Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Приятелство между момче и момиче?

Go down 
+16
Devilsplaymate
videto
Rumy_love_volley
matei_fenka
KaTuTy92
bybkaaa
jan4eto_sf
Силвия*
LiLityyy
Elituu
Десислава
miss_clever
scorpio
sexy_ladi
fenka_bobi
(((: Ваня :)))
20 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Приятелство между момче и момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? EmptyЧет Сеп 18, 2008 6:41 pm

Съществува ли и дали ако съществува, то е истинско?
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
fenka_bobi
PR-ката на Бобо и лудата фенка на Бербо и Ноле!
PR-ката на Бобо и лудата фенка на Бербо и Ноле!
fenka_bobi


Брой мнения : 1564
Age : 35
Registration date : 27.07.2008

Приятелство между момче и момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? EmptyЧет Сеп 18, 2008 6:46 pm

Определено същестува,но не може да се получи с всеки!С моят най-добър приятел се знаем от повече от 15 години!И наистина мога да каже че сме много добри приятели и до днес и разчитаме един на друг!Като бях по-малка мислех че имам и друг много добър приятел,но там нещата се задълбочиха и до днес си го обичкам,но това е друга малко болезнена тема!Та има такова приятелство! :smile
Върнете се в началото Go down
sexy_ladi
МАНИАЧКАТА
МАНИАЧКАТА
sexy_ladi


Брой мнения : 434
Age : 40
Registration date : 15.07.2008

Приятелство между момче и момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? EmptyЧет Сеп 18, 2008 6:59 pm

Да и според мен съществува такова. Аз имам няколко много добри приятели момчета и се разбираме страхотно, не мога без тях :wink: А колкото до приятелки имам една, другите просто с времето разбрах, че не са били такива за каквито ги мислех и се поодръпнах. Според мен е по-трудно приятелство между две момичета, отколкото между момиче и момче.
Върнете се в началото Go down
http://eli4ka.mondozoo.com
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Приятелство между момче и момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? EmptyЧет Сеп 18, 2008 7:25 pm

Съществува...лично при мен повечето ми приятели са момчета..има случаи обаче,в които момчето изпитва нещо повече от приятелство към момичето и това е леко конфузен момент но се преодолява с времето :yes
Върнете се в началото Go down
miss_clever

miss_clever


Брой мнения : 2179
Age : 31
Registration date : 17.07.2008

Приятелство между момче и момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? EmptyПет Сеп 19, 2008 11:04 am

Ами съществува, да. Обаче да не вземе да се окаже нещо повече... Смисъл при мен се случи, определено не беше приятно (аз не обичам да отрязвам хората :nee: ), но какво да се прави. След месец- два нищо няма да ни има shttt


Последната промяна е направена от miss_clever на Пет Сеп 19, 2008 12:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Десислава
'Cuz Devil is a loser...
Десислава


Брой мнения : 174
Registration date : 08.09.2008

Приятелство между момче и момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? EmptyПет Сеп 19, 2008 11:28 am

Всъщност истинските ми приятели са момчета,
повечето момичета завиждат, това си е вродено някак си.
Не можело момчета да са ти просто приятели?
О, може, може.
И с приятелките си споделят много повече,
отколкото с гаджетата си.
От личен опит го знам. :smile
Върнете се в началото Go down
http://www.slavibest.hit.bg
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Приятелство между момче и момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? EmptyПет Сеп 19, 2008 12:33 pm

Ами , не знам дали има, но определно знам, че е мноо хубаво.
Друго е да си имаш приятел момче :smile
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
Elituu
keep walking
keep walking
Elituu


Брой мнения : 2021
Age : 21
Registration date : 15.07.2008

Приятелство между момче и момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? EmptyПет Сеп 19, 2008 12:47 pm

Емии имам приятели момчета даже ако кажеш на момче тайна-хмм повече ще я пази от колкото момиче
иначе е възможно приятелството между момче и момиче
:smile
Върнете се в началото Go down
LiLityyy
Фенче №1
Фенче №1
LiLityyy


Брой мнения : 1915
Age : 31
Registration date : 15.07.2008

Приятелство между момче и момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? EmptyПет Сеп 19, 2008 1:06 pm

Аз имам много приятели момчета и даже бих казала, че се разбирам по-добре с тях, отколкото с приятелките ми!
Върнете се в началото Go down
miss_clever

miss_clever


Брой мнения : 2179
Age : 31
Registration date : 17.07.2008

Приятелство между момче и момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? EmptyПет Сеп 19, 2008 1:29 pm

LiLityyy написа:
Аз имам много приятели момчета и даже бих казала, че се разбирам по-добре с тях, отколкото с приятелките ми!
То не е за учудване... Особено като се сетя за едни мои съученички Very Happy
Върнете се в началото Go down
Силвия*
Разпределителят
Разпределителят
Силвия*


Брой мнения : 2074
Age : 33
Registration date : 17.07.2008

Приятелство между момче и момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? EmptyПет Сеп 19, 2008 5:17 pm

С момчетата много по- лесно можеш да говориш за всякакви теми. Определно те са по-добрите приятели. Аз нямам много такива приятели, но и тези са ми достатъчни. :smile
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Приятелство между момче и момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? EmptyПет Сеп 19, 2008 5:23 pm

Момичетата много завиждаме, бе Very Happy
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
jan4eto_sf

jan4eto_sf


Брой мнения : 2375
Age : 30
Registration date : 21.07.2008

Приятелство между момче и момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? EmptyПет Сеп 19, 2008 6:22 pm

[quote="fenka_bobi"]Определено същестува,но не може да се получи с всеки!

на същото мнение съм
Върнете се в началото Go down
http://www.ambestenlife.piczo.com
bybkaaa
JuSt SmIlE
JuSt SmIlE
bybkaaa


Брой мнения : 625
Age : 31
Registration date : 13.08.2008

Приятелство между момче и момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? EmptyПет Сеп 19, 2008 7:05 pm

оооо напълно възможно макар че моят най-добър приятел ме харесваше до 4 клас и сега сме като брат и сестра даже гаджетата му ревнуват от мене и той се бъзика че съм му била фейсконтрола Very Happy той просто ме изумява понякога но има много положителни страни да имаш приятели момчета но по принцип мисля че момичетата най-си се разбираме
Върнете се в началото Go down
http://www.csdance.net
KaTuTy92
Don`t Worry..Be Happy..
Don`t Worry..Be Happy..
KaTuTy92


Брой мнения : 1450
Age : 31
Registration date : 22.08.2008

Приятелство между момче и момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? EmptyЧет Окт 23, 2008 9:01 am

Съществува разбирасе!
Върнете се в началото Go down
matei_fenka
Вечната фенка на Матей
Вечната фенка на Матей
matei_fenka


Брой мнения : 1764
Age : 28
Registration date : 01.08.2008

Приятелство между момче и момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? EmptyВто Юни 23, 2009 5:34 pm

Приятелство между момче и момиче определено може да има-дори аз имам повече приятели от мъжки пол-не знам защо.Моят най-добър приятел беше момче-от раждаето си бях все със него,той ми беше и кръстник.Беше най-свястното момче,което някога съм познавала и много го обечах и продължавам да го обичам,но неговият живот приключи прекалено рано..Ако намериш човек като теб независимо от това дали е момче или момиче няма значение.Винаги можете да бъдете искрени един с друг и да си помагате в трудни моменти,пък дори и от разтояние..
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Приятелство между момче и момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? EmptyСря Юни 24, 2009 2:31 pm

мм...абсолютно съм съгласна..но понякога,даже почти винаги от едната страна има нещо повече от приятелство,но ако връзката е достатъчно силна всичко накрая се превръща в една огромна приятелска любов,от която няма как да избягаш,а и не искаш!
Върнете се в началото Go down
Rumy_love_volley

Rumy_love_volley


Брой мнения : 588
Age : 30
Registration date : 16.06.2009

Приятелство между момче и момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? EmptyВто Авг 11, 2009 9:45 pm

Много важно е да имаш приятел момче.. Но при мен най-добрият приятел се получи най-невероятната любов Very Happy
Върнете се в началото Go down
videto
Just meee
Just meee
videto


Брой мнения : 3707
Age : 29
Registration date : 19.08.2008

Приятелство между момче и момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? EmptyСря Авг 12, 2009 8:43 am

Да си призная вече съм насочена към приятелите момчета,защото ми писна
Върнете се в началото Go down
Rumy_love_volley

Rumy_love_volley


Брой мнения : 588
Age : 30
Registration date : 16.06.2009

Приятелство между момче и момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? EmptyСря Авг 12, 2009 10:26 am

момичетата завиждат помежду си.. Не знам, но определено момчетата са по-готини приятели.
Върнете се в началото Go down
Devilsplaymate

Devilsplaymate


Брой мнения : 3
Age : 31
Registration date : 08.04.2009

Приятелство между момче и момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? EmptyСря Авг 19, 2009 2:57 pm

Не може да съществува дълго такова приятелство. Винаги единият ще иска повече, другият ще дава по-малко...
Върнете се в началото Go down
fan_matey6

fan_matey6


Брой мнения : 12
Age : 32
Registration date : 13.08.2009

Приятелство между момче и момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? EmptyЧет Сеп 03, 2009 11:23 am

защо не?
hmmm макар че в известна степен си прав/а!
Върнете се в началото Go down
Devilsplaymate

Devilsplaymate


Брой мнения : 3
Age : 31
Registration date : 08.04.2009

Приятелство между момче и момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? EmptyПон Сеп 21, 2009 8:37 am

Ами... Защото е така (: На една прекрасна безполова планета, може и да просъществува, но на такава - едва ли. Пък и като си го изживял ставаш още по-сигурен в думите си (:
Върнете се в началото Go down
KaTuTy92
Don`t Worry..Be Happy..
Don`t Worry..Be Happy..
KaTuTy92


Брой мнения : 1450
Age : 31
Registration date : 22.08.2008

Приятелство между момче и момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? EmptyПон Сеп 21, 2009 5:35 pm

Аз пък съм точно на обратното мнение - говоря от опит на живота си имам много верни момчета приятели от години и никога не са ме предавали нито забравяли и т.н т.н Evil or Very Mad Имам и момичета приятелки верни,но едно момче никога няма да ти завиди за нещо да речем или да захаресва момчето което и ти харесваш lol И просто искам да ти кажа,че може да съществува и то за дълго dance
Върнете се в началото Go down
FeN Na MaTeY

FeN Na MaTeY


Брой мнения : 8
Age : 28
Registration date : 07.10.2009

Приятелство между момче и момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? EmptyСря Окт 07, 2009 6:45 pm

Разбирасе че такова нещо съществува.Аз имам приятелка ама не girlF ами приятелка от старото даскало и си плампаме по скаип и нема никви проб.Сега ако с иприятел със този които обичкаш е друго,но и тва е приемливо ако сте се разделили и сте само ФРЕНДС.Еми тва исках да кажа. ?!?!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Приятелство между момче и момиче? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Приятелство между момче и момиче?   Приятелство между момче и момиче? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Приятелство между момче и момиче?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: ВСЯКАКВИ ДИСКУСИИ :: ПРИЯТЕЛИ, ЛЮБОВ И ДАСКАЛО-
Идете на: