Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кой е любимият Ви играч?

Go down 
+40
RaDiTyY*
Раllи**
krissityyy
itety
bddr
bojidar
Siyana
V_E_R_O_N_I_K_A
Matey_Kaziyski111
fenkaaaaaaa
backtoblack
bombata_202
Rumy_love_volley
volley_mimmi
toli
lov3volleyball
mAgIi _ GyM
eli_87
jan4eto_sf
KaTuTy92
miss_clever
Love_Volley
deeppain
sisito___
matei_fenka
fenka_bobi
scorpio
MoNcHeTo
Силвия*
iveto_32
LoFfF_MaTi_KaZiYsKi_
fenka na matei
jo4i
adit0
merito
LiLityyy
Konstantinov_fenka
sexy_ladi
Elituu
(((: Ваня :)))
44 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Кой е любимият Ви играч? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? EmptyСря Юли 09, 2008 10:07 am

И защо???


Мисля, че не е трудно да се сетите кой е любимият ми играч - Матей.А защо - написах го в темата "Какво мислите за Матей?", но не ми пречи да го кажа и тук!!!
Матей е играч с невероятен талант, много трудолюбив, отдаден на играта, раздаващ се за публиката, обичащ феновете, играещ със огромно сърце и завлавяващ хъс за победа.Много мил, лъчезарен и усмихнат!!!
Освен всичко това, Матей е и прекрасно изградена личност, със свои утвърдени принципи и цели, здраво стъпил на земята млад ЧОВЕК!!!


Другите ми двама любими играчи за Пламен и Теди!
Невероятни състезатели и прекрасни хора, които могат само да те радват и да те зареждат с положителни емоции!!!
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
Elituu
keep walking
keep walking
Elituu


Брой мнения : 2021
Age : 21
Registration date : 15.07.2008

Кой е любимият Ви играч? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? EmptyВто Юли 15, 2008 6:42 pm

Матей и Боян са любимите ми играчи много са якии Very Happy lucky
Върнете се в началото Go down
sexy_ladi
МАНИАЧКАТА
МАНИАЧКАТА
sexy_ladi


Брой мнения : 434
Age : 40
Registration date : 15.07.2008

Кой е любимият Ви играч? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? EmptyВто Юли 15, 2008 7:56 pm

На мен ми е любим целият отбор, но определено имам предпочитания към Пламен Константинов smile :yes
Върнете се в началото Go down
http://eli4ka.mondozoo.com
Konstantinov_fenka
Талисманче на Пламен
Талисманче на Пламен
Konstantinov_fenka


Брой мнения : 232
Age : 37
Registration date : 15.07.2008

Кой е любимият Ви играч? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? EmptyВто Юли 15, 2008 8:01 pm

За мен определено е Пламен Константинов, в последно време много ми харесва и Христо Цветанов
Върнете се в началото Go down
LiLityyy
Фенче №1
Фенче №1
LiLityyy


Брой мнения : 1915
Age : 31
Registration date : 15.07.2008

Кой е любимият Ви играч? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? EmptyВто Юли 15, 2008 8:35 pm

Ами Методи Ананиев ми е любимец! 8) Другите ми любимци са Пламен, Матей, Боян и не на последно място- Теди! :heart:
Върнете се в началото Go down
merito

merito


Брой мнения : 100
Age : 31
Registration date : 16.07.2008

Кой е любимият Ви играч? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? EmptyСря Юли 16, 2008 12:16 pm

1.МАТЕЙ :heart:
2.ДАНАИЛ :heart:
3.МЕТОДИ :heart:
4. :kiss: ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ
Върнете се в началото Go down
adit0
Фенчето на волейбола :)
Фенчето на волейбола :)
adit0


Брой мнения : 341
Age : 30
Registration date : 16.07.2008

Кой е любимият Ви играч? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? EmptyСря Юли 16, 2008 6:21 pm

Любимите ми играчи са Боян, Краси и Пламен 8) bg Разбира се и Матей! Четиримата са невероятни таланти и много ценни за отбора! :yes bg


Последната промяна е направена от adit0 на Чет Юли 17, 2008 11:51 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
jo4i

jo4i


Брой мнения : 101
Registration date : 15.07.2008

Кой е любимият Ви играч? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? EmptyСря Юли 16, 2008 7:01 pm

Амии аз не помня вече в коя тема бях писала ,ама пак да кажа .Любимият ми играш е Матей и много се радвам ,че той вече има форум :kiss: 8) .Иначе след него ...Боян ,Андрей ,Пламен и Теди ...после и другите 8) :ura
Върнете се в началото Go down
fenka na matei
MaTeY №1 FoReVeR
MaTeY №1 FoReVeR
fenka na matei


Брой мнения : 220
Age : 31
Registration date : 17.07.2008

Кой е любимият Ви играч? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? EmptyЧет Юли 17, 2008 9:10 am

Най-много Матей,Боби,Теди,Пламен
Върнете се в началото Go down
LoFfF_MaTi_KaZiYsKi_

LoFfF_MaTi_KaZiYsKi_


Брой мнения : 61
Age : 30
Registration date : 17.07.2008

Кой е любимият Ви играч? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? EmptyЧет Юли 17, 2008 9:50 am

МАТЕЙ :heart: :kiss: :heart:

АНДРЕЙ :kiss:


БОЯН :heart:
Върнете се в началото Go down
(((: Ваня :)))

(((: Ваня :)))


Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Кой е любимият Ви играч? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? EmptyЧет Юли 17, 2008 9:51 am

Ама трябва да кажете и защо Embarassed
Върнете се в началото Go down
https://mateykaziyski.bulgarianforum.net
iveto_32

iveto_32


Брой мнения : 96
Age : 31
Registration date : 20.07.2008

Кой е любимият Ви играч? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? EmptyНед Юли 20, 2008 9:09 am

Моя любимец е Пламен Константинов. А защо? Не мога да го обесня. Просто той е №1 за мен! :smile :heart: :kiss: Very Happy
Върнете се в началото Go down
Силвия*
Разпределителят
Разпределителят
Силвия*


Брой мнения : 2074
Age : 33
Registration date : 17.07.2008

Кой е любимият Ви играч? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? EmptyНед Юли 20, 2008 12:23 pm

Любимецът ми още от самото начало е Андрей Жеков. Възхищавам се на силната му личност и въпреки всичките критики и упреци той доведе отбора до Пекин, но пък не бива да забравяме, че един добър разпределител е такъв с опит.

Друг, който много харесвам е Матей. Без спор той е най-добрият нападател с огромен талант. bravo Знае какво иска и се бори докрай, никога не се предава и като пример бих могла да дам цялата афера с Тренто.

Боян- много бъдеще има в този спортист. Не случайно Мартин го избра за Пекин. С зашеметяващата лява ръка може да победи всеки един отбор и винаги се е проявявал в най-критичните моменти.
Върнете се в началото Go down
MoNcHeTo

MoNcHeTo


Брой мнения : 195
Age : 32
Registration date : 16.07.2008

Кой е любимият Ви играч? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? EmptyНед Юли 20, 2008 1:54 pm

Моят любимец е Пламен Константинов, защото защо ли незнам страшно много ме кефи обаче че винаги е толкова спокоен...има страхотен афтограф 8) :heart: :kiss: . Целият отбор са страхотни :kiss:


Последната промяна е направена от MoNcHeTo на Пон Сеп 15, 2008 10:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Кой е любимият Ви играч? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? EmptyНед Юли 20, 2008 6:17 pm

На първо място Матей...-страхотен е,най-добрият,този който се бори докрай винаги,този който дава всичко от себе си...просто НАЙ-ДОБРИЯТ.

Следва Андрей Жеков-наистина без него отборът няма да е това,което е сега....той дирижира всичко....и наистина човек който влага много мисъл във всичко

и....Дани Милушев..защо?! Наистина един много млад и мн перспективен състезател с много мощна атака....като атакува Дани,по-добре отборите да се пазят за да нямат нищо счупено от силата му Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
merito

merito


Брой мнения : 100
Age : 31
Registration date : 16.07.2008

Кой е любимият Ви играч? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? EmptyНед Юли 20, 2008 7:04 pm

ВСИЧКИ МОМЧЕТА,ЗАЩОТО СА НАШИТЕ ЗЛАТНИ ЛЪВЧЕТА! :heart: bg bravo


така:
1.Матей-защото е с извънземен талант.Талант,който рядко се среща.С една много загадъчна и чаровна усмивка,страхотна визия,адски добър,като казвам добър,това означава че е невероятен характер,рядко срещащ се,забавенголям сладур и ....просто НАЙ-ДОБРИЯ! for you :love:
2.Дани-защото е много красив,притежава една такава скромност,която на мен много ми допада,естествено и много добър нападател(просто ако съм на мястото на противника като видя,че той идва да напада бих се скрила под мрежата,за да оживея Very Happy ),много мил,чаровен....абе въобще много е готин! Embarassed
3.Методи-много ми е сладък,хубавичък,добре се включва в мачовете.....просто много си го харесвам! foryou lucky

4.Всички останали(не ги слагам последни) ,защото са наистина много ентусиазирани да постигнат целта си в живота,много забавни,красиви,чаровни,с невиждан талант и хъс...... просто са ВЕЛИКИ!
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: <-- за всички! :heart:
Върнете се в началото Go down
fenka_bobi
PR-ката на Бобо и лудата фенка на Бербо и Ноле!
PR-ката на Бобо и лудата фенка на Бербо и Ноле!
fenka_bobi


Брой мнения : 1564
Age : 35
Registration date : 27.07.2008

Кой е любимият Ви играч? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? EmptyНед Юли 27, 2008 6:56 pm

Всички са върха!Но ноа-вече СУПЕР БОБО! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Върнете се в началото Go down
Elituu
keep walking
keep walking
Elituu


Брой мнения : 2021
Age : 21
Registration date : 15.07.2008

Кой е любимият Ви играч? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? EmptyНед Юли 27, 2008 6:59 pm

точно тъй
Бобчо НОМЕР 1 :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Върнете се в началото Go down
matei_fenka
Вечната фенка на Матей
Вечната фенка на Матей
matei_fenka


Брой мнения : 1764
Age : 28
Registration date : 01.08.2008

Кой е любимият Ви играч? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? EmptyНед Авг 03, 2008 1:44 pm

Аз имам предпочитания към Матей,Пламен,Теди,Бобо,Андрей,Пушката и Алексиев :smile Защо ли?Защото те са едни млади хора с цел в живота,занимаващи се с това,което са искали и още искат.Те са невероятни както в играта,така и в личния си живот.Те не се възгордяват от многобройните си фенове и са здраво стъпили на земята!И с гордост мога да кажа,че те са моите идоли :kiss: :kiss: :kiss:
Върнете се в началото Go down
sisito___

sisito___


Брой мнения : 22
Age : 31
Registration date : 04.08.2008

Кой е любимият Ви играч? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? EmptyПон Авг 04, 2008 1:08 pm

Пушката винаги е бил моя човек :heart:
Върнете се в началото Go down
http://pinkbg.com
deeppain

deeppain


Брой мнения : 109
Registration date : 24.07.2008

Кой е любимият Ви играч? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? EmptyСъб Авг 09, 2008 1:01 pm

Като че ли не мога да правя разделение кои е най-добър защото дори без един отборът няма да е същият...Няма да е такъв какъвто е.... но все пак ... както повечето и аз си имам пристрастие и то е към Матей :smile :loveе:
Върнете се в началото Go down
Love_Volley
Don't stop believin'...
Don't stop believin'...
Love_Volley


Брой мнения : 893
Age : 31
Registration date : 09.08.2008

Кой е любимият Ви играч? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? EmptyСъб Авг 09, 2008 7:11 pm

Моят любимец е Андрей, защото когато почти всички бяха против него, аз бях една от малкото (и все още съм), които вярваха във възможностите му и той не ме разочарова :smile А и не само заради това, смятам, че той е един много добър човек както на терена, така и извън него foryou
Върнете се в началото Go down
matei_fenka
Вечната фенка на Матей
Вечната фенка на Матей
matei_fenka


Брой мнения : 1764
Age : 28
Registration date : 01.08.2008

Кой е любимият Ви играч? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? EmptyСъб Авг 09, 2008 7:24 pm

Love_Volley написа:
Моят любимец е Андрей, защото когато почти всички бяха против него, аз бях една от малкото (и все още съм), които вярваха във възможностите му и той не ме разочарова :smile А и не само заради това, смятам, че той е един много добър човек както на терена, така и извън него foryou

Много мили думи :smile :heart:
Върнете се в началото Go down
fenka na matei
MaTeY №1 FoReVeR
MaTeY №1 FoReVeR
fenka na matei


Брой мнения : 220
Age : 31
Registration date : 17.07.2008

Кой е любимият Ви играч? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? EmptyСъб Авг 16, 2008 1:21 pm

присъединявам се към думите на merito за Матей
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Кой е любимият Ви играч? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? EmptyПет Авг 29, 2008 2:25 pm

мм...незнам напоследък все повече и повече ми липсва Дани Милушеев.... и в същото време (въпреки че не играе) се превръща във все по-голям мой любимец....Много мили и много вярни думи за Андрей Love_Volley.Права си,толкова че незнам...Браво и на Андрей винаги ще е един от любимците ми :)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой е любимият Ви играч? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кой е любимият Ви играч?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР :: НОВИНИ ЗА ОТБОРА -
Идете на: