Форумът на Матей Казийски
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форумът на Матей Казийски


 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Любовта Ви към волейбола...

Go down 
+12
backtoblack
Rumy_love_volley
rosi
scorpio
matei_fenka
bombata_202
(((: Ваня :)))
miss_clever
Силвия*
bybkaaa
volleyball_fenka
Elituu
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
backtoblack

backtoblack


Брой мнения : 50
Age : 33
Registration date : 30.08.2009

Любовта Ви към волейбола... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта Ви към волейбола...   Любовта Ви към волейбола... - Page 2 EmptyПон Авг 31, 2009 9:26 am

Аз гледам от много отдавна,но мачът,който ме запали адски много беше срещу Русия,когато бихме с 3:2.Беше такова вълнение,в училище ни бяха изкарали някакъв телевизор и цялото даскало се беше събрало да гледа и докато не свърши мача никакви часове.xD
И като бихме,помня как викахме по коридорите,беше голяма радост!
Та волейбола като спорт го обичам от малка,но в този отбор се влюбих тогава.
Върнете се в началото Go down
fan_matey6

fan_matey6


Брой мнения : 12
Age : 32
Registration date : 13.08.2009

Любовта Ви към волейбола... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта Ви към волейбола...   Любовта Ви към волейбола... - Page 2 EmptyЧет Сеп 03, 2009 10:38 am

аз също обичам волейбола от малка,но за съжаление в нашия град почти няма къде да се тренира.казвам почти,защото имаме само един отбор,но е съставен от предимно от мъже,и то на средна възраст.и естествено не мога да тръгна да тренирам с тях,ако имаше хора горе-долу на моята възраст-да,ама така...
а за гледането-отдавна гледам ,но се запалих повече преди 4-5 години,ако не се лъжа. smile
фен съм на целия национален отбор,но най-вече на Матей,Пламен и Теди! bg много ги обичам! n1
Върнете се в началото Go down
RaDiTyY*

RaDiTyY*


Брой мнения : 23
Age : 24
Registration date : 02.07.2011

Любовта Ви към волейбола... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта Ви към волейбола...   Любовта Ви към волейбола... - Page 2 EmptyСъб Юли 02, 2011 8:10 pm

Аз се запалих от брат ми,понеже той играеше преди и имаше медали,също и от телевизията. Преди бях започнала да тренирам,бях станала доста добра,но сега сам забравила доста неща.
Върнете се в началото Go down
Rossita

Rossita


Брой мнения : 41
Age : 24
Registration date : 02.07.2011

Любовта Ви към волейбола... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта Ви към волейбола...   Любовта Ви към волейбола... - Page 2 EmptyСря Авг 24, 2011 6:11 am

За първи път гледах волейбол.. по телевизията, мисля, че беше мач с Русия от тази година. ;д Съответно тази година се запалих. Нашите веднага ме усетиха, че заобичах този спорт, както и националния отбор ии така де - на 30.06.2011 отидох на мача с Русия. (Улеснена бях, понеже съм от Варна ;д). НЕЗАБРАВИМА емоция беше, просто несравнимо изживяване. Не ходих за автографи и чудеса, нямах нерви. ;д Вчера, 23.08.2011 се изкефих на макс. О, да, бях на 3ти ред, буквално в игрището. =D След големия кеф от победата над Сърбия с 3:0 се изстрелях за автографи и снимки. И така де, получих си желаното - автограф+снимка с Андрей, същата работа и с Матей. ;д Както и автограф от Теди ии снимка с Владо.

Волейбол не тренирам, но най-вероятно ще започна, тъй като нашите непрестанно ми пилят на главата. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Dessy

Dessy


Брой мнения : 64
Age : 27
Registration date : 24.08.2011

Любовта Ви към волейбола... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта Ви към волейбола...   Любовта Ви към волейбола... - Page 2 EmptyСря Авг 24, 2011 11:24 pm

Още от много малка гледах мачове по телевизията с баща ми .. Тогава почти нищо не разбирах , но пък запомних имената на нашите момчета поне Very Happy С течение на времето продължих да гледам мачове заедно с баща ми , запалвах се все повече , научих правилата,започнахме да играем, а аз да се интересувам за волейболистите и да търся статии , информация и материали за тях .. След това започнахме да ходим и по мачове , а аз се записах да тренирам ии .. така общо взето : ))
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любовта Ви към волейбола... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любовта Ви към волейбола...   Любовта Ви към волейбола... - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Любовта Ви към волейбола...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форумът на Матей Казийски :: ВСЯКАКВИ ДИСКУСИИ :: ПРИЯТЕЛИ, ЛЮБОВ И ДАСКАЛО-
Идете на: