Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Гласът на България

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Dessy

Dessy


Брой мнения : 64
Age : 27
Registration date : 24.08.2011

Гласът на България Empty
ПисанеЗаглавие: Гласът на България   Гласът на България EmptyЧет Сеп 08, 2011 7:45 pm

Гледате ли го ? Кой е любимият ви отбор и кои са любимите ви участници ? : )
Върнете се в началото Go down
itety
Sweety_cherry
itety


Брой мнения : 231
Age : 31
Registration date : 12.07.2010

Гласът на България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гласът на България   Гласът на България EmptyЧет Сеп 08, 2011 8:16 pm

ДА!!!! Аз имам от всеки отбор по един любим Very Happy От отбора на Миро е Мелинда lof ,също и Севинч е доста добра,от отбора на Ивана е Роксана lof ,от отбора на Кирил Маричков е Радослав lof ,а от на Марияна е Гергана smile ами твоите Деси? smile
Върнете се в началото Go down
Dessy

Dessy


Брой мнения : 64
Age : 27
Registration date : 24.08.2011

Гласът на България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гласът на България   Гласът на България EmptyЧет Сеп 08, 2011 8:39 pm

itety написа:
ДА!!!! Аз имам от всеки отбор по един любим Very Happy От отбора на Миро е Мелинда lof ,също и Севинч е доста добра,от отбора на Ивана е Роксана lof ,от отбора на Кирил Маричков е Радослав lof ,а от на Марияна е Гергана smile ами твоите Деси? smile

Охх .. аз имам слабост към Тошко от отбора на Миро Very Happy Иначе харесвам и Игор от отбора на Кирил Маричков , както и Гергана от отбора на Марияна .. Абе всички са добри, все по- интересно ще става .. Гласът на България 284593
Върнете се в началото Go down
krissityyy
If only...
krissityyy


Брой мнения : 470
Age : 31
Registration date : 04.09.2010

Гласът на България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гласът на България   Гласът на България EmptyПет Сеп 09, 2011 9:20 am

Обожавам Гласът на БългарияГласът на България 842901 Дори този понеделник ходих,беше страхотноГласът на България 727641 Иначе любимият ми отбор е на Мариана,защото страшно много харесвам самата неяГласът на България 842901 А от участниците всички са страхотниГласът на България 842901 Пожелавам им успехГласът на България 455881
Върнете се в началото Go down
Dessy

Dessy


Брой мнения : 64
Age : 27
Registration date : 24.08.2011

Гласът на България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гласът на България   Гласът на България EmptyПет Сеп 09, 2011 8:56 pm

krissityyy написа:
Обожавам Гласът на БългарияГласът на България 842901 Дори този понеделник ходих,беше страхотноГласът на България 727641 Иначе любимият ми отбор е на Мариана,защото страшно много харесвам самата неяГласът на България 842901 А от участниците всички са страхотниГласът на България 842901 Пожелавам им успехГласът на България 455881

Ех завиждам ти , предполагам че на живо чуството е уникално ! smile
Върнете се в началото Go down
krissityyy
If only...
krissityyy


Брой мнения : 470
Age : 31
Registration date : 04.09.2010

Гласът на България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гласът на България   Гласът на България EmptyНед Сеп 11, 2011 1:31 pm

Да,така еГласът на България 910485 Радвам се,че за този формат пуснаха билети,защото досега все бяха с покани...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гласът на България Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гласът на България   Гласът на България Empty

Върнете се в началото Go down
 
Гласът на България
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: ВСЯКАКВИ ДИСКУСИИ :: ТЕЛЕВИЗИЯ, ФИЛМИ И МУЗИКА-
Идете на: