Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кой е любимият Ви играч?

Go down 
+40
RaDiTyY*
Раllи**
krissityyy
itety
bddr
bojidar
Siyana
V_E_R_O_N_I_K_A
Matey_Kaziyski111
fenkaaaaaaa
backtoblack
bombata_202
Rumy_love_volley
volley_mimmi
toli
lov3volleyball
mAgIi _ GyM
eli_87
jan4eto_sf
KaTuTy92
miss_clever
Love_Volley
deeppain
sisito___
matei_fenka
fenka_bobi
scorpio
MoNcHeTo
Силвия*
iveto_32
LoFfF_MaTi_KaZiYsKi_
fenka na matei
jo4i
adit0
merito
LiLityyy
Konstantinov_fenka
sexy_ladi
Elituu
(((: Ваня :)))
44 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Elituu
keep walking
keep walking
Elituu


Брой мнения : 2021
Age : 21
Registration date : 15.07.2008

Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? - Page 2 EmptyПет Авг 29, 2008 2:27 pm

scorpio написа:
мм...незнам напоследък все повече и повече ми липсва Дани Милушеев.... и в същото време (въпреки че не играе) се превръща във все по-голям мой любимец....Много мили и много вярни думи за Андрей Love_Volley.Права си,толкова че незнам...Браво и на Андрей винаги ще е един от любимците ми smile

и на мене Дани ми липсва sad:
Върнете се в началото Go down
miss_clever

miss_clever


Брой мнения : 2179
Age : 31
Registration date : 17.07.2008

Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? - Page 2 EmptyПет Авг 29, 2008 2:40 pm

Хора, аз като се замисля целият състав /разширения дори/ ми липсва... смисъл ако имаше как 20 да играят.. Very Happy
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? - Page 2 EmptyПет Авг 29, 2008 2:54 pm

miss_clever написа:
Хора, аз като се замисля целият състав /разширения дори/ ми липсва... смисъл ако имаше как 20 да играят.. Very Happy

ем чак всички не...примерно Стойков не ми липсва мн мн въпреки че го гледах на Олипиадата,Станев също,незнам защо....но определено ми липсват мачовете и отбора Sad
Върнете се в началото Go down
miss_clever

miss_clever


Брой мнения : 2179
Age : 31
Registration date : 17.07.2008

Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? - Page 2 EmptyПет Авг 29, 2008 3:56 pm

На мен пук Коцето ми е някак... как да го опиша... странно симптичен, но не като Матей, Теди, Пламен, Андрей, Бобо... think
Върнете се в началото Go down
Elituu
keep walking
keep walking
Elituu


Брой мнения : 2021
Age : 21
Registration date : 15.07.2008

Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? - Page 2 EmptyПет Авг 29, 2008 3:57 pm

Иван Зарев ми е симпатичен на мене
Върнете се в началото Go down
KaTuTy92
Don`t Worry..Be Happy..
Don`t Worry..Be Happy..
KaTuTy92


Брой мнения : 1450
Age : 31
Registration date : 22.08.2008

Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? - Page 2 EmptyПет Авг 29, 2008 4:38 pm

Ми Матей и Евгени това са играчите който ми харесват най-много като начин на игра и постижени.Иначе всички ама всички от отбора са големи сладури и големи играчи,но темата нали е за любим играч :)
Върнете се в началото Go down
jan4eto_sf

jan4eto_sf


Брой мнения : 2375
Age : 30
Registration date : 21.07.2008

Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? - Page 2 EmptyПет Авг 29, 2008 4:53 pm

:loveе: Пламен Константинов №1 :loveе:
Не съм голям специалист по волейбол...но... определено щом е капитан значи има защо Very Happy
Допада ми акто външен вид :heart:
Всичко,което съм чувала от хора, които са имали някакъв контокт с него, както и по интервюта съм даже много доволна от себе си, че точно него съм избрала да ми е фаворит :heart:
Върнете се в началото Go down
http://www.ambestenlife.piczo.com
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? - Page 2 EmptyПет Авг 29, 2008 7:34 pm

jan4eto_sf написа:
:loveе: Пламен Константинов №1 :loveе:
Не съм голям специалист по волейбол...но... определено щом е капитан значи има защо Very Happy
Допада ми акто външен вид :heart:
Всичко,което съм чувала от хора, които са имали някакъв контокт с него, както и по интервюта съм даже много доволна от себе си, че точно него съм избрала да ми е фаворит :heart:

Хехе...капитана много фенкиии много нещо :loveе: Ма Матей е по-добър бе хора Very Happy
Върнете се в началото Go down
jan4eto_sf

jan4eto_sf


Брой мнения : 2375
Age : 30
Registration date : 21.07.2008

Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? - Page 2 EmptyСъб Авг 30, 2008 11:09 am

айде сега... мен и Тошко ме кефи Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://www.ambestenlife.piczo.com
eli_87




Брой мнения : 43
Registration date : 21.08.2008

Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? - Page 2 EmptyСъб Авг 30, 2008 2:06 pm

Пламен Константинов и Матей Казийски! :loveе:
Върнете се в началото Go down
mAgIi _ GyM

mAgIi _ GyM


Брой мнения : 68
Age : 29
Registration date : 09.09.2008

Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? - Page 2 EmptyНед Сеп 14, 2008 11:52 am

:loveе: :loveе: :loveе: Боян Йорданов :loveе: :loveе: :heart: :heart:
Върнете се в началото Go down
lov3volleyball

lov3volleyball


Брой мнения : 27
Registration date : 13.09.2008

Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? - Page 2 EmptyНед Сеп 14, 2008 12:18 pm

Оо определено най-си обичам Пламен(втори като него няма!) :loveе: ,Матей( с тая 100 каратова усмивка, как да не го обичаш) :heart: и естествено Ники(нз защо, но щом го видя и ... ха) blush :loveе: :loveе:
А иначе харесвам играта на Евгени, Владо и Теди :yes :yes абе целия отбор си го харесвам, защото без един от тези хора нямаше да е същият(всеки е уникален сам по себе си) :heart:
Върнете се в началото Go down
toli




Брой мнения : 2
Registration date : 23.09.2008

Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? - Page 2 EmptyНед Окт 19, 2008 10:50 am

Обичам всички от националния отбор,но за мен номер 1 са и винаги ще са Матей Казийски, Пламен Константинов,Теди Салпаров и Владо Николов lof lof lof lof lof lof lof
Върнете се в началото Go down
volley_mimmi
фенченце на Боби
volley_mimmi


Брой мнения : 64
Age : 32
Registration date : 25.10.2008

Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? - Page 2 EmptyЧет Окт 30, 2008 5:00 pm

най-мого харесвам Боян защо? ами защото е много мил,готин,страшен е със феновете,СТРАХОТЕН играч е естественно като всеки човек има още какво да учи и ощи мн но немога да напиша всичко.Много го харесвам този човек също съм забелязала може да не е така и за всеки човек да е различно което е нормално но като говоря с него след мачове изобщо не усещам някакво напрежение че говоря с волейболния титан БОЯН ЙОРДАНОВ а просто с човек който не само изглежда интелигентно но и като проговори аз лично още от първия разговор останах с такова впечатление за него мисля си че мога да говоря с него мн дълго време както примерно с приятелите ми а аз като заговоря спирка нямам Very Happy но все пак се съобразявам и с неговото място(нивото му) и с моето не мога да ме кажа:"ко прайш бе страшен мач утре ще играем ли пак така?"А между другото аз съм чувала и такива реплики не само към Боян но и към други волейболисти абе тея дето се държат така напрао думи нямам да ги опиша .Все пак това е интелигентен спорт с интелигентни играчи и феновете според мен трябва да са такива ама някой не са sad Very Happy
Върнете се в началото Go down
http://4-boyan-yordanov.dir.bg
Rumy_love_volley

Rumy_love_volley


Брой мнения : 588
Age : 30
Registration date : 16.06.2009

Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? - Page 2 EmptyЧет Юни 18, 2009 9:05 am

Така моите любимци: аз си имам, но бих искала друго да кажа, не е важно кой харесвам, кой е по-добър и кой е по-голям талант, за мен целият отбор е невероятен и всяко едно от момчетата заслужава нашата любов. Когато си спортист и то волейболен, това означава почти 100%, че си много добър не само на терена, ами и в живота. Така че за мен всички са номер 1 и не искам да казвам, че някой е по-добър от друг, защото някои са силни да посрещат, други да забиват, а трети да бият начален. Искам да отдам нужното внимание на Владо Николов, който в мача с Куба беше страхотен! Иначе вече казах кого обичам най-много, когато се представях, не искам да се повтарям. Нашето си е най-добро!!! smile bg
Върнете се в началото Go down
matei_fenka
Вечната фенка на Матей
Вечната фенка на Матей
matei_fenka


Брой мнения : 1764
Age : 28
Registration date : 01.08.2008

Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? - Page 2 EmptyЧет Юни 18, 2009 1:31 pm

Много съм съгласна с теб Руми!Браво,страхотни думи da
Върнете се в началото Go down
scorpio
Пушка,липсваш ни!
Пушка,липсваш ни!
scorpio


Брой мнения : 9132
Age : 30
Registration date : 20.07.2008

Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? - Page 2 EmptyЧет Юни 18, 2009 3:21 pm

мм Руми идея си нямаш колко си права bg
Върнете се в началото Go down
Rumy_love_volley

Rumy_love_volley


Брой мнения : 588
Age : 30
Registration date : 16.06.2009

Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? - Page 2 EmptyЧет Юни 18, 2009 4:10 pm

Ах имам си имам ppp
Върнете се в началото Go down
bombata_202

bombata_202


Брой мнения : 154
Age : 35
Registration date : 18.10.2008

Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? - Page 2 EmptyСря Юли 29, 2009 5:00 pm

bravo обичам целия отбор , но все пак Владислав Иванов n1
Върнете се в началото Go down
backtoblack

backtoblack


Брой мнения : 50
Age : 33
Registration date : 30.08.2009

Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? - Page 2 EmptyПон Авг 31, 2009 9:15 am

На мен любимец ми е Андрей Жеков.
Защото играе на най-отговорния пост и се справя страхотно.Независимо от всичките негативи,които се изсипаха по негов адрес през годините,в много от слчаите неоснователни,той докоза,че е най-добрия.Изнасял е страхотни мачове и продължава да го прави,а към днешна дата мисля,че наистна нищо лошо не може да се каже за него.Освен това е и страхотно момче,много скромен и си личи колко е отдаден на играта!Да не говорим колко чаровна усмивка има.lolИ има страхотно семейство,хах.
Иначе след него е Матей,за когота няма да обясняам пак,Боян и всички остнали момчета.
Върнете се в началото Go down
fenkaaaaaaa

fenkaaaaaaa


Брой мнения : 71
Age : 32
Registration date : 14.07.2009

Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? - Page 2 EmptyПет Сеп 11, 2009 1:25 pm

като почнеме от Владо Николов,Матей Казийски,Цветан Соколов ,Виктор Йосифов , Валентин Братоев...., hug
Върнете се в началото Go down
backtoblack

backtoblack


Брой мнения : 50
Age : 33
Registration date : 30.08.2009

Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? - Page 2 EmptyПет Сеп 11, 2009 1:26 pm

Вече определено приобщавам Виктор Йосифов към любимите си играчи!
Върнете се в началото Go down
Matey_Kaziyski111
Simply The Best - Matey !
Simply The Best - Matey !
Matey_Kaziyski111


Брой мнения : 449
Age : 28
Registration date : 20.07.2009

Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? - Page 2 EmptyПет Сеп 11, 2009 1:54 pm

на първо място е Матей после Владо,Вальо,Цецо,Ицо,Виктор,Андрей...
Върнете се в началото Go down
V_E_R_O_N_I_K_A

V_E_R_O_N_I_K_A


Брой мнения : 13
Age : 30
Registration date : 26.09.2009

Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? - Page 2 EmptyСря Ное 04, 2009 11:59 am

Моят любим играч е Виктор Йосифов-откритието на Пранди ( мисля,че няма нужда от обяснение) lol hug
Върнете се в началото Go down
Siyana
Фенка на Жеков
Siyana


Брой мнения : 694
Age : 27
Registration date : 27.12.2009

Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? - Page 2 EmptyНед Яну 03, 2010 3:45 pm

Андрей. Харесвам го, защото е себе си. Харесвам го, защото влага много старание във всичко, което прави.
Защото задвижва играта, защото я управлява. Харесвам го поради много причини.
Харесвам го просто, защото го харесвам. / колкото и безсмислено да е това изречение/ smile

Също така много харесвам Пламен, Матей, Теди, Виктор, Цецо,Ицо.

Без останалите обаче отборът нямаше да е същият, именно защото е отбор. Нашият отбор. lof
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият Ви играч?   Кой е любимият Ви играч? - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кой е любимият Ви играч?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН ОТБОР :: НОВИНИ ЗА ОТБОРА -
Идете на: