Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Найден Найденов

Go down 
+3
Elituu
scorpio
(((: Ваня :)))
7 posters
АвторСъобщение
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Найден Найденов Empty
ПисанеЗаглавие: Найден Найденов   Найден Найденов EmptyСря Юли 09, 2008 10:37 am

Треньорът на Б отбора Найден Найденов 231308U
Новият треньор на Левски Сиконко
овият старши треньор на Левски Сиконко е Найден Найденов. Това бе обявено официално, след като наставникът е постигнал споразумение е ръководството на „сините” и ще сложи подписа си под контракт за три години.

„За три години е договорът, който още не сме подписали. Ще парафирам след 2-3 дни. Левски е предизвикателство за всеки. Отборът е набрал някаква инерция тези години. За всеки треньор това е един трамплин”, каза специалистът пред Гонг.

„Може и да се картотекирам, не се знае. Има го и този момент. Не се чувствам остарял, но рано или късно трябва да спреш и да започнеш нещо ново. Трябва да мисля за следващите 10 или 20 години”, добави Найден Найденов.

„За мен Левски е един голям трамплин, който всеки треньор трябва да използва. Иранците ми предлагаха 3-4 пъти по-добри условия, за да поема техния отбор, но знаете, че там никой няма да те чуе и види, а целта ми е да пробия в европейски клуб”, каза още новият треньор на Левски Сиконко.

„Научих много нови неща в Б отбора, тъй като водих тренировки и с първия тим. За мене беше един много хубав момент.”

„За Левски Сиконко целта винаги е била първото място. Амбициите винаги са били за първото място така и ще бъде”, завърши Найден Найденов.
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Найден Найденов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Найден Найденов   Найден Найденов EmptyСря Юли 30, 2008 6:40 am

Мисля че ще бъде достоен заместник на Стоев!
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Найден Найденов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Найден Найденов   Найден Найденов EmptyЧет Окт 16, 2008 5:00 pm

Найден Найденов: Ако ми предложат, мога да стана помощник на Пранди
Старши-треньорът на Левски-Сиконко Найден Найденов е един от най-сериозните кандидати за помощник-треньор на италианеца Силвано Пранди начело на мъжкия национален отбор на България.

Както Sportal.bg разкри първи асистент на Професора ще бъде неговият сънародник Камило Плачи, а кондиционен треньор ще е Данило Брамард. Силвано Пранди обаче е настоявал пред ръководството на БФВ да има и още един помощник, който задължително да е българин.

Бившият капитан на националния отбор на България Найден Найденов е най-вероятния български асистент на Пранди, тъй като отлично говори италиански и е от новата вълна на младите български треньори.

”Все още никой не ми е предлагал да ставам помощник на Силвано Пранди. Въпреки това от доста места се чуват подобни твърдения. Колкото и да е странно дори в италианската преса се е появила подобна информация преди още да се знаеше със сигурност дали Силвано Пранди ще е новия наставник”, каза Найден Найденов специално пред Sportal.bg.

”Преди бях казал, че не искам да съм помощник-треньор в националния тим. Това важи с пълна сила, ако българин станеше селекционер. Но, ако Пранди поеме отбора, за мен ще е чест да съм негов помощник. Той е треньор, от който мога да науча много. Имам удоволствието да го познавам и смятам, че е уникален специалист и треньор. Ако ме поканят за негов помощник ще приема”, допълни Найденов пред Sportal.bg.

Той все чака някой да му предложи
Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
Elituu
keep walking
keep walking
Elituu


Брой мнения : 2021
Age : 21
Registration date : 15.07.2008

Найден Найденов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Найден Найденов   Найден Найденов EmptyЧет Окт 16, 2008 5:01 pm

тоя пък де се слага при професионалистите...айде нема нужда и без него ше мине
Върнете се в началото Go down
MoNcHeTo

MoNcHeTo


Брой мнения : 195
Age : 32
Registration date : 16.07.2008

Найден Найденов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Найден Найденов   Найден Найденов EmptyЧет Окт 16, 2008 5:12 pm

На всяка манджа меродия, че и неговата работа същата...
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Найден Найденов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Найден Найденов   Найден Найденов EmptyЧет Окт 16, 2008 5:49 pm

Той направо си вика "Поканете ме" Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
Силвия*
Разпределителят
Разпределителят
Силвия*


Брой мнения : 2074
Age : 33
Registration date : 17.07.2008

Найден Найденов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Найден Найденов   Найден Найденов EmptyЧет Окт 16, 2008 6:00 pm

Ако ама няма...
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Найден Найденов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Найден Найденов   Найден Найденов EmptyПет Фев 27, 2009 3:00 pm

Найден Найденов: Силвано Пранди разчита на мен
Старши-треньорът на Левски-Сиконко Найден Найденов ще бъде един от помощниците на Силвано Пранди в националния отбор на България. Името му се спрягаше от доста време за поста, но едва сега официално тази новина бе потвърдена от наставника на ”сините” специално пред Sportal.bg.

”Разговарях със синьор Пранди по телефона. Той много разчита на мен да му помагам. Не знам все още кои ще са останалите му помощници. За мен това е уникална възможност да се уча от един от най-добрите специалисти в света. С радост ще му помагам с каквото е нужно”, каза Найден Найденов специално пред Sportal.bg.
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Найден Найденов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Найден Найденов   Найден Найденов EmptyПон Юни 22, 2009 2:15 pm

Найден Найденов, който засега остана единственият български помощник на националния ни селекционер по волейбол Силвано Пранди коментира пред Гонг:

„Мога да кажа, че всички заслужавахме да бъдем тук. Това, че останах аз е хубаво, но искам да кажа, че съжалявам за моите колеги, които също са на добро ниво. Това вече не е мое решение. Не съм запознат точно как се е получило. Продължаваме да работим. Трябва да подобрим много неща. Как да ви кажа – не е приятно и най-лошото е, че отборът не може да заиграе. Много остро се започна срещу отбора. Този отбор не заслужава такова остро отношение. Тимът трябва да бъде подкрепен, а ние правим точно обратното. Винаги съм оптимист и мисля, че отборът ще израства тепърва. Предстоят световните квалификации и Европейското. Работи се с нови методи, които може да са по-трудни за някои. Мисля, че ще се съвземем. Моля всички малко да смекчат нещата. Все пак това е българският отбор. Ако така го атакуваме, няма ефект от тази работа. Отборът работи. Това, че не се получава, не значи, че трябва да го плюем по този начин. Да не забравяме, че това е турнир, в който ще се пробват всички състезатели. Мисля, че не трябва да няма мотивация. За Световната лига винаги сме давали всичко от себе си. Някои неща и аз не мога да си обясня. В някои от момчетата наистина има някакво объркване, но това е пътят. Трябва да свикнат.”

„Пранди е доста търпелив човек. Дава всичко от себе си. Човек, който има определена тактика на работа и иска това да се спазва. Тактически много грамотен. Държи на метода си на работа. Може би и той е малко учуден, защото не може да си обясни защо не се получава. Има момент, в който и най-големият треньор, като не се получава и се учудва. Може би ще му трябва време да свикне с балканския манталитет. Необходимо е време. Не съм чул нищо за смяна и подобни истории. Аз няма да пътувам за Русия и Япония. Ще работя тук с втория отбор. Остават 8-9 момчета, които ще работят през това време. Тимът ни трябва да търси максимума. Предстоящите мачове ще са много полезни, за да израства отборът. Ще може играчите да се сработят. Не мога да кажа дали някой липсва, но и това не е оправдание. Нищо не мога да му кажа на Пранди. Той е много по-наясно, човек с опит. Мога само за го потупам по рамото и да му кажа, че продължаваме. На феновете – да не се отчайват. Отборът има още много мачове и трябва да ни подкрепят, особено когато е най-тежко”, сподели още Найден Найденов пред Гонг.
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
matei_fenka
Вечната фенка на Матей
Вечната фенка на Матей
matei_fenka


Брой мнения : 1764
Age : 28
Registration date : 01.08.2008

Найден Найденов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Найден Найденов   Найден Найденов EmptyПон Юни 22, 2009 2:22 pm

Явно Пранди вижда най-голяма подкрепа от негова страна smile
Върнете се в началото Go down
videto
Just meee
Just meee
videto


Брой мнения : 3707
Age : 29
Registration date : 19.08.2008

Найден Найденов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Найден Найденов   Найден Найденов EmptyПон Юни 22, 2009 2:38 pm

Еми той Найден Найденов беше в основата на спечелването на първенството от Левски.И явно наистина Пранди вижда нещо в него
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Найден Найденов Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Найден Найденов   Найден Найденов Empty

Върнете се в началото Go down
 
Найден Найденов
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР :: ТРЕНЬОРСКИ ЕКИП-
Идете на: