е моменти, в които адски много съм имала нужда от приятел. Чуството е ужасно, няма на кого да споделиш и трябва да държиш болката дълбоко в себе си.
Но от друга страна това те прави по-силен и можеш да се справиш и сам. Калява харектера ти - да не ходиш да цивриш всеки път на рамото на някого, а да се начиш сам да решиш проблемите си.
Върнете се в началото Go down
jan4eto_sf

jan4eto_sf


Брой мнения : 2375
Age : 30
Registration date : 21.07.2008

Какво е да си без приятел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е да си без приятел?   Какво е да си без приятел? EmptyПет Сеп 19, 2008 6:20 pm

чувствала съм се така,но не за друго,а защото примерно или съм се скарала с най-добрата ми фр ... или защото не искам да я натоварвам с моите проблеми....
Върнете се в началото Go down
http://www.ambestenlife.piczo.com
mAgIi _ GyM

mAgIi _ GyM


Брой мнения : 68
Age : 29
Registration date : 09.09.2008

Какво е да си без приятел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е да си без приятел?   Какво е да си без приятел? EmptyСъб Сеп 20, 2008 7:26 am

ами до сега не съм се чуставала така .. без приятели ... дано да не ми се случва :wink: :wink: :smile
Върнете се в началото Go down
KaTuTy92
Don`t Worry..Be Happy..
Don`t Worry..Be Happy..
KaTuTy92


Брой мнения : 1450
Age : 31
Registration date : 22.08.2008

Какво е да си без приятел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е да си без приятел?   Какво е да си без приятел? EmptyЧет Окт 23, 2008 8:52 am

Винаги мога да разчитам на истинските си приятели..
Върнете се в началото Go down
matei_fenka
Вечната фенка на Матей
Вечната фенка на Матей
matei_fenka


Брой мнения : 1764
Age : 28
Registration date : 01.08.2008

Какво е да си без приятел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е да си без приятел?   Какво е да си без приятел? EmptyСря Дек 24, 2008 6:09 pm

ЪмМ аз за сега нямам..всички около мен ги чувствам като актьори и позьори..човекът,на който можех да разчитав го няма..
Сега мога да се доверя на Жанито..за което много,много,много и благодаря..
Върнете се в началото Go down
videto
Just meee
Just meee
videto


Брой мнения : 3707
Age : 29
Registration date : 19.08.2008

Какво е да си без приятел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е да си без приятел?   Какво е да си без приятел? EmptyСря Дек 24, 2008 8:19 pm

Ми и при мен е горе долу така смисул ддз някво се чувствам,че нямам приятели,а всъщност май не е така,нооо незнам.Доста съм объркана в момента понеже от миналата година сме на групички sad
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Какво е да си без приятел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е да си без приятел?   Какво е да си без приятел? EmptyСря Дек 24, 2008 9:33 pm

sad Чувствам се.... да..понякога...нооо винаги има 1 човек,който да се сети за мен...в момента...точно на Коледа се чувствам така,но...
Върнете се в началото Go down
matei_fenka
Вечната фенка на Матей
Вечната фенка на Матей
matei_fenka


Брой мнения : 1764
Age : 28
Registration date : 01.08.2008

Какво е да си без приятел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е да си без приятел?   Какво е да си без приятел? EmptyПет Дек 26, 2008 12:34 pm

Аз...нямам това чувство на доверие..вече към никой..за жалост sad
На вас ако има нещо мога да разчитам..но сме от различни краища и .. Sad
Аз съм обградена от използвачи,като знам какви неща прави момичето,което ми вика,че ме има за БФФ до като съм на състезания..охх мамайко..
Върнете се в началото Go down
KaTuTy92
Don`t Worry..Be Happy..
Don`t Worry..Be Happy..
KaTuTy92


Брой мнения : 1450
Age : 31
Registration date : 22.08.2008

Какво е да си без приятел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е да си без приятел?   Какво е да си без приятел? EmptyВто Яну 06, 2009 3:54 pm

Без приятел като гадже.. не е тежко по-доре се чуствам за този момен.Пък попринцип ако ти е тежко от факта,че си нямаш сериозен приятел..винаги съм сиг. ,че при всеки ще се намери някой приятел/ка която да му вдъхне кураж и да го накара да се чуства по-добре smile
Върнете се в началото Go down
bombata_202

bombata_202


Брой мнения : 154
Age : 35
Registration date : 18.10.2008

Какво е да си без приятел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е да си без приятел?   Какво е да си без приятел? EmptyЧет Юни 25, 2009 11:21 am

ето едно стихче:
Какво е да си без приятел?

Можеш ли,да върнеш времето назад,
стрелките от вчера няма как да спрат.

Не бързай,не се надбягвай с вятъра,
живота веднъж се дава,знай това.

Приятелю,къде си тръгнал ми кажи,
да срещнеш лице в лице съдбата си!?

И други и те така са бързали,
цветята в страни от пътя виждаш ли? Безброй души....изгубени.
Върнете се в началото Go down
Rumy_love_volley

Rumy_love_volley


Брой мнения : 588
Age : 30
Registration date : 16.06.2009

Какво е да си без приятел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е да си без приятел?   Какво е да си без приятел? EmptyВто Авг 11, 2009 9:44 pm

O znam kakvo e mnogo e kofti!! Az bqh sama kogato doidoh v italiq bez d aznam dori i edna dumichka!! Ujasno e ne go pojelavam na nikogo. V nachaloto vsichko mi lipsvashe i net nqmah i beshe ujas!! Sega jivota e pesen samo deto vinagi si iskam da sym si v Bg
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво е да си без приятел? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е да си без приятел?   Какво е да си без приятел? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какво е да си без приятел?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: ВСЯКАКВИ ДИСКУСИИ :: ПРИЯТЕЛИ, ЛЮБОВ И ДАСКАЛО-
Идете на: