Брой мнения : 96
Age : 31
Registration date : 20.07.2008

Лукойл-Нефтохимик Empty
ПисанеЗаглавие: Лукойл-Нефтохимик   Лукойл-Нефтохимик EmptyВто Юли 29, 2008 3:48 pm

ЛукОйл-Нефтохимик привлече 207-сантиметров гигант и нов треньор
В представителния отбор на ЛукОйл-Нефтохимик от школата на клуба идва роденият през 1991 г. 207-сантиметров център Георги Димитров. Договорите на Любомир Йотов и Христо Енков не са подновени. Досега бяха привлечени за предстоящия сезон Петър Кирчев и Александър Петков. Във волейболния тим очакват още да пристигне на проби посрещач от чужбина.

Междувременно Боби Крумов от "Славия" става помощник на старши-треньора Северин Димитров. Специалистът е работил в Италия през последните години.
Отборът на ЛукОйл-Нефтохимик започва подготовка този петък - 1 август. От 18 до 31 август е предвиден лагер в Правец. Между 7 и 12 септември в Бургас за два контролни мача ще гостува шампионът на Румъния "Томис". След това ЛукОйл-Нефтохимик ще участва на силен международен турнир в Констанца от 16 до 20 септември.
Love_Volley
Don't stop believin'...
Love_Volley

Брой мнения : 893
Age : 31
Registration date : 09.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Лукойл-Нефтохимик   Лукойл-Нефтохимик EmptyСъб Сеп 13, 2008 9:50 am

ВОЛЕЙБОЛИСТИТЕ ЗАПИСАХА ПЪРВА ЗАГУБА В КОНТРОЛИТЕ

Вчера в 19 часа пред събралите се бургазлии в зала "Бойчо Брънзов" се изигра първата контрола на "ЛУКойл Нефтохимик" срещу румънския шампион "Томис" Констанца. Възпитаниците на Северин Димитров бяха победени с 2:3 (21:25; 20:25; 25:17; 25:22; 9:15) от румънските ни съседи. В първия и втория гейм домакините бяха доста несигурни в отиграванията, направиха както индивидуални така и отборни грешки, които им костваха двата гейма и съответно загубиха с 21:25 и 20:25. Доста разочаровани зрители напуснаха залата, след като си помислиха, че мача ще бъде загубен с категоричното 3:0. Верните фенове на волейбола останаха да подркепят своите любимци от "ЛУКойл Нефтохимик". Подкрепата на публиката и добрата игра на "старите кучета" Николай Николов и Андрей Николов помогнаха на домакините да спечелят третия и четвъртия гейм с 25:17 и 25:22. В тайбрека ядосани румънците показаха една силова игра и заслужено спечелиха гейма с 15:9. Така след близо 2 часа игра "ЛУКойл Нефтохимик" загуби първата си контрола срещу "Томис" Констанца с 2:3 гейма. Това бе един фалстрат за новите попълнения на домакините: посрещача Алексей Евтухович, Николай Антонов, разпределителят Александър Петков, центровете Георги Димитров и Петър Кирчев. Поради контузия Петър Христов не можа да вземе участие в днешната среща, но за сметка на това подкрепяше съотборниците си от трибуните. Днес е втората среща между двата отбора. Мястото на събитието отново ще бъде зала "Бойчо Брънзов", а началния час 12:00, вход: свободен! "ЛУКойл Нефтохимик": Николай Николов, Иван Станев, Андрей Николов, Добромир Иванов, Георги Петров, Ивелин Кадънков, Кирил Василев, Алексей Евтухович, Николай Антонов, Александър Петков, Георги Димитров , Петър Кирчев.

Age : 31

ПисанеЗаглавие: Re: Лукойл-Нефтохимик   Лукойл-Нефтохимик EmptyНед Сеп 14, 2008 5:50 pm

Оперират Петър Христов в сряда

Диагоналът на вицешампиона Лукойл Нефтохимик Петър Христов ще бъде опериран в сряда, съобщи Burgasnews.com. Интервенцията ще бъде извършена в София, в клиниката на специалиста по спортни травми д-р Тони Георгиев. Точната диагноза на Петър Христов все още не е ясна, съобщиха от клуба. Той е с контузия в коляното, но дали става въпрос за наранен минискус или сухожилие, ще се разбере едва на операционната маса. Заради травмата Христов пропусна двата контролни мача на своя тим срещу румънския Томис. В първата среща бургазлии инкасираха загуба с 2:3, но във втория взеха реванш с 3:1 гейма.

Registration date : 15.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Лукойл-Нефтохимик   Лукойл-Нефтохимик EmptyСря Сеп 17, 2008 5:20 pm

Без нови попълнения в Лукойл Нефтохимик

Носителят на Купата на България Лукойл Нефтохимик няма да търси заместник на контузения диагонал Петър Христов. Той ще бъде опериран днес заради травма в коляното. Едва след интервенцията ще стане ясно колко време ще продължи възстановяването му. Шефовете обаче се отказаха да привличат нов играч на поста и дори картотекираха състава за предстоящото участие в Чалъндж къп.
Днес Лукойл започва участието си в приятелския турнир в Констанца, Румъния. Първият съперник на българите е австрийският Тирол. В четвъртък пък предстои мач срещу словенския Блед. Финалните двубои от надпреварата ще се играят в петък.
sexy_ladi
МАНИАЧКАТА
МАНИАЧКАТА
sexy_ladi

Age : 40

ПисанеЗаглавие: Re: Лукойл-Нефтохимик   Лукойл-Нефтохимик EmptyСъб Сеп 20, 2008 12:04 pm

ЛукОйл с втора загуба в Румъния

Вицешампионът ЛукОйл Нефтохимик записа втора загуба на турнира за купа "Черно море" в румънския град Констанца. След като в първия ден на надпреварата бургазлии загубиха с 2:3 от Хипо Тирол Инсбрук (Австрия), те отстъпиха и пред домакините от Томис със същия резултат - 2:3 (28:30,25:15,25:21,26:28,15:10).

Волейболистите на домакините диктуваха темпото на игра почти през целия двубой, като в 4-ия гейм пропуснаха 4 мач-бола при резултат 24:23. Играчите на ЛукОйл обаче показаха по-здрави нерви и взеха частта с 28:26. В тайбрека обаче домакините не допуснаха изненада и взеха мача с 3:2.

Състав на ЛукОйл за мача срещу Томис (Констанца):
Станев, Кадънков, Кирчев, Николай Николов, Евтуховичи, Андрей Николов, либеро Иванов (Василев, Антонов, Петков, Димитров)

Тази вечер от 19.00 часа ЛукОйл ще играе срещу Блед (Словения).
Love_Volley
Love_Volley

Age : 31

Волейболният ЛУКОЙЛ Нефтохимик подписа с Младен Младенов

Носителят на купата на България при волейболистите ЛУКОЙЛ Нефтохимик привлече диагонала Младен Младенов. 29-годишният състезател идва в Бургас като преотстъпен за 1 година от "Марек Юнион Ивкони". Младенов ще трябва да замести Петър Христов, който ще се подложи на операция на коляното и ще отсъства поне 6 месеца.
sexy_ladi
МАНИАЧКАТА
МАНИАЧКАТА
sexy_ladi

Age : 40

ПисанеЗаглавие: Re: Лукойл-Нефтохимик   Лукойл-Нефтохимик EmptyПет Сеп 26, 2008 7:26 pm

Лукойл Нефтохимик ще участва на приятелски турнир в Гърция
Младен Младенов ще дебютира в Александруполис

В края на следващата седмица носителят на купата на България по волейбол Лукойл Нефтохимик ще участва на приятелски турнир в град Александруполис (Гърция). Там възпитаниците на Северин Димитров ще срещнат едноименния отбор на домакините, също Арис Солун и Пирин (Разлог).

Двубоите ще бъдат неофициален дебют на новото попълнение от състава Младен Младенов, който ще замести на поста диагонал оперирания топреализатор Петър Христов.

На 12 октомври бургазлии гостуват на Ваммала (Финландия) в първи мач от европейския клубен турнир "Чалъндж къп".
Love_Volley
Love_Volley

Age : 31

ПисанеЗаглавие: Re: Лукойл-Нефтохимик   Лукойл-Нефтохимик EmptyВто Окт 07, 2008 5:25 pm

Играч на Лукойл гори за Европа

Новото попълнение на волейболния Лукойл Нефтохимик - Младен Младенов, няма право да участва в турнира "Чалъндж къп". Диагоналът бе преотстъпен от Марек Юнион-Ивкони след контузията на Петър Христов, но ще помага само във вътрешното първенство. Причината е, че още преди месец Младенов е картотекиран от дупничани за същия европейски турнир. Според правилата на eвропейската федерация един играч няма право да получи лиценз за два клуба в един сезон. По тази причина Младенов няма да пътува за Финландия в петък. В събота бургазлии излизат срещу местния Вамала.

Много жалко, ако е истина hmmm
И тъй като Петър Христов е контузен,
предполагам, че диагонал ще играе Венелин Кадънков или Георги Петров...

И Лукойл Нефтохимик ще гостува в Тампере

Лукойл Нефтохимик е поредният наш отбор, който ще гостува в превърналия се в кошмар за спорта ни финландски град Тампере. Там носителят на Купата на България ще играе срещата си от първи кръг на турнира “GM Кепитъл Чалъндж Къп” срещу местния Вамалан. Домакините се предпочели да използват съоръжението в Тампере заради по-големите му размери.
Във въпросната зала през юли националите загубиха шансове да участват във финалите на Световната лига. Нашите отстъпиха с 2:3 на домакините. Година по-рано футболистите на Левски бяха отстранени от едноименния местен отбор в Шампионската лига.
Лукойл потегля към Финландия утре. Извън състава е новото попълнение Младен Младенов, който не получи картотека. Треньорът Северин Димитров призна, че не разполага с достатъчно информация за съперника, но се надява на успех в домакинската среща седмица по-късно.

Age : 40

ПисанеЗаглавие: Re: Лукойл-Нефтохимик   Лукойл-Нефтохимик EmptyПет Окт 10, 2008 8:34 pm

Северин Димитров се чуди с кое либеро да започне в Тампере

Старши-треньорът на ЛукОйл-Нефтохимик Северин Димитров все още се чуди с кое либеро да започне мача в утрешната първа среща от 1-ия кръг на турнира GM CAPITAL Challenge Cup за мъже срещу финландския Вамалан в Тампере.

Мачът ще се играе утре от 19,00 часа българско време.

”Пристигнахме в Хелзинки и после пътувахме около 2 часа до Тампере. Всичките ни волейболисти са здрави. За съжаление Младен Младенов няма картотека за евротурнирите, а Петър Христов е опериран. Така като диагонал утре ще играе младият Венелин Кадънков. Националите Иван Станев и Николай Николов са много добра форма. Наставникът ни все още се чуди на кое либеро да заложи в стартовия състав – Калин Василев или Добрин Иванов”, каза главният мениджър на ЛукОйл-Нефтохимик Огнян Томов специално пред Sportal.bg.

Очаква се ЛукОйл-Нефтохимик да започне мача с Вамалан в следния състав:

Иван Станев, Венелин Кадънков, Николай Антонов, Андрей Николов, Николай Николов, Петър Кирчев – Калин Василев (Добрин Иванов)-либеро.
Love_Volley
Love_Volley

Age : 31

sexy_ladi написа:
Ще му кажа аз чуди ли се...
Да започва с Добри (Бодри... Very Happy)!
Love_Volley
Love_Volley

Age : 31

ПисанеЗаглавие: Re: Лукойл-Нефтохимик   Лукойл-Нефтохимик EmptyНед Окт 12, 2008 6:25 am

ЛукОйл-Нефтохимик разби финландци с 3:1 в Тампере

Носителите на Купата на България за 2008 година – волейболистите на ЛукОйл-Нефтохимик постигнаха много важна победа като гост в Тампере над финландския Вамалан (Вамала) с 3:1 (25:19, 25:23, 20:25, 25:16) в първа среща от 1-ия кръг на турнира GM Capital Challenge Cup.

Възпитаниците на Северин Димитров играха много концентрирано през първите два гейма и ги спечелиха. Третата част бе за домакините с 25:20. В четвъртата част бургазлии показаха по-високата си класа и спечелиха с 25:16, а с това и мача с 3:1 гейма.

Така бургазлии са на крачка от класиране за следващия кръг преди втората среща, която ще се играе след една седмица в Бургас.

Sportal.bg

Браво и на Лукойл! bravo Остава и другият ни евробоец ЦСКА също да започне с победа... lucky bg

Последната промяна е направена от Love_Volley на Нед Окт 12, 2008 10:03 am; мнението е било променяно общо 2 пъти

Age : 31

ПисанеЗаглавие: Re: Лукойл-Нефтохимик   Лукойл-Нефтохимик EmptyНед Окт 19, 2008 2:55 pm

ЛукОйл Нефтохимик продължава напред за Купата на претендентите

Българският ЛукОйл Нефтохимик (Бургас) се класира за втория кръг на турнира за Купата на претендентите, след като победи убедително финландския Вамалан (Вамала) с 3:0 (25:18, 25:14, 25:18 ), предаде Цветелина Тодорова*, кореспондент на BulgarianVolley.com.

Северин Димитров започна мача със стартова седмица Станев, Кадънков, А. Николов, Антонов, Кирчев, Н. Николов и либерото Иванов.

Домакините започнаха убедително първия гейм, като на първото техническо прекъсване поведоха с 8:5, а до второто увеличиха преднината си на 5 точки. След 20:16 и 23:17 Нефтохимик затвори гейма на 25:18.

Вторият гейм също продължи под пълното превъзходство на бургазлии, които поведоха с 4:0. До края на гейма те не оставиха никакви шансове на съперника си и след 16:9 и 20:12 Андрей Николов прикючи частта с ас.

Третият и последен гейм се рази по подобен начин на предишните два. След като Нефтохимик натрупа преднина още от началото с 8:3 и 16:8, не представляваше проблем да затворят гейма на 18 точки.

С добра игра в защита се отличиха Николай Антонов и Добромир Иванов, а с добър процент в атака - Николай Николов. В мача се включиха и резервите Петков в третия гейм и Димитров във втория и третия гейм.

ЛукОйл Нефтохимик: Кадънков 14 (1 ас, 3 блока), А. Николов 12 (2 аса, 1 блок), Н. Николов 10 (2 аса, 1 блок), Антонов 6 (1 ас, 1 блок), Кирчев 6 (1 ас, 2 блока), Димитров 1 (1 блок), Петков 1.

Съперникът на Нефтохимик във втория кръг ще стане ясен днес, но вероятно това ще бъде Ласе-Р (Рига, Латвия), които победиха като гости Локомотив (Киев, Украйна) с 3:2 в първия мач.

Age : 31

ПисанеЗаглавие: Re: Лукойл-Нефтохимик   Лукойл-Нефтохимик EmptyПон Окт 20, 2008 9:11 pm

Васил Стоянов подписа договор с Лукойл за 1 година

Васил Стоянов подписа договор за 1 година с Лукойл Нефтохимик. 197-сантиметровият посрещач е шампион на страната с бургазлии през сезон 2006-07, а през миналия - на Италия с тима на Итас Диатек Тренто. През 2005 година спечели купата на България със Славия. Стоянов беше картотекиран днес за срещите във вътрешното първенство. След като отстрани финландския Ваммалан, на 1/16 финал Лукойл Нефтохимик ще има за съперник първенеца на Украйна Локомотив (Киев). Първата среща е в Бургас в началото на ноември. В сряда тимът на Нефтохимик заминава за Казанлък за участие в квалификационния турнир за влизане в Суперлигата, който е до неделя. За първите две места до неделя ще спорят още Левски Сиконко, Дунав (Русе), Габрово и домакините от Казанлък.

Sportal.bg

Това е супер новина for you

Много се радвам, че Васко се връща,
определено ще е от полза на Лукойл
dance

Age : 32

ПисанеЗаглавие: Re: Лукойл-Нефтохимик   Лукойл-Нефтохимик EmptyВто Окт 21, 2008 6:41 am

Охо, мисля, че ще помогне на Лукойл доста da
Love_Volley
Love_Volley

Age : 31

Нефтохимик се върна в играта с чиста победа над Дунав

В първия за деня мач от квалификационна Група В за влизане в Суперлигата на НВЛ, носителят на Купата на България ЛукОйл Нефтохимик (Бургас) не остави съмнения, че е един от двата фаворита в групата, побеждавайки втория във временното класиране Дунав (Русе) с 3:0 (25:17, 25:17, 25:16).

За разлика от вчера, като титулярно либеро за бургазлии днес игра Добромир Иванов. Останалите в седмицата бяха същите като в мача срещу Левски Сиконко (София) вчера - Станев, Младенов, А. Николов, Стоянов, Н. Николов и Кирчев, като във втория гейм Кадънков замени Кирчев в центъра.

Дунав обаче продължава да бъде пред Нефтохимик във временното класиране, но русенци имат един мач повече.

В момента, в мач между последните в класирането, домакините на Група В Казанлък (Казанлък) играят с КВК Габрово (Габрово).

Програмата, резултатите и класирането в квалификационните турнири на НВЛ можете да следите в секцията "Състезания".

Age : 32

bravo
Love_Volley
Love_Volley

Age : 31

ЛукОйл-Нефтохимик влезе в Суперлигата, Левски Сиконко загуби гейм

Носителят на Купата на България за 2008 година - ЛукОйл-Нефтохимик (Бургас) влезе в Суперлигата на Националната волейболна лига. Възпитаниците на треньора Северин Димитров съвсем очаквано победиха КВК Габрово с 3:0 (25:20, 28:26, 25:16) в последния мач от квалификационния турнир в Казанлък. По този начин бургазлии заеха второто място на турнира след Левски Сиконко и влязоха в първата шестица на НВЛ.

В първия мач за деня, който беше без особено значение Левски Сиконко победи домакините от Казанлък с 3:1 (25:17, 25:15, 23:25, 25;12), като това бе първия загубен гейм за момчетата на Найден Найденов. "Сините" си бяха осигурили първото място предсрочно.

Sportal.bg

Age : 32

ПисанеЗаглавие: Re: Лукойл-Нефтохимик   Лукойл-Нефтохимик EmptyЧет Ное 13, 2008 8:03 pm

Лукойл отпадна след драматична загуба със златен гейм

Българският Лукойл Нефтохимик отпадна след драматична загуба при гостуването си на украинския Локомотив (Киев) с 16:18 след златен гейм в срещата-реванш от втория кръг на турнира по волейбол "Чалъндж къп" за мъже.

Бургазлии бяха спечелили първия мач с 3:2 (25:16, 25:21, 23:25, 22:25, 15:12) като домакини, но загубиха с 2:3 във втория след 15:25, 28:26, 29:25, 25:15, 11:15 и според правилника се наложи крайният победител да бъде определен с допълнителен гейм. В него българите пропиляха аванс от 11:9, след което след 13:14 спасиха три мачбола, но в крайна сметка се предадоха за 16:18.

Иначе двубоят, който продължи 2:09 часа, започна убедително за домакините, които рано поведоха с 5:0 точки в първата част и до края на гейма методично увеличаваха аванса си.

Втората част беше изключително равностойна с множество
изравнявания и смени на водачеството. Българите все пак показаха по-здрави нерви в края и изравниха след 28:26.

В третата част домакините дръпнаха с няколко точки и при второто техническо прекъсване имаха аванс от 16:11, които се оказа достатъчен за успеха с 25:20.

Лукойл отново показа класата си в четвъртия гейм. Бургазлии поведоха с 10:4 и до края нямаха проблеми. Тайбрекът вървеше равностойно, но след 8:7 българите
допуснаха четири безответни точки и това се оказа фатално. Така Лукойл пропусна възможността да се присъедини в третия кръг на надпреварата към дупнишкия Марек Юнион Ивкони, който се справи с друг украински тим Импрексарго Спорт Черкази (Украйна) след две победи с 3:1 като домакин и с 3:2 като гост.