Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Брой мнения : 9773
Age : 32
Registration date : 08.07.2008

Лукойл-Нефтохимик - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Лукойл-Нефтохимик   Лукойл-Нефтохимик - Page 2 EmptyСъб Ное 15, 2008 8:52 am

Registration date : 09.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Лукойл-Нефтохимик   Лукойл-Нефтохимик - Page 2 EmptyСъб Ное 15, 2008 12:58 pm

{{{ Ваня }}} написа:
Знам, това ми е ясно,
имах предвид, че можехме да ги победим и там...
Но уви.

Age : 32

ПисанеЗаглавие: Re: Лукойл-Нефтохимик   Лукойл-Нефтохимик - Page 2 EmptyНед Ное 16, 2008 2:28 pm

Ааа Very Happy Аз да обесня пак lol

Определено това си е било чиста лотария
и Лукойл са нямали късмет sad

Age : 32

ПисанеЗаглавие: Re: Лукойл-Нефтохимик   Лукойл-Нефтохимик - Page 2 EmptyСря Ное 19, 2008 4:39 pm

Лукойл стартира с 3:0 срещу Арда

От: SportLine.bg
В първия мач от новото първенство носителите на Купата на България - Лукойл Нефтохимик, победи пред своя публика новия член на Суперлигата Арда (Кърджали) с 3:0 (22, 19, 23) гейма. В състава на домакините липсваше контузеният национал Николай Николов.

Отличен дебют за бургазлии направи преотстъпеният от Марек Юнион Ивкони Младен Младенов, който се отчете с 15 точки. Четиринадесет добави завърналият се от Италия Васил Стоянов, информира БТА.

Домакините спечелиха леко първите две части - на 22 и 19, и позволиха на гостите да живнат в третия гейм. Арда поведе с 22:20, но не издържа психически и загуби на 23. Най-резултатен за гостите бе шампионът по плажен волейбол Невен Нешев с 14 точки.

Очакваше се такъв резултат
da
Love_Volley
Love_Volley

Age : 31

ПисанеЗаглавие: Re: Лукойл-Нефтохимик   Лукойл-Нефтохимик - Page 2 EmptyЧет Ное 27, 2008 10:31 pm

Нефтохимик обърна Левски в зрелищен мач

С изключително драматичен и зрелищен мач откриха четвъртия кръг на Суперлигата на България отборите на ЛукОйл Нефтохимик (Бургас) и Левски Сиконко (София), предаде Цветелина Тодорова, кореспондент на BulgarianVolley.com. Гостите от столицата на два пъти повеждаха в резултата, но в крайна сметка носителят на Купата на България Нефтохимик надделя с 3:2 (27:29, 25:15, 33:35, 25:19, 15:12).

Двата отбора допуснаха много малко грешки в играта си, демонстрираха силна игра в защита и доставиха истинско удоволствие на зрителите в зала Младост. Особено драматичен беше третият гейм, в който се стигна до редкия резултат 33:35.

Сините допуснаха първата си загуба за сезона, но запазиха лидерската си позиция във временното класиране с 10 точки. Нефтохимик пък загубиха първата си точка и вече са втори с 8 точки, но с мач по-малко от водача.

ЛукОйл Нефтохимик (Бургас): Станев 6 т., Младенов 27, Стоянов 17, Антонов 2, Н. Николов 12, Кирчев 8, Иванов (А. Николов 10)

Левски Сиконко (София): Г. Братоев 5 т., Учиков 19, Ананиев 21, В. Братоев 18, Гайдарски 9, Богданов 5, Иванов

Утре са срещите ЦСКА (София) - Пирин Балканстрой (Разлог), която ще се излъчи директно по БНТ САТ, и Арда (Кърджали) - Марек Юнион Ивкони (Дупница), а в събота Монтана (Монтана) посреща Черно море БАСК (Варна).

Registration date : 17.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Лукойл-Нефтохимик   Лукойл-Нефтохимик - Page 2 EmptyПет Ное 28, 2008 11:43 am

Жалко, че не го даваха sad Но поне ща можем да гледаме ЦСКА- Пирин. И честито на ЛукОйл

Age : 32

Супер, браво на Лукойл и много се радвам за хубавия мач, имаме нужда от такива lof

Registration date : 19.08.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Лукойл-Нефтохимик   Лукойл-Нефтохимик - Page 2 EmptyПет Ное 28, 2008 1:06 pm

Чесито като гледам резултата наистина е бил интересен мач smile
Love_Volley
Love_Volley

Age : 31

ПисанеЗаглавие: Re: Лукойл-Нефтохимик   Лукойл-Нефтохимик - Page 2 EmptyПет Яну 09, 2009 7:49 pm

НИКИ НИКОЛОВ ПОД ВЪПРОС ЗА МАЧА С ЦСКА

Волейнационалът Николай Николов може да пропусне дерби срещата с ЦСКА, информираха от пресслужбата на “ЛУКойл Нефтохимик”. Централният блокировач има хронично заболяване и шансовете да играе в мача се свеждат до минимум. Николов ще замине тези дни на преглед в София, където ще бъде констатирано от медицински екип колко време той няма да може да играе. Припомняме, че “ЛУКойл Нефтохимик” и ЦСКА ще играят на 10-и януари в спортна зала “Младост”. Малко преди Коледа ЦСКА спечели срещу бургазлии с 3:1 гейма. В момента двата тима оглавяват класирането с актив от 17 точки.

УТОЧНИХА НАЧАЛНИЯ ЧАС НА ВОЛЕЙДЕБРИТО

Стана ясно в колко ще започне дербито между волейболните грандове “ЛУКойл Нефтохимик” и ЦСКА. От федерацията посочиха начален час 17:30. Камери на БНТ sat ще предават мача директно от спортна зала “Младост”. С най-новите музикални хитове публиката ще сгрява популярният бургаски дискожокер Жоро Унисона. Почти сигурно за срещата ще отпадне Николай Николов, който вчера следобед трябваше да мине медицински преглед при д-р Тони Георгиев в София. От сега е ясно, че ЦСКА няма да може да ползва услугите на Теодор Салпаров, който наскоро претърпя операция.

10.01.2009год. 17:00 зала Младост

Bourgasfootball.com

Утре съм там! Дано отсъствието на Ники не се окаже голям проблем, все пак и ЦСКА имат доста кадрови проблеми...
Успех, Лукооойл! Evil or Very Mad
П.С. Оглеждайте се за шантава с лилав шал някъде из публиката... Много е вероятно да съм аз! Very Happy Very Happy Very Happy

Age : 32

ПисанеЗаглавие: Re: Лукойл-Нефтохимик   Лукойл-Нефтохимик - Page 2 EmptyСъб Яну 10, 2009 8:16 am

Registration date : 20.07.2008

ПисанеЗаглавие: Re: Лукойл-Нефтохимик   Лукойл-Нефтохимик - Page 2 EmptyСъб Яну 10, 2009 7:15 pm

ЛукОйл би ЦСКА след драма в Бургас
Лукойл-Нефтохимик - Page 2 00151412
Носителят на Купата на България по волейбол при мъжете ЛукОйл-Нефтохимик победи изключително драматично и трудно шампиона ЦСКА с 3:2 (25:21, 25:17, 14:25, 27:29, 15:13) в мач от 8-ия кръг на Суперлигата, игран в зала "Младост" в Бургас пред близо 1000 зрители.
Първият гейм започна добре за шампионите от ЦСКА и те поведоха с 3:1, но бургазлии бързо съумяха да изравнят и да обърнат резултата до 8:6 в своя полза след успешна атака на Младен Младенов. Армейците успяха да изравнят при 9:9 след атаки на Бойко Бонев и кенийската звезда Филип Майо, но ЛукОйл веднага си върна предимството при 11:9. Възпитаниците на Северин Димитров увеличиха преднината си на 14:10 след два аса на Петър Кирчев. което накара Сашо Попов да поиска тайм-аут за "червените". След ас на Николай Николов резултата стана 18:13 за ЛукОйл, което от своя страна принуди треньорът на ЦСКА Сашо Попов да вземе втория си тайм-аут. Въпреки опитите на шампионите да изравнят резултата домакините запазиха преднината си и спечелиха гейма с 25:21 след атака през центъра на Николай Николов.
Втората част на срещата тръгна много равностойно, но след сервис в аут на Стоян Самунев от ЦСКА и единична блокада на Петър Кирчев ЛукОйл поведе с 8:6 до първото техническо прекъсване. При 8:7 посрещачът на "червените" Бойко Бонев се контузи след сблъсък със съотборника си Стойко Ненчев и принудително бе заменен от Цветан Христов. Армейците изравниха при 9:9 след атака в аут на Ники Николов. Последва равенство при 10:10, след което бургазлии си върнаха предимството при 12:10. След грешка на Иван Зарев резултата стана 14:11 в полза на ЛукОйл, което принуди Сашо Попов да вземе прекъсване, а второто техническо прекъсване дойде при 16:12 след успешна атака на Васил Стоянов. Както и в първия гейм така и във втория носителите на Купата на България увеличи разликата на 18:13 след атака в аут на Цветан Христов и Сашо Попов взе второто си прекъсване. Момчетата на Северин Димитров заиграха по-спокойно и спечелиха гейма с убедителното 25:17 след отлична игра на Младен Младенов и Ники Николов.
За разликата от първите два гейма третия почна невероятно за армейците и те бързо поведоха с 4:0 след три аса на Иван Зарев, което накара Северин Димитров да вземе прекъсване за ЛукОйл. Въпреки това серията от сервиси на Иван Зарев продължи и след пореден негов ас и атака на Филип Майо ЦСКА дръпна с 6:0 и втори тайм-аут за бургазлии. Независимо и от това разпределителят на "червените" продължи серията си от отлични сервиси и шампионите поведоха с убедителното 8:0. Шампионите заиграха по-спокойно и запазиха преднината си до второто техническо прекъсване - 16:7. Армейците продължиха да играят спокойно и ЦСКА спечели гейма с разгромното 25:14.
Четвъртата част на срещата също започна много добре за възпитаниците на Сашо Попов и ЦСКА поведе с 4:1 след атака на Филип Майо и ас на Иван Зарев. ЛукОйл изравни при 5:5 след две блокади, след което резултатът тръгна да се движи точка за точка и 8:7 за армейците. Двата отбора продължиха да играят много равностойно като на няколко пъти си сменяха водачеството, но все пак "червените" запазиха една точка преднина до второто техническо прекъсване - 16:15. Равенството се запази до 20:20, след което бургазлии успяха да дръпнат с 22:20 след атака в аут на Филип Майо, което накара Сашо Попов да вземе прекъсване. ЦСКА съумя да изравни при 24:24 след две грешки на ЛукОйл, след като спазиха три мачбола. Последваха три равенства, но след успешна атака на Филип Майо и атака в аут на Младен Младенов, армейците спечелиха гейма с 29:27 и вкараха мача в тай-брейк.
Последният решаващ гейм започна много равностойно, но след грешка в защита на ЦСКА и двойна блокада на Ники Николов и Васил Стоянов ЛукОйл поведе с 5:3. Резултатът продължи да се движи точка за точка до 9:7, след което възпитаниците на Сашо Попов успяха да изравнят при 9:9 след атака на Филип Майо и пореден ас на капитана Иван Зарев. Последва равенство при 10:10, след което бургазлии отново дръпнаха в резултата с 12:10 след атака през центъра на Ники Николов. Въпреки усилията на "червените" да изравнят ЛукОйл спечели гейма с минималното 15:13, а с това и мача с 3:2.
По този начин бургаският отбор излезе начело във временното класиране с 20 точки, с една повече от "червените". В следващия кръг ЛукОйл гостува на Арда в Кърджали, докато ЦСКА е гост на Черно море БАСК. Преди това обаче армейците ще пътуват до Истанбул за гостуването си на турския шампион Фенербахче в мач от 5-ия кръг на груповата фаза на Шампионската лига "Индезит". Срещата е в сряда (14 януари) от 19:30 часа българско време.
ЛУКОЙЛ-НЕФТОХИМИК - ЦСКА 3:2 (25:21, 25:17, 14:25, 27:29. 15:13)
ЛУКОЙЛ-НЕФТОХИМИК: Васил Стоянов, Младен Младенов, Николай Николов, Петър Кирчев, Иван Станев, Андрей Николов - Добромир Иванов-либеро (Венелин Кандънков)
Старши-треньор: Северин Димитров
ЦСКА: Стойко Ненчев, Стоян Самунев, Бойко Бонев, Филип Мейо, Иван Зарев, Рафаел Паскуал – Даниел Пеев-либеро (Светозар Иванов, Цветан Христов)
Старши-треньор: Александър Попов.

Страхотен мач и все пак аз бях за ЦСКА незнайно защо!Много добри първи два гейма за Лукойл,страхотен 3-ти за ЦСКА и страшно успорван 4-ти!Много добра игра на Иван Зарев,с която софианци спечелихме 3тие гейм!Мисля че тайбрека беше подценен от Майо и компания...и затова и загубиха...Поздравления и за Лукойл,които показаха една доста добра игра!

Age : 32

ПисанеЗаглавие: Re: Лукойл-Нефтохимик   Лукойл-Нефтохимик - Page 2 EmptyНед Яну 11, 2009 10:56 am

Честито на Лукойл smile Успех занапред, много победи smile На ЦКСА също Evil or Very Mad
videto
Just meee
Just meee
videto

Age : 29

ПисанеЗаглавие: Re: Лукойл-Нефтохимик   Лукойл-Нефтохимик - Page 2 EmptyНед Яну 11, 2009 1:42 pm

Age : 32

Новият хит на Гацо Бацов ”Седиш ми в скута, искаш валута…” стана химн на ЛукОйл-Нефтохимик

Новият хит на героя на Краси Радков - Гацо Бацов ”Седиш ми в скута, искаш валута…” от новия албум на Куку Бенд „NO MERCY” стана химн на волейболистите на ЛукОйл-Нефтохимик, разкри Sportal.bg.

Възпитаниците на Северин Димитров от известно време насам са големи почитатели на тоталната фолк тупалка, която от близо месец взривява чалготеките у нас.
Бургазлии обаче взели решение хита на Гацо Бацов, който е известен още и с името ”Жик, так”, да им стане химн, след като успяха да победят шампионите ЦСКА в тайбрека вчера именно под звуците на ”Седиш ми в скута, искаш валута…”...
Бургаските волейболисти и подгряващият ги DJ явно имат афинитет към поп-фолка и сръбската музика, защото на мача с ЦСКА от радиоуредбата звучеше предимно такава музика. Другият тотален хит, който се бореше за химн на ЛукОйл-Нефтохимик е ” Zapisano je U Vremenu” на Недялко Байич – Бая.

След вчерашната изключително важна победа, която изкачи носителите на Купата на България за 2008 година на първо място в Суперлигата на Националната волейболна лига, се очаква на всеки домакински мач на ЛукОйл-Нефтохимик в бургаската зала ”Младост” да звучи хита на Краси Радков.